Jump to content


Photo

Sta mislite o seksu u troje?


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#76 Prince

Prince
  • Banned
  • 230 posts

Posted 05 June 2015 - 23:12

 

Hang on, zar nije kod vas vernika koji ste 'otkrili Boga' trojka neki minimum ispod kojeg se ne ide.   :rotflmao:

 

 

Ne oktrivamo mi Boga, nego se Bog oktriva onima koji ga svim srcem traže.Tajna je to velika, Upekkha.

 

nema dalje...


Edited by Prince, 05 June 2015 - 23:13.

  • 0

#77 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 07 June 2015 - 20:56

Ne oktrivamo mi Boga, nego se Bog oktriva onima koji ga svim srcem traže.Tajna je to velika, Upekkha.

 

nema dalje...

 

 

Kako bre nema dalje? A Bog sa smesnom kapom?  ;)


  • 0

#78 cmix909

cmix909
  • Members
  • 776 posts

Posted 27 January 2016 - 22:11

Zašto se uvek javljaju oni koji nisu zainteresovani... ?

 

Zato sto su to samo kate u grupnoj izvedbi, doduse u malo slobodnijem stilu.

 

Ukoliko nemamo protivnike, mozemo da ih vizualizujemo, ali je paradoks u tome sto ih imamo, a zamisljamo da ih nemamo, pa na osnovu toga dalje zamisljamo da ih imamo, kao sto ih i imamo.     

 

Ali utroje – to mora da je uzbudljivije, ali opet sasvim nerealno. Sigurno je neki pisac naucne fantastike opisao kako on tacno vidi tu operaciju. Pretpostavljam da je prethodno ispricao da se na izvesnoj egzoticnoj planeti evolucija toliko zaigrala da je postalo obavezno da se sastanu ne dva nego tri raznopolna primerka iste vrste kako bi se zaceo jedan novi, i da je svako od to troje davalac genetskog materijala. Moja sopstvena masta otkazuje pokusavam li da im dodelim konkretnije uloge; sputana je vizijom onog lika koji kod nas ima skromnu rolu drzaca svece. U svakom slucaju, zivot tih bica je kudikamo komplikovaniji od ovog zemaljskog, na koji se stalno zalimo. Bojim se i da pomislim na tamosnje bracno i nasledno pravo, jungovsku psihologiju, sportske trosede, kafanske setne momente (... te oci vase zelene...), jezik sa muskim, zenskim i svecarskim rodom i jos tri srednja...  i sta sve ne.


  • 0

#79 EjprilAlto

EjprilAlto
  • Members
  • 4 posts

Posted 15 July 2016 - 16:17

Zašto nerealno?


  • 0