Jump to content


Photo

Sapunarska vs Kučkarski lobi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
30 replies to this topic

#1 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 16 November 2012 - 21:40

komnalna policija n ekaznjava nikoga. zovem ih skoro svake nedelje.
postoji i jak kuckarski lobi medju mladimi urbanim

#2 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 November 2012 - 21:44

komnalna policija n ekaznjava nikoga. zovem ih skoro svake nedelje.
postoji i jak kuckarski lobi medju mladimi urbanim

A tek mackarski lobi, pastite macke,riseve, mecke i prljavce koji bacaju papir na trotorar.

Daj, olabavi malosateorijama zavera. Koji kuckarski lobi? Da nisu svi u direktnoj telefonskoj vezi sa sa Svetim Savom?

#3 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 16 November 2012 - 21:53

A tek mackarski lobi, pastite macke,riseve, mecke i prljavce koji bacaju papir na trotorar.

Daj, olabavi malosateorijama zavera. Koji kuckarski lobi? Da nisu svi u direktnoj telefonskoj vezi sa sa Svetim Savom?

A tek mackarski lobi, pastite macke,riseve, mecke i prljavce koji bacaju papir na trotorar.

Daj, olabavi malosateorijama zavera. Koji kuckarski lobi? Da nisu svi u direktnoj telefonskoj vezi sa sa Svetim Savom?


Не офирај нас бре! :lol+:

#4 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 16 November 2012 - 22:49

komnalna policija n ekaznjava nikoga. zovem ih skoro svake nedelje.
postoji i jak kuckarski lobi medju mladimi urbanim

Они морају ( барем тако кажу ) да ухвате "кењатора" на делу, а то могу само ако раде свој посао - патролирају по парковима. А што се кажњавања тиче - грешиш, итекако кажњавају (додуше не за "минули рад") за непоштовање времена када се пси могу пуштати у парковима.

#5 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 29 November 2012 - 11:01

jasno je da opasne pse treba zabraniti, al lutalice likvidirati.

ako zelis da zaista spasavas zivotinje idi po svinjcima i kokosarnicima

#6 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 29 November 2012 - 19:51

МА и оне мале чиваве и пекинезере треба ликвидирати. Ипак и они имају зубе што даље имплицира да и они могу некога ујести, као што имају и потребу за храном што даље имплицира да морају да једу што даље имплицира да морају и да серу што да ље имплицира да си ти ментол.

#7 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 30 November 2012 - 01:41

@sapunar

Moram da priznam da sam ja u drustvu za spasavanje svinja. Cim vidim prase, ili svinju, ja ih odmah spasem i sklonim ih da se sapunar ne sekira.

#8 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 30 November 2012 - 21:27

rasterivanje pasa hemijskim sredstvima apsolutno je legalno i bezbolno. vi morate razumeti da postoje ljudi koji ne mrze pse, ali NE ZELE da im psi dolaze u blizinu, bilo od straha ili gadjenja ili im smeta smrad

 

mene j epas ujeo tako sto sam usao u lift u kome je neposredno pre toga bio drugi pas. dkale, onme je ujeo jer ga je iziritirao miris drugog psa. skocio je na mene instinktivno.

 

Pas je opasna zivotinja. Svaki pas.

Posle napada na mene, i ja nekad pomilujem psa, ali u principu znam da se radi o nepredvidivim i izuzetno opasnim zivotinjama.

Ranije sam se igrao sa psima lutalicama, sad vise ne, ali ih smatram i dalje manje opasnim od pasa koji imaju gazdu jer psi koji su primorani da zive s ljudima su frustrirani. Zato je boje da svi puste svoje pse.

 

Vi koji mislite drugacije, spavajte i jedite sa njima, vodite ljubav sa njima ako zelite.

 

Ali psu nije mesto u zatvorenim prostorijama, oni su polu ludi jer ih vlasnici muce u malim stanovima. Naturaju im bliskost, ne daju im da trce. Psi su konstantno nervozni.

 

Evo neotrovnih, bezbolnih  i legalnih sredstava za zastitu od pasa.

 

Make sure your dogs stay where they belong or keep them away from dangers or undesired areas. Dog Repellents like Boundary dog repellent spray and Repel II dog repellent granules are an essential tool in keeping your dogs happy and healthy.

 

http://www.odordestr...Repellents.html

 

http://home.howstuff...g-repellent.htm



#9 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 30 November 2012 - 22:01

Mene moj vlastiti pas ugrizao :)

Naravno, ja sam bio kriv, nisam znao da mu ne treba pipkati glavu. Tak'a vrsta. (Barak)

Kad je shvatio sta je uradio, 15 dana nije dolazio kuci, uopste. Cekao da se odljutim. I taj dan kad je dosao, dosao je puzeci i cvileci, i kako onda da ga ne prihvatim nazad ?

