Jump to content

Photo

DEKOLTE-zabranjena zona

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#1 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 01 October 2012 - 18:52

rizikujem da me napadnu kako žene tako i kvazi zaštitnici ljdskog morala zbog pokretanja ove teme. Nadam se da ovakva tema nije još pokretana ovde, a ja nisam mogao a da je ne otvorim. Zašto? Verovatno će se neki pitati, drugi će se nasmejati i potrčati da vide šta tu piše, a ja se nadam trećima koji će iskreno pisati ovde. No i da odgovorim zašto. Gledam danas jedan mini politički intervju na TV NS1, jedna lepa, mlada devojka, novinarka sedi u skupštini Vojvodine intervjuiše g. Popov-a (mislim da se tako preziva, nisam uspeo da pročitam kada su ga potpisivali, mada on za ovu priču i nije bitan). Lepo, kulturno obučena, začešljana frizura, kosa skupljena u punđu, odeća ništa napadna, jaknica, a onda dekolteee.....I tu dolazimo do moje teme na ovom topiku. Divno je videti kada se žene lepo udese, još lepše je videti kad je to sa ukusom, a najlepše je videti udešene sa ukusom i dekoltirane. Koji muškarac se neće složiti samnom? Verovatno ni jedan, možda po neki koji ima problem sa čulom vida ili ima hormonski poremećaj. Sve bi to bilo lepo i krasno da nam žene nisu nametnule osećaj nekulturnosti ukoliko zvirnemo u tako opasno gledajuću zonu zvanu dekolte. Ajde priznajte, ko ne voli da zvirne? No ukoliko budemo "uhvaćeni" da smo zvirnuli sigurno je slediće poplava crvenila i osećaj stida i srama uz prezriv pogled "zvirnute". UVEK sam se pitao ZAŠTO?? Mislim čemu dekolte ako cilj nije isticanje osobenosti i različitosti u odnosu na nas? Čemu dekolte ako je to zabranjena zona za gledanje? Čemu pokazivanje ako se to ne gleda? I na kraju, ako nećete da vas gledamo, ne dekoltirajte se.

pancir sam navukao....slobodno pucajte

#2 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,249 posts

Posted 01 October 2012 - 19:07

Koji muškarac se neće složiti samnom? Verovatno ni jedan, možda po neki koji ima problem sa čulom vida ili ima hormonski poremećaj.

Šta ti ovo znači?

#3 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 01 October 2012 - 19:17

Šta ti ovo znači?

Nista, samo nastavak lupetanja u ovih 24h na temu odnosa muskaraca i zena. To je valjda zarazno.

#4 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 01 October 2012 - 19:23

Šta ti ovo znači?

upravo to što piše, a za tebe ništa

#5 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 01 October 2012 - 19:26

Nista, samo nastavak lupetanja u ovih 24h na temu odnosa muskaraca i zena. To je valjda zarazno.

lupetanje?! Gde ti vidiš tu lupetanje?

#6 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,249 posts

Posted 01 October 2012 - 19:27

upravo to što piše, a za tebe ništa

Piše da si homofob ili endokrinolog. Biće da si ono prvo.

#7 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 01 October 2012 - 19:29

lupetanje?! Gde ti vidiš tu lupetanje?

Nista se ti ne sekiraj, uvek mozes da kazes kako nisi prvi poceo.

#8 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 01 October 2012 - 19:33

Piše da si homofob ili endokrinolog. Biće da si ono prvo.

ja bih pre rekao da ti nisi pri čistoj pameti i kao prvo i kao drugo čim zaključuješ tako nešto. U početku sam mislio da može da ti se omakne po neka diskreditacija i opljuvavanje forumaša, a sad više ne sumnjam da ti u stvari ne znaš drugačije.

#9 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,249 posts

Posted 01 October 2012 - 19:34

ja bih pre rekao da ti nisi pri čistoj pameti i kao prvo i kao drugo čim zaključuješ tako nešto. U početku sam mislio da može da ti se omakne po neka diskreditacija i opljuvavanje forumaša, a sad više ne sumnjam da ti u stvari ne znaš drugačije.

Šta ti to znači "hormonski poremećaj", ozbiljno te pitam?
Sigurno znaš čim si tako šuknuo iz prve.

#10 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 01 October 2012 - 19:35

Nista se ti ne sekiraj, uvek mozes da kazes kako nisi prvi poceo.

draga, nismo u braku da to govorim. Izgleda da se prvo javljaju oni koji sam i mislio da hoće, koji nemaju ništa da kažu o temi, ali su zato spremni da opljunu bez pardona

#11 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 01 October 2012 - 19:37

Šta ti to znači "hormonski poremećaj", ozbiljno te pitam?
Sigurno znaš čim si tako šuknuo iz prve.

sa tobom nema ozbiljnog razgovora, pokušao sam već nekoliko puta i čim si pročitao nešto što ti se ne sviđa odmah si krenuo sa rafalnim pljuvanjem. Komentariši temu ili nemoj, izbor je tvoj

#12 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,249 posts

Posted 01 October 2012 - 19:41

sa tobom nema ozbiljnog razgovora, pokušao sam već nekoliko puta i čim si pročitao nešto što ti se ne sviđa odmah si krenuo sa rafalnim pljuvanjem. Komentariši temu ili nemoj, izbor je tvoj

Pre svega nemoj da vređaš ljude i ne izigravaj cvećku kada to nisi a onda objasni šta ti znači to da ljudi sa hormonskim poremećajem ne mogu da dožive kao ti ženski dekolte?

Edited by melankolic, 01 October 2012 - 19:44.

#13 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 01 October 2012 - 19:47

draga, nismo u braku da to govorim. Izgleda da se prvo javljaju oni koji sam i mislio da hoće, koji nemaju ništa da kažu o temi, ali su zato spremni da opljunu bez pardona

Da te citiram:

rizikujem da me napadnu kako žene tako i kvazi zaštitnici ljdskog morala zbog pokretanja ove teme. Nadam se da ovakva tema nije još pokretana ovde, a ja nisam mogao a da je ne otvorim. Zašto? ....

Sta da ti kazem, imas sposobnost predvidjanja blize buducnosti. A i uvrnuto shvatanje nekih stvari, ali nisi ni prvi ni jedini. I nemoj da mi se obracas sa 'draga', posto verovatno po godinama mogu da ti budem cerka. Ja se odjavljujem sa ove teme, tako da mozes da uzivas u mom odsustvu.

Edited by snowflake, 01 October 2012 - 19:49.

#14 Mimix

Mimix
  • Members
  • 571 posts

Posted 01 October 2012 - 19:48

Koji muškarac se neće složiti samnom?

Ne znam koji se nece sloziti sa tobom,ali za sebe mogu da kazem da te potpuno razumem. ;)
I samo ti pusti pogled da luta tamo gde mu je lepo,pusti te zenske manipulacije nabijanja osecaja krivice ni zbog cega...Dekolte zbog toga i postoji,da bi privlacio paznju...Onaj Jovo Tosevski,'jes da je muski sovinista,ali za neke stvari je apsulutno u pravu...

#15 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,928 posts

Posted 01 October 2012 - 21:37

I ja cu se sloziti s tim, iako nisam musko. Dekolte je za gledanje.
Samo se necu sloziti da je to pravi outfit za politicki intervju :).