Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /srv/b92/sajtovi/forum/forum/index.php(1) : runtime-created function(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code(53) : eval()'d code on line 3 Promocija romana "Niz svetlost i tamu" u UKS-u - Literatura - Forum B92

Jump to content

Photo
- - - - -

Promocija romana "Niz svetlost i tamu" u UKS-u

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 exodiusM

exodiusM
  • Members
  • 2 posts

Posted 02 December 2012 - 00:32

Ladies and gentlemen, pozdrav. icon_biggrin.gif Ja sam Ilija Manasijević, imam 18 godina, volontiram za kanadski časopis "Ljudi govore" i objavio sam roman "Niz svetlost i tamu". Ne znam da li je je ovaj topic uljez ovde, ali bih hteo da vas obavestim da ću u ponedeljak, 03.12.2012. u 13h, u Udruženju književnika Srbije (Francuska 7, 11000 Beograd) imati promociju svog romana "Niz svetlost i tamu". Učestvuju Miljurko Vukadinovic, Milena Milikic i autor (Ilija Manasijević). Svi su dobrodošli. Dođite da se družimo i naučimo kako da uvek umemo da osvetlimo tamu oko sebe! icon_smile.gif Roman je izdala Književna omladina Srbije, i ovo je ukratko o romanu - http://www.kosrbije....2012&Itemid=38.
Cheers!

#2 dukins

dukins
  • Members
  • 7 posts

Posted 02 December 2012 - 12:45

Опис на сајту Књижевне омладине Србије ми се веома свидео,стављам ово на списак за читање, а теби свака част јер си имао храбрости да се упустиш у нешто као што је писање романа иако си тако млад, и то романа који барем према опису делује веома зреле тематике. Само тако настави!

#3 exodiusM

exodiusM
  • Members
  • 2 posts

Posted 02 December 2012 - 13:40

Hvala puno! :)