Jump to content


Photo

Da li ste upoznali ili znate nekog ko je upoznao pravu ljubav preko in


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
126 replies to this topic

#31 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 01 October 2012 - 20:19

Lutko, ne moras da citas ako ti se ne dopada ili ako nemas misljenje, ne moras ni da pises



Lutko,kao sto rekoh preskoci, cuvaj svoju glavu, trebace ti u zivotu :)
P.S. déjà vu



dete, koj ti je bre..pozovi me ako hoces malo da pricamo. Minut je 10din + PDV :kece:

Edited by jovana79, 01 October 2012 - 20:20.


#32 Lotosss

Lotosss
  • Banned
  • 156 posts

Posted 01 October 2012 - 21:47

Sva sreca pa imas koga ovde da konsultujes da ti 'objasni' da je pojava srecnih i uspesnih parova upoznatih preko neta izuzetak, nesto kao lepa i pametna zena ili retka ptica na grani. Pozz

Zaista me ne interesuju %, niti da li je nešto retko, srednje ili često...a ti ako misliš da je bitno kontrirati, samo kontriranja radi, uživaj, niko ti ne brani.Frustracije iz detinjstva se ne leče tako, nisu ti čike lepo objasnile :)

#33 najlepse.zelje

najlepse.zelje
  • Members
  • 35 posts

Posted 01 October 2012 - 22:53

Nisi citala clanke o tome koliko domacinstava u Srbiji,npr., koristi internet, i ako ga ima, zasta ga koristi?



Ako to dvoje imaju viska slobodnog vremena za pisanje 'nadmudrivanje' na komentarima, a to im je sasvim dovoljno za upoznavanje, onda OK.



Dobro, to je njihov problem.



Svakako, samo sto je njihova veza najverovatnije unapred osudjena na patnju i raspad.


Ma ne, ja uopste ne citam novine :) :)
Pojma nemam cemu sluzi internet :) :)
Stvar slobodnog vremena je stvar angazovanja odnosno organizacije. Izbor utrosnje istog individualan.
Nisam navela nista sto je "problem", navela sam pozitivne primere.
Tvoju tvrdnju da je veza to dvoje ljudi osudjena na propast ne mogu osporiti samo ukoliko si vidovita :)

Molila bih te da ne izvrces smisao tudjih reci. Navedi primere koje znas i nemoj ubedjivati druge da dele tvoje misljenje. Neukusno je.

Edited by najlepse.zelje, 01 October 2012 - 22:53.


#34 najlepse.zelje

najlepse.zelje
  • Members
  • 35 posts

Posted 01 October 2012 - 23:00

@snowlake : cemu tako negativan stav o odnosima dve osobe i upoznavanju preko neta?
ako postoje forumi,interesne grupe,razmena misljenja niko,ni ti ni ja,ni neko treci(osim moderatora)
ne bi trebali da stojimo na putu druzenja i pre svega civilizovanog razvitka komunikacije pojedinaca i
da to nazivamo nekakvim problemom ili sta ja znam.jbg-a..."if it works for them..." :)


Upravo tako :) zasto "mraciti" bilo koji vid komunikacije? Jeste da sam se naslusala da su ovakva mesta filteri za praznjenje, ali valjda ima i neko lepo raspolozen :) ?
Rale, na primer :) ?

Pozzz :)

#35 najlepse.zelje

najlepse.zelje
  • Members
  • 35 posts

Posted 01 October 2012 - 23:03

Lotosss: sretno tebi i tvojoj dragoj samo ukakio si sa zadnjim komentarom..
Ako nekom nije intresantna tema VOZDRAAAA, nadji forum koji te intresuje ;p

najljepse.zelje :) hello
da ti odgovorim, NE nebi pisao o sebi licne stvari na forumu. kad sam te pitao da napises par rijeci o sebi mislio sam da napises zasto bi trazila nekog preko neta? naprimjer ja sam ti naveo moj razlog. Jel nema "srodnih dusa" u krugu u kojem se ti kreces, stidna si, etc... koliko ti je godina :wicked: i tako to.
naravno, ljepo je znati da volis ples i poeziju. prvo je odlicno i za tijelo i za dusu a ovo drugo je cute :)

vidim da si nova na forumu kao i ja i mislim da se nebi trebala obazirati na ove gore iznad komentare. meni licno nisu intresantni ljudi koji davaju svoje misljenje bez razumjevanja teme. mislim ako te neko ne pozna dobro otkud im pravo da ti sude i da misle da znaju tvoje motive?? papanska posla!! :-1:
later :)


