Jump to content


Photo
- - - - -

Predlozi, pitanja.....


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
74 replies to this topic

#61 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 30 July 2012 - 00:37

Промашио форум човек...

#62 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 06 August 2012 - 20:06

Vidimo se za 30 dana. Nadam se sa manje nacionalistickih provokativnih generalizacija.

Ako je moguće, voleo bi obrazloženje za ovaj ban? Još posebno što se tiče "nacionalističkih provokativnih generalizacija".

Ne znam istoriju ovog forumaša niti sam ga pratio, samo sam pratio tok debate pa sam se zapitao što je "provokativno nacionalistički generalizovano" u njegovim postovima na tu temu te konkretno u ovom, zbog kojeg je banovan, a toliko odskače od nekih drugih sadržaja u replikama.

Edited by dhx, 06 August 2012 - 20:07.


#63 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 12,127 posts

Posted 06 August 2012 - 20:11

Ako je moguće, voleo bi obrazloženje za ovaj ban? Još posebno što se tiče "nacionalističkih provokativnih generalizacija".

Ne znam istoriju ovog forumaša niti sam ga pratio, samo sam pratio tok debate pa sam se zapitao što je "provokativno nacionalistički generalizovano" u njegovim postovima na tu temu te konkretno u ovom, zbog kojeg je banovan, a toliko odskače od nekih drugih sadržaja u replikama.


Čovek je napisao kao repliku na diskusiju o streličarstvu "Srbi i oružje..." čime je aludirao na rat u bivšoj SFRJ. Pre toga je nepotrebno širio priču o medaljama ali je ovim prešao granicu.

#64 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 07 August 2012 - 01:35

Čovek je napisao kao repliku na diskusiju o streličarstvu "Srbi i oružje..." čime je aludirao na rat u bivšoj SFRJ. Pre toga je nepotrebno širio priču o medaljama ali je ovim prešao granicu.

Pa lepo rekoh, nešto što ne odskače od komentara u drugim replikama, pre njegove - alias aluzije na rat:
Spoiler


Onda dolazi (nepotrebna, slažem se) priča oko "srpskih" olimpijskih medalja:

Vi imate 100 medalja? Odkud vam to?


Kolektiv reaguje kako već reaguje, svako po svojoj pameti, neko uz manju, neko uz veću dozu "poznavanja" materije, neki su neskromno obrazložili i koncept medjunarodne legislative a neki i koncept hrvatske države, a neko je čak terao forumaša sa ovog foruma u svoj brlog:
Spoiler


Sledi post koji je izbrisan, kojeg nisam pročitao, pa sam sasvim korektno tražio pojašnjenje zbog:

Vidimo se za 30 dana. Nadam se sa manje nacionalistickih provokativnih generalizacija.


Pa se nadam, da ću ga u sportskom olimpijskom duhu, koji ovde po većini vlada, i dobiti.

#65 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 07 August 2012 - 02:16

Sto se tice rasprave pre ovoga, oko medalja, ona je sasvim OK, jeste bila na pogresnoj temi, ali ja nemam nista protiv da se povede prica o toj famoznoj stotki (mada cenim da je prica u prazno, jedni ce kao kriterijum uzeti da je OKS naslednik JOK-a, drugi da medalje nisu uzimali samo Srbi (posebno ind. medalje), treci o globalizmu i nadnacionalnom nacinu gledanja na stvari itd.). I lik je onda, ladno, u sred te price kao ozbiljan argument ispalio "Ah, Srbi i oruzje..." mislivsi da je time nesto objasnio. Kapiram ja da je covek bio iznerviran pre svega sto je nadglasan jer je bio u debeloj manjini, ali takve aluzije su nedopustive. Pa na sta bi licilo da neko danas na streljastvu, umesto da cestita Hrvatima na 2. zlatu ( i to posle 6 raspucavanja) kaze "Eh, Hrvati i oruzje, ovaj je sigurno vezbao pre tacno 17 godina" Pa prosao bi u sekundi isto kao i banovani.

#66 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 07 August 2012 - 08:05

"Eh, Hrvati i oruzje, ovaj je sigurno vezbao pre tacno 17 godina"

Ako je napisao tako, sasvim opravdano.

Hvala na odgovoru, možda mu možeš u ime dobrog domaćina i zbog ostalih "posrednih razloga" (da ne talasam više) u celokupnoj situaciji smanjiti kaznu. Ako je pametan, shvatiće.

#67 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 12 August 2012 - 17:56

Htela bih da kazem da sam uzivala u druzenju i jos bitnije zajednickom nerviranju u ovih 16 dana :)

#68 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 12 August 2012 - 17:57

Htela bih da kazem da sam uzivala u druzenju i jos bitnije zajednickom nerviranju u ovih 16 dana :)

Nije još kraj :(

Čekaj medalje u modernom petoboju i na kraju zatvaranje.

E da i izbor za Miss nije završen.

#69 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 12 August 2012 - 17:58

Kad bude kraj bicu u depresiji pa da kazem ovo dok sam jos vesela :D

#70 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 August 2012 - 18:07

Slažem se sa Zoe. Moram priznati da je ideja sa posebnim PDF-om bila prava i da nisam bio u pravu kad sam se pre jedno mesec dana borio protiv nje :).

#71 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 12 August 2012 - 21:54

Sto zakljucaste vaterpolo, trebalo je samo da prekinete raspravu o nevaterpolo stvarima :angry:

Edited by Milutinov Tata, 12 August 2012 - 21:54.


#72 Trokorak

Trokorak
  • Members
  • 12,127 posts

Posted 12 August 2012 - 22:38

Umesto da pošaljete na hlađenje dve usijane glave sa gornjih spratova, zaključali ste nam forum.

Zašto bre?

#73 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 12 August 2012 - 23:04

Jedno veliko hvala svim forumasima sa kojima sam zajedno pratio igre ovih 16 dana, svi ste bili fenomenalni :hail:

Najboljih 16 dana dana na ovom forumu definitivno.

Pocelo je sa otvaranjem tema, svaka tema prica za sebe, uvodi naprosto savrseni, uvodnicarima svaka cast i hvala :hail:

Nastavilo se sa live pracenjem streljastva, koje je bilo genijalno, pa nastavismo sa ostalim sportovima, atletikom, ekipnim, ma savrseno.

Pa onda izbor za mis, DJ care :thumbs:

Kao slag na tortu dosle su ove dve poslednje medalje, ne mogu da se odlucim koja mi je draza.

U euforiji sam bio u subotu, dok sam gledao borbe nase carice Milice, pa danas reprize, pa jeza tokom intoniranja himne, hvala Milice :heart: :hail:
Ali ovo danas, pa ova bronza je kao zlato, hvala sudijama sto su nam omogucili taj osecaj, veliko hvala, a jos vise hvala nasim igracima koji su pokazali kako se bori za Srbiju :hail:

Olimpijske igre su cudo, to je neuporedivo sa bilo kojim drugim takmicenjem, uzivanje je bilo pratiti ih.

I dosao im je nazalost kraj :tired:

#74 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 02 April 2013 - 18:51

che_redwhite-wallpapers.jpg



#75 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 09 April 2013 - 18:56

Jesi car :rotflmao: