Jump to content


Photo
- - - - -

Bosnjaci najstariji Evropljani?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#16 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 August 2012 - 01:58

Ma, bUranija ste i jedni i drugi.
Najstariji su valjda oni koji su prvi sišli s drveta i počeli da hodaju na dve noge.

A? ti 'nako dosh'o/doshla? da kazes koju pametnu? pa obori teoriju jbt, koja je btw neoboriva. eno i srpski antropolog reko. pa nije zar da mislish da on mene plemica vishe voli nego ja...npr...npr ..melankolika ili kinika. ovo su samo primjeri, onako na prvu.

#17 Ninazu

Ninazu
  • Members
  • 62 posts

Posted 26 August 2012 - 01:59

Ma

ne mogu vishe nocas, nastavicemo. cakstavise rado. znas, ja sam ti onako poprilicno emotivan. sjetih se svog rahmetli dede, sto je u jednoj kociji on sjedio, a u drugoj muzika. jbg, pravi plemic. suze mi potekoshe. a sto se tice halo(alo, ko zove?)tipova, ne trebaju oni meni, nego varvarima, da dokazu nesto sto nije dokazivo. ja svoje plemicko porijeklo itekako znam.


Ma skontao sam i pre nego si postavio topik, uživaj.

#18 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 26 August 2012 - 04:05

Kao sto naslov i mnogi dokazi kazu, sta misle forumasi o ovoj teoriji, zasnovanoj na faktima?


tja, davno je dr. Ante Starčević to govorio za Bošnjake.

Posted Image

zemi si ovu naučnu studiju pa si pročitaj. nije Krleža Starčevića bezveze nazvao našom najlucidnijom glavom.


...


međutim (!), najnovija znanstvena istraživanja pokazala su da Bošnjaci gube primat najstarijih i najčišćih Europljana. to plemenitaško mjesto danas pripada autohtonim slavonskim Šokcima (http://www.hazud.ch/...okackih-rodova/).

dakle situacija je sljedeća:

Spoiler

1. Šokci
2. Bošnjaci
Spoiler


#19 kanader

kanader
  • Members
  • 1,138 posts

Posted 26 August 2012 - 07:01

Da spanski pecalbari u Tvrtka skinuli borbu bikova pa je odneli u domovinu i svojataju.
Da supci nisu imali dovoljno svetih zivotinja pa su morali ubaciti ljude da se bore.

e: s

Edited by YU7 73, 26 August 2012 - 07:01.


#20 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 August 2012 - 12:18

tja, davno je dr. Ante Starčević to govorio za Bošnjake.


ajbg, sta se tu ima dodati? covjek davno upoznao i prepoznao prave Plemice. to ja i govorim.

#21 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 26 August 2012 - 13:23

ajbg, sta se tu ima dodati? covjek davno upoznao i prepoznao prave Plemice. to ja i govorim.


http://www.youtube.com/watch?v=DBT-YvVEdRE
;)

#22 Луталица

Луталица
  • Banned
  • 1 posts

Posted 26 August 2012 - 13:26

Херцеговци 70%?

;)

Још један доказ да су Срби народ најстарији (што се никада није причало за ...) и да су сви остали Срби: Хрваћани, Црногорци, Македонци...

п.с.
Твртко је био последњи српски краљ, буди поносан оним што јеси, брате Србине, ма које вере био!

#23 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 August 2012 - 13:27

http://www.youtube.com/watch?v=DBT-YvVEdRE
;)

;)

#24 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 26 August 2012 - 13:33

;)

Izvini, činjenice....Na kraju krajeva imam i dokaz da su Srbi najstariji narod na svetu, ali ću staviti u spojler, pošto se radi o dugo čuvanoj tajni....

Spoiler


#25 Ninazu

Ninazu
  • Members
  • 62 posts

Posted 26 August 2012 - 15:04

Evo šta kažu Makedonci ...



Ti ti "tipovi" su ozbiljna stvar. Nateraju te da se osetiš nekako hm...ponosno :lol+:

#26 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 August 2012 - 16:42

Izvini, činjenice....Na kraju krajeva imam i dokaz da su Srbi najstariji narod na svetu, ali ću staviti u spojler, pošto se radi o dugo čuvanoj tajni....

Spoiler


Spoiler


#27 Malaikat

Malaikat
  • Members
  • 68 posts

Posted 27 August 2012 - 11:45

Da li je moguće da ste se svi upecali na najočiglednijeg trola svih vremena? Ili makar na osobu sa dvocifrenim IQ-om?

#28 Etimokle

Etimokle
  • Members
  • 12 posts

Posted 27 August 2012 - 14:17

''Šovinizam je ekstremni vid nacionalizma. Tribalistička ideološka i politička doktrina, koju čine mistifikovana nacionalna istorija, izrazito pozitivne predrasude ο vrednosti sopstvene nacije i negativne predrasude ο drugim, posebno susednim nacijama, povezane sa mržnjom, prezirom, netolerancijom i agresivnošću prema pripadnicima drugih nacija''

#29 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 27 August 2012 - 14:30

....O svemu već napisanom potvrdu nalazimo i kod našeg istoričara Stojana Boškovića koji u delu "Istorija sveta", između ostalog, piše i kako su Egipćani podizali ustanke protiv srpskih vladara. U Donjem Egiptu Srbi su, prema istraživanju Boškovića, vladali oko sto pedeset godina i ta vladavina je završena u vreme kada je u Gornjem Egiptu na presto stupio Amozis î. On je prikupio veliku vojsku i sa dobro razrađenim planom napao prestonicu Avaris iz koje je kontrolisan ceo Donji Egipat. Borbe su vođene najviše na Nilu i okolnim kanalima i posle dugog i krvavog vojevanja Avaris je pao, a sa njim i vlast Srba u tom delu Egipta....

e sad vi probajte skontati koliko su bosnjaci star narod kad smo i od srba stariji.

#30 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 27 August 2012 - 14:50

ne bih se kladila, kolega.
ako je za verovati usmenim istorijskim izvorima, onda je adam bio srbin. tako bar kazu predanja.