Jump to content


Photo
- - - - -

Novi komentatori Nindza ratnika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
63 replies to this topic

Poll: Nindza ratnici (55 member(s) have cast votes)

Smeniti nove voditelje Nindza ratnika zbog vulgarnosti i zato sto jednostavno nisu smesni!

  1. DA (33 votes [60.00%] - View)

    Percentage of vote: 60.00%

  2. NE (22 votes [40.00%] - View)

    Percentage of vote: 40.00%

Vote Guests cannot vote

#31 Νίκος

Νίκος
  • Members
  • 314 posts

Posted 16 September 2012 - 15:51

zvanican je ekavski u Srbiji, i nema spora da komentator,novinar,voditelj treba da govori cisto,gramaticki,pravopisno pravilno....


:ajme:

#32 Kokii

Kokii
  • Members
  • 2 posts

Posted 17 September 2012 - 20:43

Ja iskreno ne znam sta vi lose vidite u malo zavitlavanja,pogotovo zato sto ovo nije naucna emisija,vec krajnje zabavna emisija za gubljenje vremena...I da li stvarno ima veze covekov dijalekat sa kritikama za humor? :ajme: !

#33 Krug Shorke

Krug Shorke
  • Members
  • 1 posts

Posted 18 September 2012 - 00:56

B92 nije vise ono sto je bila - TV je odavno 'njihova-necija' a radio se jos drzi, kako tako...barem je muzika jos valjana.
Tako da kriticari voditeljskog para imaju sada pravo da kritikuju izbor voditelja ovakve, 'nit smrdi nit mirise', TV ustanove.
U neka druga vremena ne bi je ni gledali...eh.

Nego idemo dalje:
Kako su ovde neki dali sebi za pravo da kritikuje dijalekte, i ne samo dijalekte, dragih nam naroda i narodnosti, necu se ni ja ogranicavati te cu slobodno primeti da identican broj kriticara verovatno tek prva generacija koja je rodjena u Beogradu.
Ali taj njihov pedigre mi ne smeta dok god ne pocnu da pokazuju i dokazaju da nisu za ovdasnju licnu kartu.
Za ekipu koja B92 prati tek od kada je ista dobila nacionalnu frekvenciju imam razumevanja utoliko sto, j... ga, nisu svikli na nas lokalni mentalitet.
Takav je kakav je al' je nas, beogradski.
Svako neka uziva u svome okruzenju a ako se prepozna i u nekom drugom tim bolje.

Dakle ova dva veseljaka su dosla sa radija B92, jedinog istinskog bastiona slobodno mislece Srbije, koji je tolike godine odrzavao duh gradjana.
I s pravom ih je neko ubacio da vode onu budalastu emisiju tipa 'Igre bez granica'

Problem je sto su se izvesni gledaoci poistovetili sa g. Yamadom i previse sebe i emisiju ozbiljno shvatili.
Verovatno u samurajskom zanosu ocekuju ili mrtvu tisinu kojom se nindze prikradaju ili tihi i napeti glas voditelja koji ce ih vodi kroz opasne izazove ove japanske narodne zabave.
Mozda se i po srpskim kucama zacuje lelek kada Yamada ne prodje prepreku.
Neverovatno.

Dok se i sami japanci, gledaoci i ucesnici, oko smrtno opasnih prepreka na sav glas smeju ovi nasi bi kamernu atmosferu, da se prati u stojecem stavu mirno i tek ponekad da voditelj sa duznim postovanjem iznese po neki krajnje tacan i precizan detalj o takmicaru.

A tu zeljenu atmosferu im narusavaju lupetanja na prvu loptu Brakija i Kokija (Bog ih poziveo).
Da, rekao sam 'lupetanja' koja i jesu primerena ovom tipu emisija i na privatnoj TV.
Pa jedan BBC je prikazivao, cuj prikazivao - FINANSIRAO, Monti Pajton koji se sprdao na racun...hm, pa svega, a da ne moze jedna privatna TV.

Dusebriznici kojima smeta nacin izrazavanja i sprdanja na racun takmicara,zena,muskaraca,itd, verovatno u privatnom zivotu zive kao sveci.
Nikada psovka, ruzna rec, uvreda, vic o Romima(Ciganima jel'te), plavusama, jevrejima, ometenima, itd. Sve okrecu glavu i izlaze iz prostorije. Posle je okade verovatno.

