Jump to content


Photo
- - - - -

BANATSKO PITANJE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
259 replies to this topic

#16 snake

snake
  • Members
  • 679 posts

Posted 28 January 2013 - 14:30

Kada bi država za novorođenu decu u prvoj godini kupila sve od kolevke do pelena potrošila bi oko 75 miliona evra. Za strukture AP Vojvodine godišnje se izdvaja 650 miliona evra (od januara do avgusta 2011. skupština AP Vojvodine se sastajala svega DVA RADNA DANA, a pre toga se dešavalo da za OSAM MESECI uopšte ne bude sednice).

 

Dosta je ponižavanja Banata i Banaćanja!



#17 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 28 January 2013 - 14:32

Pa vidi, zar misliš da je u Novom Sadu bolje? Nije, samo je veći grad. Isto tako je odnos Beograda i ostalog dela Srbije. Svakako treba decentralizacija para, tu se slažem. Ali razmisli kada je u Kikindi, Zrenjaninu... postalo loše, a nije bilo tako.

Nego sta je! "Vojvodina radi, Novi Sad se gradi,bre"



#18 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 28 January 2013 - 14:34

to kad ti uzmeš pušku u ruke!

Nisam ja nasilnik kao ti i belobubrezni pa da se javljam u dragovoljce.



#19 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 28 January 2013 - 14:34

Imam osecaj da ovde po neko zajebava ove vojvodjanske drzavotvorce. :rotflmao: :twak: :lala:


Edited by vladan, 28 January 2013 - 14:35.


#20 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 28 January 2013 - 14:34

...pa da se onda pripoje Crnoj Gori. Ne moze bre!

 

...lovcenac je srce cg. <_<



#21 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 28 January 2013 - 14:34

Like Wells.

 

Ja sam se vec ocitovao sta znaci zaostavstina Crnjanskog i podrzavam gospodina Zdrnju.

 

e ne moze! :D Banat nema Vladu, pod jedan, a pod dva, iza tog pokreta stoji DB Srbije.

 

u potpisu

Mi Vojvodjani (tj. DB Srbije) ;)  

 

 

...

 

 

sala mala (mada pola istine). samo nastavite, decki (i cure?). eto sanse za Slavoniju. mis'im, barem na ovom forumu. 



#22 snake

snake
  • Members
  • 679 posts

Posted 28 January 2013 - 14:35

Ne postoji ni jedan kilometar autoputa u Banatu, a Novi Sad gradi svemirske projekte poput tunela kroz Frušku goru, da bi se povezao sa Rumom. 

Dosta je bilo!



#23 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 28 January 2013 - 14:36

Imam osecaj da ovde po neko zajebava ove vojvodjanske drzavotvorce. :rotflmao:

 

Trećesrbijanci iliti ex- Dveri + Napredni klub (čitaj: srpski DB) čiji stavovi su većinom identični tvojim.


Edited by melankolic, 28 January 2013 - 14:37.


#24 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 28 January 2013 - 14:38

Njihovi stavovi nisu nista manje racionalni od vojvodjansko-drzavotvornih stavova. :lala:



#25 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 28 January 2013 - 14:39

(čitaj: srpski DB) 

 

kao sto rekoh...



#26 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 28 January 2013 - 14:41

Njihovi stavovi nisu nista manje racionalni od vojvodjansko-drzavotvornih stavova. :lala:

 

Lepo sam postavio pitanje na "Nezavisnoj Vojvodini", za šta se zalažu građani Vojvodine. Tvoji i stavovi Dveri su na dnu te lestvice.



#27 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 28 January 2013 - 14:44

kao sto rekoh...

 

Za HDSSB znamo iz kojih se izvora finansira (radilo se na tome '90- ih) ali je nepoznato ;) iz kojih se izvora finansiraju Dveri, Treća Srbija (ceo Novi Sad izlepljen njihovim nebuloznim "Novi Sad glavni grad Srbije" plakatima i bilbordima), NOPO (nijedan od ponuđenih odgovora) i druge "Savez komunista- Pokret za Jugoslaviju" organizacije.


Edited by melankolic, 28 January 2013 - 14:45.


#28 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 28 January 2013 - 14:46

Za HDSSB znamo iz kojih se izvora finansira (radilo se na tome '90- ih) ali je nepoznato ;) iz kojih se izvora finansiraju Dveri, Treća Srbija (ceo Novi Sad izlepljen njihovim nebuloznim "Novi Sad glavni grad Srbije" plakatima), NOPO (nijedan od ponuđenih odgovora) i druge "Savez komunista- Pokret za Jugoslaviju" organizacije.

Sve "firme" ozbiljne kol'ko i vojvodjanski independisti... :ajme:



#29 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 28 January 2013 - 14:59

Za HDSSB znamo iz kojih se izvora finansira (radilo se na tome '90- ih) ali je nepoznato ;) iz kojih se izvora finansiraju Dveri, Treća Srbija (ceo Novi Sad izlepljen njihovim nebuloznim "Novi Sad glavni grad Srbije" plakatima i bilbordima), NOPO (nijedan od ponuđenih odgovora) i druge "Savez komunista- Pokret za Jugoslaviju" organizacije.

 

za HDSSB si u pravu, to su ne samo bivsi HDZ-ovci, vec i kristalizirana sustina HDZ-a koja funkcionira "po ucinku" (kako ja ucinim tebi, tako ti ucinis meni), dodatno fasizirana u liku Tudjmana Glavasa. medjutim, ne znam tko stoji iza gospodina Zdrnje. ili pak gospodina Snakea (mada mi je on nesto poznat iz arhive).

 

iza topica o Slavoniji stojim pak ja.

sam.  :(



#30 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 28 January 2013 - 15:04

Ja ipak smatram da se iz Slavonije mora izdvojiti selo Klisa i njegov atar i da su zasluzili potpunu drzavnost, jer to je jedini operativni civilni aerodrom u Slavoniji, a Osijek bi ga mogao zloupotrebiti za svoj vlastiti napredak - istina, za sada to ne radi, ali, nikad se ne zna... :lol+:


Edited by vladan, 28 January 2013 - 15:04.