Jump to content


Photo

Problemi sa veličinom


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
25 replies to this topic

#1 midnight

midnight
  • Members
  • 3 posts

Posted 07 December 2012 - 20:12

Volim sex i rado ga se sećam. Nisam neka promiskuitetna osoba. Kad sam u vezi imam sex, a kad nisam ništa. Odavno sam sama, duga veza, gadan raskid. Pre 3 meseca sam počela da izlazim sa jednim frajerom. Pukla sam za njim a čini mi se i on za mnom. Totalno se kapiramo, lepo nam je zajedno, ma ono sve super, čovek mog života. Prvi mesec smo izlazili, drugi se ljubili, a sad u trećem došli smo i do sexa ili nismo , nisam baš sigurna.

Prvi put sve super, ludilo predigra, ovo ono, ma ludilo, međutim on je imao problem sa erekcijom. Dobro čitala sam da se to dešava ponekad, prvi je put , možda je trema, neću cepidlačiti.

Drugi put, opet ludilo predigra, ovo ono , super, erekcija jeste i nije, onda se on tu trudi i trudi da digne stvari i na kraju smo imali sex ili nismo!????

Dimenzije su mu gledam-i-ne-verujem, da ja skoro da nisam sigurna da li smo imali sex ili nismo, ali po njemu mi se čini da jesmo……i sva ta stvar sa erekcijom!

Ovo  me opako frustrira. Hoću da ima normalan sex i da ga se rado sećam. On se pravi lud, ono nemam pojma šta mi se dešava i tako to, nije pre, a desilo se prošli put !

Za dimenzije mu je očigledno sve super i sex mu je bio super i sve je bilo super

Sad idem da se ubijem….. :frust:



#2 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 07 December 2012 - 20:36

A da vi odete kod doktora? Ili uzivajte zajedno u hrani,picu i drustvenim igrama! Veza bez sexa nije ljubavna veza.Vise je neko druzenje.

Ipak mislim da vi i ljudi sa slicnim "problemima",koji traze pomoc ovde, niste (a mozda i jeste, ne bi me cudilo) upoznati sa nekim stvarima...

O tome moze da se pise do sutra.I prekosutra.Toliko od mene.



#3 midnight

midnight
  • Members
  • 3 posts

Posted 07 December 2012 - 21:09

Pa o tome se i radi, veza bez sexa i nije veza.

Doktor mu može da prepiše neku vijagru i to je to. Ovo sa veličinom nema pomoći.

Možda da nađe neku devojku koju ne zanima sex. Mene itekako zanima .

 

Baš sam  isfrustrirana  i besna.  Osećam se nekako prevarenom!

 

Kako sam mogla da znam ????? Kako?? Jel ima neka caka!???

 

Samo ne znam još i kako sve to mu reći,  ali ovo neće ići….i sad ću opet da budem single katastrofa!!!



#4 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 07 December 2012 - 22:46

Budi sta hoces.To je samo tvoj izbor.See if someone care!!!


Edited by Rale84, 07 December 2012 - 22:49.


#5 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 08 December 2012 - 21:37

Pa o tome se i radi, veza bez sexa i nije veza.

Doktor mu može da prepiše neku vijagru i to je to. Ovo sa veličinom nema pomoći.

Možda da nađe neku devojku koju ne zanima sex. Mene itekako zanima .

 

Baš sam  isfrustrirana  i besna.  Osećam se nekako prevarenom!

 

Kako sam mogla da znam ????? Kako?? Jel ima neka caka!???

 

Samo ne znam još i kako sve to mu reći,  ali ovo neće ići….i sad ću opet da budem single katastrofa!!!

Nista ne treba da brines djevojcice. Ovaj forum ima kapac'tete i kod takih delikatnih stvari. Samo da se aktivira nas prijatelj Jeremy :whistle:



#6 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 December 2012 - 02:04

Pa o tome se i radi, veza bez sexa i nije veza.

Doktor mu može da prepiše neku vijagru i to je to. Ovo sa veličinom nema pomoći.

Možda da nađe neku devojku koju ne zanima sex. Mene itekako zanima .

 

Baš sam  isfrustrirana  i besna.  Osećam se nekako prevarenom!

 

Kako sam mogla da znam ????? Kako?? Jel ima neka caka!???

 

Samo ne znam još i kako sve to mu reći,  ali ovo neće ići….i sad ću opet da budem single katastrofa!!!

pa sad po opisu problema kontam da si na pravom mjestu. tu je headhunter, mitsko bice, pola covek pola hijena, koji se izvlaci iz skrovista samo jako kasno nocu ili u ranim jutarnjim satima. dakle, samo strpljenja. covek neverovatne energije. :whistle:



#7 Lotosss

Lotosss
  • Banned
  • 156 posts

Posted 10 December 2012 - 00:12

Možda bi jedan iskren razgovor pomogao :twak:



#8 midnight

midnight
  • Members
  • 3 posts

Posted 10 December 2012 - 10:30

Ne mogu ja da ispravljam krive Drine sa nekim koga znam 3 meseca, a sa kim se zabavljam mesec dana. Zao mi je.

Raskinula sam i lepo objasnila sve, veza sjajna, sex nikakav ,ne možemo tako, bar ja ne mogu.

Jako mi je krivo, jer mi se baš svideo momak i sjajan je i baš, je baš ono, ali sa druge strane ta problematika je previše za mene, ja sam mlada hoću da uživam u životu, da mi je muž verovatno bi drugačije postupila.