Pravio mi je drustvo dugo posle toga. Uginuo je od starosti,

Kad mi je umro otac, dva mjeseca je svaki dan isao na grob. I sad kad se toga sjetim suze mi krenu.



#10 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 01 December 2012 - 03:48

Mene je moj rodjeni pas nokautirao. Igrali se i ja je zezao sa frisbijem, ona skocila i udarila me njuskom u bradu. Oborila me ko da me je Tajson zveknuo.

Posle toga se sve nesto stidela da me ne povredi. 



#11 dekifisher

dekifisher
  • Members
  • 1,308 posts

Posted 01 December 2012 - 09:40

rasterivanje pasa hemijskim sredstvima apsolutno je legalno i bezbolno. vi morate razumeti da postoje ljudi koji ne mrze pse, ali NE ZELE da im psi dolaze u blizinu, bilo od straha ili gadjenja ili im smeta smrad

 

Ono sto ti ne razumes je da tu nije problem u psima vec o fobijama koje ti ljudi imaju.

Ne boje se oni samo pasa vec i pitaj boga cega sve jos. I sada sve cega se oni plase treba rasterati hemijom?

A sta ako se plase i gade ili im smeta smrad od ljudi koji se slabo kupaju?

Jer i njih tretirati hemijskim sredstvima?



#12 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 01 December 2012 - 10:58

Ja licno vise ne ulazim u lift ako je pas u njemu.

Agresivni psi i njihovi jos agresivniji vlasnici otudjili su od mene javni prostor liftova.

 

Smrad coveka drugaciji je od smrada psa. Pas me nikad ne bi pomesao sa psom na osnovu mog smrada.

 

Jos jednom pozivam vlasnike pasa da puste svoje pse na ulicu i u slobodu.

Psi ne zive prirodnos ljudima vec u malim coporima.

 

Da volite pse. poslusali bi ste moj savet. Kako bi vama bilo da vas drze po ceo dan u kuci,kastriraju i vezuju konopcem oko vrata?


Edited by Sapunar, 01 December 2012 - 10:58.


#13 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 01 December 2012 - 11:24

rasterivanje pasa hemijskim sredstvima apsolutno je legalno i bezbolno. vi morate razumeti da postoje ljudi koji ne mrze pse, ali NE ZELE da im psi dolaze u blizinu, bilo od straha ili gadjenja ili im smeta smrad

 

mene j epas ujeo tako sto sam usao u lift u kome je neposredno pre toga bio drugi pas. dkale, onme je ujeo jer ga je iziritirao miris drugog psa. skocio je na mene instinktivno.

 

Pas je opasna zivotinja. Svaki pas.

Posle napada na mene, i ja nekad pomilujem psa, ali u principu znam da se radi o nepredvidivim i izuzetno opasnim zivotinjama.

Ranije sam se igrao sa psima lutalicama, sad vise ne, ali ih smatram i dalje manje opasnim od pasa koji imaju gazdu jer psi koji su primorani da zive s ljudima su frustrirani. Zato je boje da svi puste svoje pse.

 

Vi koji mislite drugacije, spavajte i jedite sa njima, vodite ljubav sa njima ako zelite.

 

Ali psu nije mesto u zatvorenim prostorijama, oni su polu ludi jer ih vlasnici muce u malim stanovima. Naturaju im bliskost, ne daju im da trce. Psi su konstantno nervozni.

 

Evo neotrovnih, bezbolnih  i legalnih sredstava za zastitu od pasa.

 

Make sure your dogs stay where they belong or keep them away from dangers or undesired areas. Dog Repellents like Boundary dog repellent spray and Repel II dog repellent granules are an essential tool in keeping your dogs happy and healthy.

 

http://www.odordestr...Repellents.html

 

http://home.howstuff...g-repellent.htm

 

 - Легално је да те препарате прскаш по свом стану или по свом дворишту. по јавним површинама то НЕ СМЕШ да радиш. И сам сам користио нешто слично како би спречио пса да гризе каблове. 

 - Ако не желиш да ти пси прилазе - избегавај места где има паса.

 - Ма да  :lol+: , сигурно те је побркао са другим псом. Следећи пут пре него што одвалиш неки сличан бисер прочитај нешто о понашању паса. Довољно си смешан и без ових најновијих бисера.

 - Дакле ти се залажеш да сви пустимо своје псе како би били проглашени луталицама и на крају ликвидирани ? Ц,ц,ц,ц,ц... Враже један  :lol+:



#14 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 01 December 2012 - 21:35

lutalice su bezopasne (osim zbog besnila). oni nisu frustrirani i agresivni. zive u malim coporia, brane svoju teritoriju.

SLOBODNI SU



#15 Pitbull

Pitbull
  • Banned
  • 617 posts

Posted 01 December 2012 - 21:42

jasno je da opasne pse treba zabraniti, al lutalice likvidirati.
 

 

 

Кај си рекел ? :yawn:


Edited by Pitbull, 01 December 2012 - 21:44.