Jump to content


Photo
- - - - -

Naši sportisti u Londonu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
317 replies to this topic

#76 Prophet

Prophet
  • Members
  • 49 posts

Posted 04 August 2012 - 01:28

Preti nam ozbiljni fijasko na ovim olimpijskim igrama.Bas sam ocekivao da cemo biti mnogo uspesniji u odnosu na Peking 2008.Ipak,treba jos od vaterpolista ocekivati neko odlicje,eventualno od Novaka (mada...) i strelaca (mikec,mirosavljev,zlatic), barem 4 medalje da uzmemo.

#77 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,364 posts

Posted 04 August 2012 - 02:27

Ja sam presrećan što mi uopšte i imamo ove sportiste da nas predstavljaju na ovakvim takmičenjima. S obzirom koliko se ulaže u sport i koliko se istom posvećuje pažnja od strane države trebamo da pevamo za svaku medalju koju naši sportisti donesu.

#78 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 04 August 2012 - 21:15

Ni najmanje. Međunarodna prava su jasna i to je to.


Nema tu nikakavog medjunarodnog prava sve je "jednostavno". '92 su Hrvatska i Slovenija dobili clanstvo u MOK-u uoci ZOI, tu je jos uvek bila SFRJ i JOK. Uoci Barselone slicno se dogadja sa BIH, nasi ucestvuju kao "nezavisni" (zbog sankcija), slicno je bilo sa Makedoncima. JOK nikada nije iskljucen iz MOK-a, regularno se vracamo na LOI u Atlanti (drzava se drugacija zvala, ali je komitet isti). 2006 mi smo po dogovoru naslednici tako da SOK ili OKS (ne znam kako je tacan naziv) nije trazio prijem u MOK, za razliku od komiteta CG. Vrlo jednostavno, JOK, ciji je naslednik u MOK-u OKS ili SOK ima 100 medalja.

#79 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 05 August 2012 - 15:48

Nego, kako su ovi izbrojali 100 medalja srpskih sportista? Je li to Kraljevina Jugoslavija + SFRJ + SRJ + SCG + Srbija, or wut?

Jednostavno. Medalje, recimo, Mate Parlova, Đurđice Bjedov i drugih, računaju kao srpske medalje :lala:

#80 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 05 August 2012 - 16:06

Bitno da su svima bila puna usta pre OI. Izmedju 5 i 10 medalja, mozes misliti...

Jos jednom placamo cenu velikih ocekivanja ;)

Ja sam ocekivao pre pocetka 3 medalje (koje verovatno osvajamo), ali velika zeljama mi je bila konacno jedno zlato i verujem u vaterpoliste, mada jos nije kasno za cetiri medalje.

#81 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 05 August 2012 - 16:16

realno, nismo bili daleko tih od tih 5 medalja...

#82 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 05 August 2012 - 16:27

Tako blizu a tako daleko od još koje medalje... Čavić, Zorana, Novak, Zlatić... nismo imali ni sreće definitivno...

Nadam se još samo medalji od vaterpolista, mada može neko da iznenadi kao Ivana juče... možda rukometaši ako uđu u killer mod?!? ;) :lala: :kece: :whistle:

#83 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 05 August 2012 - 16:33

Pa, ako nastavimo u toplo-hladno ritmu, sutra Mirosavljev uzima medalju, a rukometaši i odbojkaši prolaze u frtaljfinale. :)

#84 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 05 August 2012 - 16:50

velika zeljama mi je bila konacno jedno zlato i verujem u vaterpoliste,

Да се поновим са друге теме

Још у петак после четвртог места Чавића и пораза Новака од Мареја пало ми је на памет ако је то нека цена да ватерполсити освоје злато онда нека тако буде и не мора нико ништа више да освоји



#85 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 05 August 2012 - 16:55

realno, nismo bili daleko tih od tih 5 medalja...


Mozda bismo ih i osvojili da se pritisak nije pojacavao pricama o medaljama, najavljivanjima kako se stota ocekuje vec u prva dva dana, da ne pricam sta je govorio Obradovic o Federeru i Novaku...

#86 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 05 August 2012 - 16:58

Ne kontam one Stare Grke što su prekidali ratove tokom održavanja OI. Pa manje je stresno ratovati nego pratiti Igre <_<.
Ne znam kako ću izdržati još sedam dana, pogotovo ako odbojkaši ili rukometaši prodju u 1/4 :lol+:

Edited by gmboki, 05 August 2012 - 16:59.


#87 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 05 August 2012 - 17:00

pa dobro tog pritiska svugde ima. pogledaj onog kineza sto se izvinjavao sto je uzeo samo srebro...

britanci bi skakli na vratu endiju da nije uzeo sad zlato

#88 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 05 August 2012 - 17:07

Ok, samo kazem da bismo mogli malo da smanjimo sa pricom pre takmicenja i da se skoncentrisemo na pripreme i pomoc onima koji stvarno imaju sanse, a ne da se hvalimo brojem ucesnika i najavljujemo sto vise medalja...

#89 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 06 August 2012 - 07:59

Naš problem je što smo realno druga liga i što dosta naših u poslednjem trenutku ispunjava normu. Većina mora da formu tempira za april, maj, jun, pa čak i početak jula... I jako je teško ponovo se vratiti u taj mod u avgustu. Naravno, to ne važi za sve, ali većina.
Nije da branim odbojkaše i odbojkašice, ali dok su se drugi pripremali oni su se jebavali po Aziji (ne znam ni gde su igrali kvalifikacione turnire). Tu je kriva činjenica da prvak Evrope ne dobija OI vizu. Po meni je to glupost.
Imam još neke zamerke za naše, ali sačekaću kraj igara :)

#90 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 06 August 2012 - 08:35

Republika Srbija je pravni naslednik, niko nije terao "braću i sestre" da beže od nas.


onda bi trebalo da tim osvajačima damo i penzije