Sad me će me svi muškarci da mrze, ali ne razumem ja ni njega, imaš 35 godina i praviš se da problem ne postoji, ono nisu tvoja posla i tako to….

Brate, ako mogu da se umetnu nove sise , usne i dupe, ja sam sigurna da mogu i neke druge stvari da se malo povećaju, bar bi tako ja da sam ja na njegovom mestu.

 

Ono što mene interesuje, da li može nekako unapred da se zna, bar približno????

 

 

Ne mogu više da gubim vreme sa ljudima koji prvo nisu prema sebi iskreni.



#9 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 10 December 2012 - 11:18

 

Ono što mene interesuje, da li može nekako unapred da se zna, bar približno????

 

 

Moze. Ako na drugom, najkasnije trecem sastanku, ne pokusa da te povali, znaci da nesto krije :) .



#10 sreta-steta

sreta-steta
  • Members
  • 291 posts

Posted 10 December 2012 - 11:40

Možda bi jedan iskren razgovor pomogao :twak:

 

Nece to da raste od rasgovora. Mozda pevanje?



#11 Sandalfon

Sandalfon
  • Banned
  • 125 posts

Posted 10 December 2012 - 14:45

Мени стварно не иде никако у главу одакле ти идеја да свој приватни интимни (и то баш екстремно интимни интимни) живот ставиш на интернет?? То се не ради ни у лудилу. Постоје 2 основна правила:

1. користиш маил адресу неког бесплатног провајдера (јаху, гугл, хотмејл),

2. и то регистровану у стилу име и презиме типа Никола Николић а не никако правоиме.правопрезиме@гмаил.цом

Додуше нисам проверавао нити ме занима, али ако си оставила своје личне податке са толиким степеном интимности онда могу да извучем само два логична закључка.



#12 elektro_pionir

elektro_pionir
  • Members
  • 44 posts

Posted 11 December 2012 - 04:22

Iskusio sam u par navrata vezu gde je sex poceo da gubi na kvalitetu i najcesce se sve vrlo brzo zavrsilo i onda nek neko kaze da nije sve u sexu , bar dok su ljudi iole zdravi .



#13 bojanwish

bojanwish
  • Members
  • 51 posts

Posted 25 November 2013 - 12:20

Mozda da si sacekala da mu se bolje digne bio bi veci hahaha

Svaka cast za ideju da raspravljamo o ovome na netu, mozda ti je lakse sto si pod nickom ali ja nebi pisao :D



#14 LeslieNielsen

LeslieNielsen
  • Members
  • 46 posts

Posted 31 December 2013 - 18:33

Volim sex i rado ga se sećam. Nisam neka promiskuitetna osoba. Kad sam u vezi imam sex, a kad nisam ništa. Odavno sam sama, duga veza, gadan raskid. Pre 3 meseca sam počela da izlazim sa jednim frajerom. Pukla sam za njim a čini mi se i on za mnom. Totalno se kapiramo, lepo nam je zajedno, ma ono sve super, čovek mog života. Prvi mesec smo izlazili, drugi se ljubili, a sad u trećem došli smo i do sexa ili nismo , nisam baš sigurna.

Prvi put sve super, ludilo predigra, ovo ono, ma ludilo, međutim on je imao problem sa erekcijom. Dobro čitala sam da se to dešava ponekad, prvi je put , možda je trema, neću cepidlačiti.

Drugi put, opet ludilo predigra, ovo ono , super, erekcija jeste i nije, onda se on tu trudi i trudi da digne stvari i na kraju smo imali sex ili nismo!????

Dimenzije su mu gledam-i-ne-verujem, da ja skoro da nisam sigurna da li smo imali sex ili nismo, ali po njemu mi se čini da jesmo……i sva ta stvar sa erekcijom!

Ovo  me opako frustrira. Hoću da ima normalan sex i da ga se rado sećam. On se pravi lud, ono nemam pojma šta mi se dešava i tako to, nije pre, a desilo se prošli put !

Za dimenzije mu je očigledno sve super i sex mu je bio super i sve je bilo super

Sad idem da se ubijem….. :frust:

 

Tebi ja mogu jedno da kazem. 

Ako ne zelis da dolazis do neprijatnosti u obliku iznenadnog neerektivnog stanja, pronadji deku od kojeg ces znati sta mozes da ocekujes, ukoliko ne koristi vijagru. 

Ali, zato kada mu je das, saznaces sta znaci ona poslovica stara: "Bez starca, nema udarca" .... 

Prsti prsti bela staza, evo meni Deda Mraza. Tako ces da pevas.  :lol+:

 

O cemu vi pisete putem foruma... :ajme:  


Edited by LeslieNielsen, 31 December 2013 - 18:34.


#15 LeslieNielsen

LeslieNielsen
  • Members
  • 46 posts

Posted 31 December 2013 - 18:37

Iskusio sam u par navrata vezu gde je sex poceo da gubi na kvalitetu i najcesce se sve vrlo brzo zavrsilo i onda nek neko kaze da nije sve u sexu , bar dok su ljudi iole zdravi .

Ukoliko je u pitanju veza bez ljubavi, naravno da je sve u sexu.... 

Ne mozes na globalnom nivou sve posmatrati na takav nacin. 

 

Lopata je za neke....  :lala: