Jump to content

Photo
- - - - -

Fudbal

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
89 replies to this topic

#16 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 22 July 2012 - 18:04

Fak ju.

Ne d'o bog dugo cekat.

U nedelju 29.07. je dupli program i stadion će biti pun jer igraju i domaćini.
Uživaj i ako možeš pošalji kartu.

• Wembley Stadium, London: Senegal v Uruguay (1700).
  • Wembley Stadium, London: Great Britain v United Arab Emirates (1945).

Au, ne znam kako cu dvije utakmice izdrzat', nadam se da cemo samo jednu gledat'.

Nemam viska karti, u stvari nemam ni jednu, ovaj kolega nabavio za sve nas ali probacu nabacit neke fotke poslije, ako pomaze.

:)

#17 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 22 July 2012 - 22:02

probacu nabacit neke fotke poslije, ako pomaze.

:+1: Još bolje. Slikaj sve - i pre ulaska na stadion i posle.

Čuo sam da organizatori garantuju vraćanje para ako ne uživaš u fudbalu, pa sad...

#18 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 22 July 2012 - 22:49

:+1: Još bolje. Slikaj sve - i pre ulaska na stadion i posle.

Čuo sam da organizatori garantuju vraćanje para ako ne uživaš u fudbalu, pa sad...

Ja sam isto nesto nacuo u tom fazonu. Kao vrate ti pare + £50.00 i daju ti kartu za neki drugi event po tvom izboru. Ako odbijes, prebiju te.

Bice slika, no sikiriki.

#19 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 23 July 2012 - 19:56

Ako odbijes, prebiju te.

Živa istina...

Angažuju beach volleyball reprezentativke Brazila u nazi victoria's secret kolekciji (sezona leto 2013), pa onda redom - lisice, radijator, bičevi, jacuzzi, full body massage...
Užas.

#20 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 23 July 2012 - 20:18

Brazilci vec poceli da se zabavljaju...

Edited by glimmer twins, 23 July 2012 - 20:18.

#21 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 23 July 2012 - 21:07

Strasno! Cuo sam za Brazilke, najgore su. Namame te na sampanjac, onda te drogiraju opojnim drogama i viagrom pa te muce dok dusu ne pustis.

Ima da mi se svidja fudbal, kako god da bude, samo to da mi se ne desi.

#22 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 24 July 2012 - 00:27

Wembley... fudbal... ledeni harp... fish and chips...

Šalji slike da vidimo kako si se mučio.

#23 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 24 July 2012 - 01:16

Pa sad, tamo oko stadiona i nije bas tipicni London. Prilicno je neugledno i nesimpaticno. Velika skladista, hangari, sta li sve...
Bas sam bio prije nekoliko mjeseci (ja zivim 4-5 stanica tubom od Wembley-a), ima tamo solidan Guitar i Drum Centre, trebali mi neki federi za Strat, pa sam se razbio lutajuci ulicama, gutajuci prasinu i izbjegavajuci kamione dok nisam pronasao.

Elem, nema tamo fish and chips koji bi kupio, pogotovu ne pred utakmicu. Zadnji put sam pojeo neki burger prosle sezone kada sam gledao West Ham i nije mi bas leglo. Doduse, tekma je bila dobra, dobili smo 6:0.

Nego, sta je "ledeni harp"? To prvi put cujem.

#24 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 24 July 2012 - 08:40

Zadnji put sam pojeo neki burger prosle sezone kada sam gledao West Ham i nije mi bas leglo. Doduse, tekma je bila dobra, dobili smo 6:0.

Kad je Vaz Te silovao Brajton? :wicked:

Ove godine malo cesce da ides na utakmice -_-

#25 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 24 July 2012 - 09:13

Zadnji put sam pojeo neki burger prosle sezone kada sam gledao West Ham i nije mi bas leglo. Doduse, tekma je bila dobra, dobili smo 6:0.

Pa i ti si cekicar? Svrati na West Ham topic... ;)

#26 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 24 July 2012 - 13:14

Kad je Vaz Te silovao Brajton? :wicked:

Ove godine malo cesce da ides na utakmice -_-

Bas tada. Evo i slicke sa te tekme:

Posted Image

Pa i ti si cekicar? Svrati na West Ham topic... ;)

Od skora. Imam kapu i sal i tu i tamo odem na utakmicu.

#27 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 24 July 2012 - 13:29

Brazilci će se prošetati do zlata.

#28 Dangar

Dangar
  • Members
  • 2,512 posts

Posted 24 July 2012 - 17:16

Na Milleniumu ima Brazil-Egipat prekosutra , 1/4 finale i mec za bronzu. Brazil - interesantan je, ali nisam siguran da imam omiljene igrace tamo, 1/4 finale - sta ako igraju GB-S.Korea, mec za bronzu - poklapa se sa 1/2 finalom u kosarci. Opcija da ce ce rasprodati neke karte nije uspela - karata ima za sve dane.

#29 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 24 July 2012 - 20:23

U Berlinu 1936. u četvrtfinalu sastali su se Peru i Austrija. Austrijanci su poveli 2:0, ali do kraja utakmice Peruanci izjednačuju. Igraju se produžeci I Peru postiže treći, a minut pre kraja i četvrti gol. Južnoamerikanci na tribinama slave, a neki utrčavaju u teren. Posle utakmice Austrija ulaže protest žaleći se da su navijači uleteli kod rezultata 2:2 i da zbog ekstremnog meteža nisu mogli normalno da igraju. Organizatori gledaju krajičkom oka u ložu namrštenog, zna se već koga, i "neočekivano" usvajaju žalbu znajući da domovina nije mrtva gruda koja nas gvozdenom rukom veže; to je ljubav za oblak što plovi ovuda, za pesmu što se ovde razleže. A i nisu smeli da ga ljute jer je dan ranije Norveška isprašila Nemačku i gde je, po Gebelsovim zapisima iz dnevnika, Führer bio toliko ljut da je slučaj Jesse Owens u odnosu na poraz Pancera bila samo mala srdžba.
Elem, organizator je naložio ponavljanje utakmice. Peruanci na to ne pristaju, pakuju se i odlaze kući, i to ne samo fudbaleri već i ostali njihovi sportisti. U znak podrške Olimpijadu napuštaju i Kolumbijci, a u Limi su gnevni gradjani napali i nemačku ambasadu.

@ Honey Badger - hladno pivo Posted Image

#30 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 25 July 2012 - 00:53

@ Honey Badger - hladno pivo Posted Image

Ah, to li je.