Dzidzamidzo, vrati se :) nema te :)

#36 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 02 October 2012 - 01:38

Upravo tako :) zasto "mraciti" bilo koji vid komunikacije? Jeste da sam se naslusala da su ovakva mesta filteri za praznjenje, ali valjda ima i neko lepo raspolozen :) ?
Rale, na primer :) ?

Pozzz :)


I dalje ne razumem kako se prazni na internetu,mada sam i ja za to cuo.
Nem' pojma...i nisam bogznakako raspolozen veceras.Vracam se u krpe.Pozdrav.

#37 Dzidzamidza

Dzidzamidza
  • Members
  • 8 posts

Posted 02 October 2012 - 06:46

NAJLEPSE.ZELJE

Tu sam :) Nebi te ja tako lako ostavio :)
Ok, mozemo zakljuciti da ljudi otvorenih shvatanja nemaju nista protiv trazenja prijateljstva na net-u. (to je samo jedan nacin upoznavanja)
Kakvo prijateljstvo ko trazi je licni izbor.. Ja sam se vec uvjerio da ima divnih & intresantnih ljudi na forumima tako da ovu diskusiju ja licno nebi vise vodio. Na kraju krajeva zar je vazno kako se ko upozna, meni je puno vaznije da se dvoje slicnih nadju i da se izmedju njih rodi neko lijepo prijateljstvo, ljubav, etc. Mi smo svi ovdje zato sto smo zeljni druzenja, prijateljstva, i razmjene ideja.
I ovi negativci sto laprdaju su zeljni prijateljstva samo nazalost neznaju da se druze... :furious:

toliko od mene sto se tice upoznavanja na forumima, sad me intresuje kad nekog intresantnog "upoznas" kako dati toj osobi doznanja da ti je intresantna? Private msg ili??

najlepse.zelje volis poeziju?

Far better is it to dare mighty things, to win glorious triumphs, even though checkered by failure...than to rank with those poor spirits who neither enjoy much nor suffer much, because they live in a gray twilight that knows not victory nor defeat.

Theodore Roosevelt :)

Edited by Dzidzamidza, 02 October 2012 - 06:48.


#38 Lotosss

Lotosss
  • Banned
  • 156 posts

Posted 02 October 2012 - 08:24

Oterasmo "mrgude", barem trenutno :lol+: Sad na miru možemo o poeziji, filmu i sličnim interesovanjima :lala:

#39 najlepse.zelje

najlepse.zelje
  • Members
  • 35 posts

Posted 02 October 2012 - 10:38

NAJLEPSE.ZELJE

Tu sam :) Nebi te ja tako lako ostavio :)
Ok, mozemo zakljuciti da ljudi otvorenih shvatanja nemaju nista protiv trazenja prijateljstva na net-u. (to je samo jedan nacin upoznavanja)
Kakvo prijateljstvo ko trazi je licni izbor.. Ja sam se vec uvjerio da ima divnih & intresantnih ljudi na forumima tako da ovu diskusiju ja licno nebi vise vodio. Na kraju krajeva zar je vazno kako se ko upozna, meni je puno vaznije da se dvoje slicnih nadju i da se izmedju njih rodi neko lijepo prijateljstvo, ljubav, etc. Mi smo svi ovdje zato sto smo zeljni druzenja, prijateljstva, i razmjene ideja.
I ovi negativci sto laprdaju su zeljni prijateljstva samo nazalost neznaju da se druze... :furious:

toliko od mene sto se tice upoznavanja na forumima, sad me intresuje kad nekog intresantnog "upoznas" kako dati toj osobi doznanja da ti je intresantna? Private msg ili??

najlepse.zelje volis poeziju?

Far better is it to dare mighty things, to win glorious triumphs, even though checkered by failure...than to rank with those poor spirits who neither enjoy much nor suffer much, because they live in a gray twilight that knows not victory nor defeat.

