Jump to content


Photo

Sta mislite o seksu u troje?


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#16 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 15 October 2012 - 05:18

Zasto mislis da bi bilo tako, pokajala bi se ili...? :-)

Duso, daj nam ti reci, sta ti mislis o sexu u troje. Da li ti vise leze dva, ili dve?
  • 1

#17 Girl next door

Girl next door
  • Members
  • 17 posts

Posted 15 October 2012 - 12:08

yup, treba se ujutro pogledati u ogledalo a ne zapitati sta ti je to trebalo i sta imas od toga osim trenutnog zadovoljenja hira....
u stvari, moguce da je to privlacno samo zbog nedostatka neznosti koji bi nam prijao s muske strane....isn't it?...
  • 1

#18 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 15 October 2012 - 12:57

yup, treba se ujutro pogledati u ogledalo a ne zapitati sta ti je to trebalo i sta imas od toga osim trenutnog zadovoljenja hira....


Zar postoji nesto vise od 'trenutnog zadovoljenja hira'? To kao da pricas o smislu zivota, pa se pitas sta imas ot toga osim pukog prozivljavanja.
  • 0

#19 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 15 October 2012 - 14:00

pa od sexa nema mnogo bolje. citao sam jedno istrazivenje doduse na B92 zivot sto znaci da nije bas mnogo relevantno da su nasumicno zvali ljude i da su najsrecniji bili oni koji su upravo imali sex. e sad da je bilo vise u trojci verovatno bi bili duplo srecniji :D

iliti sto bi rekao narodni umetnik:

Kad je crno,kad je belo
Kad je moje,tvoje celo
Kad je tvoje,samo moje
Kad je dvoje,ili troje

:whistle:

Edited by misko1, 15 October 2012 - 14:08.

  • 0

#20 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 15 October 2012 - 14:07

pa od sexa nema mnogo bolje. citao sam jedno istrazivenje doduse na B92 zivot sto znaci da nije bas mnogo relevantno da su nasumicno zvali ljude i da su najsrecniji bili oni koji su upravo imali sex. e sad da je bilo vise u trojci verovatno bi bili duplo srecniji :D

valda za 50% srecniji ;)
  • 0

#21 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 15 October 2012 - 14:12

Zar postoji nesto vise od 'trenutnog zadovoljenja hira'? To kao da pricas o smislu zivota, pa se pitas sta imas ot toga osim pukog prozivljavanja.


hau jes nou, postoji kontinuirano zadovoljavanje hirova... prevedeno na srpski da je tu kad ti zatreba.
  • 0

#22 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 15 October 2012 - 14:14

hau jes nou, postoji kontinuirano zadovoljavanje hirova... prevedeno na srpski da je tu kad ti zatreba.


Dobro, to zavisi od necijih navika i raspolozenja. :)
  • 0

#23 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 15 October 2012 - 14:34

valda za 50% srecniji ;)


bar za 51% nije to bas tako matematcki precizno :D

Dobro, to zavisi od necijih navika i raspolozenja. :)


ako ima neko kome je jednom dosta i nije mu krivo ako posle nema onda je on srecan covek.
  • 0

#24 Katarina85

Katarina85
  • Members
  • 6 posts

Posted 15 October 2012 - 16:04

yup, treba se ujutro pogledati u ogledalo a ne zapitati sta ti je to trebalo i sta imas od toga osim trenutnog zadovoljenja hira....
u stvari, moguce da je to privlacno samo zbog nedostatka neznosti koji bi nam prijao s muske strane....isn't it?...


pa, zar nije zadovoljstvo zelje, ili hira kako ti kazes, i bio cilj? nema razloga da kada se ujutro pogledam u ogledalo ne budem nasmejana, srecna jer sam uzivala i ispunila ono sto sam zelela.
a sto se nedostatka neznosti tice...kod mene defintivno nije u tome slucaj, jednostavno me privlaci sama ideja, mogucnosti, sve sto u troje moze da se uradi, da se oseti nesto novo, drugacije :-)
  • 0

#25 Girl next door

Girl next door
  • Members
  • 17 posts

Posted 15 October 2012 - 16:30

Zar postoji nesto vise od 'trenutnog zadovoljenja hira'? To kao da pricas o smislu zivota, pa se pitas sta imas ot toga osim pukog prozivljavanja.

Haha, nisam mislila da pricam o smislu zivota, pogotovo ne na ovu temu ;) ali ipak postoji nesto vise od trenutnog zadovoljenja hira...isto kao sto postoji nesto bolje od sexa, a to je sex uz ljubav, odnosno kad si skroz totalno odlepio za nekim...
Ali naravno da nije lako biti imun i na to da udovoljis svojim trenutnim potrebama, nego se meni to nekako uvek obije o glavu kasnije :twak:
  • 1

#26 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 15 October 2012 - 22:01

Haha, nisam mislila da pricam o smislu zivota, pogotovo ne na ovu temu ;) ali ipak postoji nesto vise od trenutnog zadovoljenja hira...isto kao sto postoji nesto bolje od sexa, a to je sex uz ljubav, odnosno kad si skroz totalno odlepio za nekim...
Ali naravno da nije lako biti imun i na to da udovoljis svojim trenutnim potrebama, nego se meni to nekako uvek obije o glavu kasnije :twak:


slaga ne trepnu :P

ljubav je retka biljka, mislim uzvracena. bar je to moje isqstvo.

a jedini nacin kako bi to moglo da mi se obije o glavu je da bi posle problem bilo vratiti se na 1 na 1 sto mi je ipak omiljena disciplina 0:)
  • 0

#27 Girl next door

Girl next door
  • Members
  • 17 posts

Posted 15 October 2012 - 22:34

ljubav je retka biljka, mislim uzvracena.

To i cini celu stvar toliko specijalnom...a da se retko desava stoji... :(

U medjuvremenu moze trojka :D
  • 0

#28 Katarina85

Katarina85
  • Members
  • 6 posts

Posted 15 October 2012 - 22:54

To i cini celu stvar toliko specijalnom...a da se retko desava stoji... :(

U medjuvremenu moze trojka :D


pa onda Girl, ako nisi prenutno zaljubljena.... :wicked:
  • 1

#29 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 15 October 2012 - 23:55

pa onda Girl, ako nisi prenutno zaljubljena.... :wicked:


Apsolutno kolega, girl javi se slobodno kad ti je do experimentisanja :P
  • 1

#30 Girl next door

Girl next door
  • Members
  • 17 posts

Posted 16 October 2012 - 23:38

1....2....3... svi na broju...pa gde ste? ;)
  • 1