Jump to content


Photo
- - - - -

Sigurnost bankarskih sefova u Srbiji u slucaju bankrota drzave


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#16 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 12 December 2014 - 08:07

Ne bih da baksuziram ali apsolutna sigurnost izgleda ne postoji

 

http://www.blic.rs/V...a-iz-sefa-banke

Apsolutna sigurnost ne postoji po definiciji. Ne moram da znam ista o bankama i sefovima da bih dosao do tog ispravnog zakljucka. Samo je pitanje kako se pliva u odnosu na relativne sigurnosti (odnosno relativni nivo rizika, te subjektivnu varijablu prihvatljivosti).



#17 Klotzen

Klotzen
  • Members
  • 1,405 posts

Posted 12 December 2014 - 13:59

Posle tog slučaja obijanja sefova promenili su politiku. Sada sa vama ide bankarski službenik, uzmete svoj sef i idete u posebnu kancelariju koja je odvojena od sefova i tek tu ostajete sami.

 

Samo mi nije jasno kako im ranije nije palo na pamet to da urade.



#18 brzibg

brzibg
  • Members
  • 90 posts

Posted 15 December 2014 - 00:15

Jedino sto nismo saznali je da li su obestetili klijente ili su se odlucili za taktiku razvlacenja po sudovima.



#19 barba

barba
  • Members
  • 222 posts

Posted 15 December 2014 - 13:24

Posle tog slučaja obijanja sefova promenili su politiku. Sada sa vama ide bankarski službenik, uzmete svoj sef i idete u posebnu kancelariju koja je odvojena od sefova i tek tu ostajete sami.

 

Samo mi nije jasno kako im ranije nije palo na pamet to da urade.

 

 Ovako se oduvek radilo u Intesi u Kolarčevoj...



#20 Technogod

Technogod
  • Members
  • 733 posts

Posted 15 December 2014 - 16:32

Kako stvari stoje, nije ni potrebno da dodje do bankrota drzave da bi bankarski sefovi u Srbiji bili nesigurni. Oni to vec jesu.  :) 



#21 tigar sa eufrata tigufrat

tigar sa eufrata tigufrat
  • Members
  • 14 posts

Posted 18 December 2014 - 23:43

navodno ce obestetiti sve klijente, mislim da ih je jako, jako mnogo, sad kako ce on ito uspeti ja stvarno nisam pametan, vrv ce uvaziti priznanje pocinitelja tih krivicnih dela