Jump to content

Photo

Sta mislite o seksu u troje?

• Please log in to reply
78 replies to this topic

#61 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 29 July 2013 - 20:40

Seks u troje,kao i oralni,(ko voli) analni,fetiši (foot,food,led i tako to ) u krevetu smatram normalnim.

Sve to je stvar izbora "oružja" koje nam donose zadovoljstvo ,opet po izboru učesnika.Kondom i drugi

vidovi zaštite su obavezni kao i pravo na privatnost .Mada sad ja samo čađavo teoretišem,no nema puno veze.

• 0

#62 bojanwish

bojanwish
  • Members
  • 51 posts

Posted 25 November 2013 - 12:15

Neznam bil pristao da je moja riba u pitanju hahahahaha

a ni ti toilet calamari :D

• 0

#63 Minimax

Minimax
  • Banned
  • 187 posts

Posted 25 March 2014 - 14:46

Sve treba probati. :ajme:

• 0

#64 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 04 April 2014 - 05:55

Apsolutno najbolja seksualna solucija koja postoji - moze se zabusavati, a da se ne primeti.

• 12

#65 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 06 April 2014 - 19:07

Apsolutno najbolja seksualna solucija koja postoji - moze se zabusavati, a da se ne primeti.

Ovo me podseti na onaj prastari vic.

Pricaju Marx, Engels i Lenjin da li je bolje imati zenu ili ljubavnicu. Marx kaze, najbolje je imati zenu - uvek topao rucak te ceka na stolu. Engels kaze, bolje je imati ljubavnicu, uvek topao sex. Lenjin kaze, najbolje je imati i jedno i drugo. Zena misli da si kod ljubavnice, ljubavnica misli da si kod zene, a ti se zabijes u podrum i uci, uci, uci.....

• 14

#66 laganini

laganini
  • Members
  • 1 posts

Posted 01 May 2014 - 15:45

..nije da nebi volio pitanje je bili mogao.. :rotflmao:

• 1

#67 mladendzic

mladendzic
  • Members
  • 222 posts

Posted 01 May 2014 - 20:12

Ovo me podseti na onaj prastari vic.

Pricaju Marx, Engels i Lenjin da li je bolje imati zenu ili ljubavnicu. Marx kaze, najbolje je imati zenu - uvek topao rucak te ceka na stolu. Engels kaze, bolje je imati ljubavnicu, uvek topao sex. Lenjin kaze, najbolje je imati i jedno i drugo. Zena misli da si kod ljubavnice, ljubavnica misli da si kod zene, a ti se zabijes u podrum i uci, uci, uci.....

Ja ću morati da primenim Lenjinov metod, ili ode godina...

• 2

#68 Lokica

Lokica
  • Members
  • 4 posts

Posted 26 June 2014 - 13:41

Oduvek sam maštala o tome, ali sve mislim da ne bih mogla   :blush: 

• 0

#69 truba-dur

truba-dur
  • Members
  • 115 posts

Posted 29 June 2014 - 09:41

evo da kažem nisam to nikad probao,ali svoju ženu sa još nekim tipom ne bih delio.

Ono sad da se tu nađe devojka kao treća osoba,pa ne znam kako bi posle stao ženi na oči a da ne pomislim na to 

šta je bilo.

Tako da ako niste u ozbiljnoj vezi slobodno navalite na sex u troje,za nas koji imamo porodice ili smo zaljubljeni

to je punokrvna glupost.

• 1

#70 Sultan_Stjepan_Bosanski

Sultan_Stjepan_Bosanski
  • Members
  • 481 posts

Posted 06 May 2015 - 12:34

Meni je jedne prilike u jednom baru prisao jedan par i otvoreno ponudio da se druzimo u troje. Tad sam nesto bas bio u fazonu, vazda za raju, pa sam prisato. Osim toga su mi se oboje svidjeli. Uzbudljiva mi je bila ta sasvim nova situacija, i zbog te uzbudjenosti, njihove i moje otvorenosti, sam imao jako dobro vrijeme s njima. Bitno je da se talasa na istim valovima ;) kao i da niko nikoga suptilno ne sili ni na sto, vec da se ostavi prostora za opip :blush:

• 0

#71 spaletti

spaletti
  • Members
  • 3 posts

Posted 13 May 2015 - 15:01

ja bih rado ucestvovao u trojci, ali po mogucnosti da u kombinaciji budu dve devojke i ja  :wicked:

• 0

#72 stokabahata081

stokabahata081
  • Members
  • 4 posts

Posted 13 May 2015 - 15:18

Može u troje u četvoro u petoro koliko god :) Treba eksperimentisati jednom se živi :*

• 0

#73 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 18 May 2015 - 19:18

Sve je to za ljude...

Ko ne proba, uvek će ga kopkati kako izgleda. U životu uvek treba istraživati, širiti vidike. Naravno, ne samo što se seksa tiče. Iskustvo više, i to svakako ne loše.

• 0

#74 Prince

Prince
  • Banned
  • 230 posts

Posted 21 May 2015 - 21:06

Na ovu temu inače treba veoma duboko mišljenje, ali evo za sve koji se naslađuju tom pomišlju na (egomanijačke) tripove u troje - Patrick Bateman nailed it.

• 0

#75 Upekkha

Upekkha
  • Members
  • 3,058 posts

Posted 01 June 2015 - 11:19

Na ovu temu inače treba veoma duboko mišljenje...

Hang on, zar nije kod vas vernika koji ste 'otkrili Boga' trojka neki minimum ispod kojeg se ne ide.  :rotflmao:

• 0