Ali vratimo se problemu koji muci neke: Pa 'dragi' kriticari vi ste u prednosti - mozete uvek iskljuciti ton i nastaviti da fanaticno pratite ovu visoko-umnu emisiji.
Na stranu sto ako zelite izvorni kvalitet potrazite na youtube sajtu sve to u originalu na japanskom.
Nama bi ostali Braki i Koki bez kojih mi ostali verovatno ne bi pogledali vise od jedne epizode.(uh kakva jeres - gledati SAMO jednu epizodu)

Dami koja je pokrenula ovu temu mogu samo da kazem: Ne propustaj i ne pomeraj trening jer nikada neces osvojiti Midorijamu.

I na kraju, najporaznije od svega, za mene je ispalo to sto je Brakus pristao da nastavi da komentarise iako su mu uklonili kolegu.
Tuzno i ni malo samurajski, nekada postovani, g. Brakuse.

#34 sinisaz

sinisaz
  • Banned
  • 8 posts

Posted 24 September 2012 - 18:37

Krug Shorke posle tvog reklamiranja kao visegeneracijskog beogradjanina da objasnim glavnu zamerku bivsem dvojcu!!

Nindze su najpopularnija decija emisija u skorije vreme na ovim prostorima,podvlacim DECIJA !! Vulgarno komentarisanje iste prouzrokovao je ovoliko negodovanje
pa sad ti (vi) zamislite Branka Kockicu da lupeta prostote !!

#35 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 24 September 2012 - 19:35

Kakva dečija emisija u 20 h? Vala svakakvih bisera imamo na forumu.
Da nisu i one emisije od 00 h na TV1000 dečije?

#36 sinisaz

sinisaz
  • Banned
  • 8 posts

Posted 25 September 2012 - 16:52

Kakva dečija emisija u 20 h? Vala svakakvih bisera imamo na forumu.
Da nisu i one emisije od 00 h na TV1000 dečije?

u 19h je termin za crtani a ti kad budes imao decu koja vezbaju po stanu ceo dan za nindzu onda se javljaj!!
a pre toga na tv 1000 da naucis kako se prave !!
ponavljam nindza ratnici najpopularnija decija emisija u zadnje vreme ali ne na B92

#37 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 25 September 2012 - 21:18

ponavljam nindza ratnici najpopularnija decija emisija u zadnje vreme ali ne na B92

To je šou za sve generacije i time je vrednost još samo i veća. Baš kao i Kefalice koje obožavam jer još samo od dece se mogu poneke važne stvari naučiti. Sasuke je jedinstveni primer takmičenja u kome nije dovoljno biti bolji od drugih, najmanje loš (kako je uobičajeno u svim takmičenjima na koja smo navikli), već bolji od prepreka i sebe samog pre. I deca i odrasli iz toga bi mogli da izvuku dragocene pouke, ali ni moroni koji to komentarišu prvi to ne razumeju, pa zagade.

#38 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 25 September 2012 - 21:26

u 19h je termin za crtani a ti kad budes imao decu koja vezbaju po stanu ceo dan za nindzu onda se javljaj!!
a pre toga na tv 1000 da naucis kako se prave !!
ponavljam nindza ratnici najpopularnija decija emisija u zadnje vreme ali ne na B92


A što ti, matori mamlaze, gledaš dečije emisije?
Deca vežbaju i uz Winxe i druge budalaštine pa ti vidim to ne smeta. A sigurno znaju i Ceca Meca Sneki Karleuša pesmice koje im se serviraju u vrtićima na proslavama tako da me mani moralisanja.

Je li, kad već spominješ lekcije sa TV1000, da li stavljaš deci ruku preko očiju kada prolazite pored trafike?

#39 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 25 September 2012 - 21:32

A što ti, matori mamlaze, gledaš dečije emisije?

Pa to je oduvek bio najbolji deo sveukupnog TV programa, još od vremena jedine televizije koja je postojala, TV Beograd (uz dramski).

#40 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 25 September 2012 - 21:34

Pa to je oduvek bio najbolji deo sveukupnog TV programa, još od vremena jedine televizije koja je postojala, TV Beograd (uz dramski).


Koliko znam, dečiji program je bio od 7:30- 12 i 19:15- 19:30.
Od 20:00 se zna da je politički, filmski i serijski program.

#41 Hill Bill

Hill Bill
  • Banned
  • 7,389 posts

Posted 25 September 2012 - 21:48

Koliko znam, dečiji program je bio od 7:30- 12 i 19:15- 19:30.
Od 20:00 se zna da je politički, filmski i serijski program.