Theodore Roosevelt :)


Da. volim poeziju i volim da citam uopste :)
U knjigama sve pise. Sta god da prozivljavamo kada citamo knjige shvatamo da nismo sami i da je neko nesto slicno negde vec doziveo :)
Kada je rec o dinamici upoznavanja i to pitanje sam postavila - kako, sta, kad?
Definitivno te neko mora zainteresovati necim, nekim stavom.
Da bi izrazio neki stav moras da pises.
Da bi pisao moras imati vreme, volju, ideju :)
Sad razmisljam koje bih pitanje mogla postaviti i svako mi deluje banalno :)

Ali ipak pokusacu.
Sta vam je hobi, a sta bi vam mogao biti hobi?
Sta ste uvek prizeljkivali da uradite i nikako da pristupite tome?

Isto pitanje drugim recima - kada vam zafali energije u svakodnevnom zivotu sta ucinite za sebe da bi tu energiju nadoknadili?
Sta vas "rehabilituje"?

Moram da idem, imam mnogo posla :)

Edited by najlepse.zelje, 02 October 2012 - 12:02.


#40 Johanna92

Johanna92
  • Banned
  • 597 posts

Posted 02 October 2012 - 14:38

Zaista me ne interesuju %, niti da li je nešto retko, srednje ili često...a ti ako misliš da je bitno kontrirati, samo kontriranja radi, uživaj, niko ti ne brani.Frustracije iz detinjstva se ne leče tako, nisu ti čike lepo objasnile :)


Jesi li i ti psiholog kao i kolega? Ako nisi, da li mislis da je OK deliti ovakve dijagnoze samo zato sto sam iskazala misljenje o temi? Ali, u redu, rekla sam da vise necu smetati, samo vi uzivajte. Mozda i nadjete 'srodnu dusu' preko neta.

Edited by snowflake, 02 October 2012 - 14:38.


#41 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 02 October 2012 - 16:19

Okej,nemoj da se vredjas snowflake.Ni ja ne dajem znacaja internet druzenju.Ali da li smemo da znamo zasto?
U prvih nekoliko godina,imao sam bruka losih iskustava.Sa hakerima,virusima,spamovima,dosadnjakovicima,te onda
hardver,softver,drugari bez neta i kompa,provajderi,dajlap,opet hakeri drugari....Ne biste poverovali sta sam sve
prosao u tako kratkom vremenskom periodu (2000-2003).Razumem te tj. razumem i postujem tvoje misljenje da je
poznanstvo dvoje stranaca na mrezi neodrzivo ili prazna prica...ali novija iskustva i mogucnosti su drugacija,bolja.
Ponavljam,nemoj da se ljutis ili vredjas,nema potrebe.Zelim,eto,samo da cujem zasto imas takav stav? 0:)

Edited by Rale84, 02 October 2012 - 17:44.


#42 najlepse.zelje

najlepse.zelje
  • Members
  • 35 posts

Posted 02 October 2012 - 16:20

I jos jedno pitanje :)
Kakvi ste kad ste zaljubljeni :) ?

#43 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 02 October 2012 - 16:24

I jos jedno pitanje :)
Kakvi ste kad ste zaljubljeni :) ?


Presmešan...

Drugo pitanje? :)

Edited by Rale84, 02 October 2012 - 17:24.


#44 najlepse.zelje

najlepse.zelje
  • Members
  • 35 posts

Posted 02 October 2012 - 16:36

I jos jedno pitanje :)
Kakvi ste kad ste zaljubljeni :) ?


Pa mozes da odgovoris na ono gore, ako te ne mrzi :)

Kada si umoran i kada ti fali energije koji je hobi ili aktivnost koji ti vracaju tu istu energiju?
U cemu nalazis zadovoljstvo koje ti cini stvarnost lepsom :) ?

#45 Lotosss

Lotosss
  • Banned
  • 156 posts

Posted 02 October 2012 - 17:04

Jesi li i ti psiholog kao i kolega? Ako nisi, da li mislis da je OK deliti ovakve dijagnoze samo zato sto sam iskazala misljenje o temi? Ali, u redu, rekla sam da vise necu smetati, samo vi uzivajte. Mozda i nadjete 'srodnu dusu' preko neta.

Našao, i uživam :wub: