Jump to content


Photo

nenokle umesto Brakusa?!?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 mmmasha

mmmasha
  • Members
  • 1 posts

Posted 13 September 2012 - 15:31

Uključim danas radio negde oko 15h, očekujući naravno Brakusa i ekipu, i doživim šok!!! A ono Duška Jovanić prenemaže o modnim blogerkama i IN tašnama....Ok, volim modu i pratim je, aliiii koga briga više za Dušku Jovanić, i šta će uostalom Šnenokle u tom terminu. Super su za nedelju popodne, npr, ali BRAKUS OD 3 DO 5 je maltene jedino zbig čega još uvek palim 92,5....To više nije onaj radio, inspiritavni i duhovit, i DRUGAČIJI od svih. Mogli ste Luni da nadjete neki drugi termin, a ne termin nečega što mnogi (koje ja znam bar) jedino slušaju trenutno na ovoj frekvenciji!!

#2 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 13 September 2012 - 23:25

Taj radio jos uvek neko slusa? Eto, covek svaki dan cuje nesto novo...

#3 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 13 September 2012 - 23:51

Taj radio jos uvek neko slusa? Eto, covek svaki dan cuje nesto novo...


Pogledaj samo na temi o radiju šta sve ljudi slušaju pa će ti biti jasno za koga je pravljen ovakav rb92.

#4 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 15 September 2012 - 06:29

Radnim danima od 6-9 imate Mentalno razgibavanje sa dvojicom najopicenijih voditelja

#5 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 20 September 2012 - 07:40

To "Mentolno razgibavanje" sa ovom dvojicom morona je zadnji ekser u kovčeg radija B92.

Nije mi jasno ko ih je doveo niti šta uopšte traže na B92 sa svojim napadnim i prizemnim "humorom". :frust:

Svi koji su nasledili Goricu i Dragana u "Dizanju" su zapravo bili sasvim OK i u nekom "fazonu B92"... ova dvojica su dno dna :ajme:

#6 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 21 September 2012 - 16:55

Svi koji su nasledili Goricu i Dragana u "Dizanju" su zapravo bili sasvim OK i u nekom "fazonu B92"... ova dvojica su dno dna :ajme:


Ko? Onaj sopstvenimglasomoduševljeni Miloš Trailer B92 i praznjikava Zorana?
Smorili su i G&D sa njihovim zimnicama, cvećkama, srpskim običajima i letovanjima.

Treba priznati da su naši radio voditelji nemaštoviti i neduhoviti.

#7 dale cooper

dale cooper
  • Members
  • 358 posts

Posted 03 June 2013 - 08:14

mislim da i snenokle i brakus opusteno nogama nalupaju samare celoj nazovikonkurenciji.



#8 Darko68

Darko68
  • Members
  • 8 posts

Posted 06 June 2013 - 12:02

Gorica i Dragan je cak i kasnija varijanta spike koja je isla uglavnom u prepodnevnim satima {10h} mislim subotom,pre Dragana je bio Dule Nedeljkovic - glavonja,to je bila dobra spika,Gorica se nije mnogo promenila,ostala je ista ali je nazalost otisla iz svoje maticne kuce kao i mnogi drugi zbog kojih sam bio zakucan za skalu 92,5 ,Sportski ritam srca,Ritam herca all stars,velika rock'n'roll prevara,faceoff,supermenova sestrica itd,TV necu ni da pominjem vise,sve sto pisem je u vezi radija,Brakus je zadnji "bastion" onog "starog" b92,s' obzirom da su i Dule I Dule otisli pre par godina.Ostala je samo muzika koju pustaju a koja vraca nekako u te dane sa pocetka devedesetih i onaj period druge polovine devedesetih ma kako one ruzno izgledale tada je radio bio nekako i najjaci i sa muzikom i sa ljudima koji su cinili tu stanicu onakvom kakva je ona zapravo i bila od samog pocetka.