To i kažem. Neko je žestoko promašio karakter tog, samo naizgled glupiranja. Postoje i vrlo direktne verzije te emisije za generacijski duo, na primer, gde se takmiče zajedno majka i ćerka, deda i unuk/unuka, pa ženska verzija istog.
Gromoglasnije je pozdravljano kada je Kuromoči prešao prvu prepreku nego kada je Makoto "postao nindža"! Vidiš, mi smo navikli na sport gde se računa da si pobedio, da si Pobednik, čak i ako je samo protivnik katastrofalno loš; Sasuke je jedan sasvim drugačiji koncept i ne čudi što nailazi na nerazumevanje čak i onih koji ga reemituju.
Eto, Fox je u tome bio samo "manje loš" od B92.

edit: Osim ako se namerno ne ismeva taj drugačiji (humaniji) koncept takmičenja. O tome nisam razmišljao, a i to je sasvim moguće.

Edited by Hill Bill, 25 September 2012 - 21:58.


#42 sinisaz

sinisaz
  • Banned
  • 8 posts

Posted 26 September 2012 - 22:41

A što ti, matori mamlaze, gledaš dečije emisije?
Deca vežbaju i uz Winxe i druge budalaštine pa ti vidim to ne smeta. A sigurno znaju i Ceca Meca Sneki Karleuša pesmice koje im se serviraju u vrtićima na proslavama tako da me mani moralisanja.

Je li, kad već spominješ lekcije sa TV1000, da li stavljaš deci ruku preko očiju kada prolazite pored trafike?

ako vec vredjas onda reci kad i gde pa da vidimo ko je jaci ili u pravu !!
cilj tvog polemisanja ovde je da nabijes 10 000 postova ,argumenti su ti 0,opet ponavljam lako je biti jak ispred kompa !!
by the way ,ja sam iz zemuna i kod muhara sam ( tu je i cak noris radio sta mu narede a ne samo ti i;))

#43 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 September 2012 - 22:45

ako vec vredjas onda reci kad i gde pa da vidimo ko je jaci ili u pravu !!
cilj tvog polemisanja ovde je da nabijes 10 000 postova ,argumenti su ti 0,opet ponavljam lako je biti jak ispred kompa !!
by the way ,ja sam iz zemuna i kod muhara sam ( tu je i cak noris radio sta mu narede a ne samo ti i;))


Šta onda TI radiš ispred kompa? Radiš sklekove na tastaturi?

#44 sinisaz

sinisaz
  • Banned
  • 8 posts

Posted 26 September 2012 - 22:50

f,,uck off

#45 stefanchelsea2

stefanchelsea2
  • Members
  • 1 posts

Posted 12 October 2012 - 22:54

Obradovala sam se pre neki dan kada su mi rekli da se ponovo pustaju Nindza ratnici na TV...Da se razumemo, ja sam osoba koja ne gleda TV i samim tim sto sam trening pomerila za ranije da bih stigla na vreme da mogu da gledam je velika stvar. Posle 5 min gledanja sam se ZAPREPASTLA! Kako moze neko ko za sve devojke govori da glume u filmovima za odrasle, za jednog cinovnika da je seljak i satanista, pa za nekog drugog da izdrzava oca narkomana i da je vodja svih narkomana u Japanu i ko zna sta sve ne jer ne mogu ni da se setim svih ogavnosti koje sam cula, kako neko takav moze da radi na TV????????? UZAS!!!! Smenite ih odmah! Nisu ni toliko smesni. O akcentu onog vulgarnijeg da ni ne govorim. Zaboravila sam imena one dvojice sto su bili pre njih, ali oni su bili genijalni! Da li ta dva ****** znaju koliko je snage potrebno za tako nesto? Nije ni bitno...Odakle im pravo da kazu za nekog da ima tri zene???? I ko jos to smatra smesnim!

MOLIM VAS, SMENITE IH ILI REPRIZIRAJTE STARE EPIZODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Ako ti smetaju novi voditelji nindza ratnika, nemoj da ih gledas, vrati se redovnom treningu i nemoj da pises gluposti po raznoraznim forumima. Meni su ovi komentatori sasvim ok, mozda cak i bolji od prethodnih. Isto vazi i za ostale koji lupetaju gluposti...

Edited by stefanchelsea2, 12 October 2012 - 22:54.