Jump to content

Photo
- - - - -

Strane reprezentacije

• Please log in to reply
3355 replies to this topic

#3346 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 3,277 posts

Posted 13 September 2018 - 12:56

Mene se jedan Hrvatski veznjak bas dopada kao igrac, ali vidim da on nije u kombinacijama. Rijec je o Andriji Balicu. Bas me interesuje sta misle kolege o njegovim kvalitetima.

Sto se tice igraca koji bi mogli da zamijene Modrica i Rakitica, ja trenutno jedino vidim tu Kovacica. Mogao bi da dodje do Rakiticevog nivoa. Evo sad ce u Celziju imati vise prostora da se pokaze.
Modricev odlazak ce biti nemoguce nadomjestiti, ko zna kad ce ponovo Hrvati imati takvog igraca.

Edited by Shunsuke Nakamura, 13 September 2018 - 12:57.

• 0

#3347 PG13

PG13
  • Members
  • 655 posts

Posted 13 September 2018 - 13:41

Jebeš ovo, ovo je sprdnja od utakmice. Ponovo da kažem, Španci su dobili bitku na sredini terena i to je ključ. I da ste bili kompletni (ekipa sa SP) Španija bi ovu utakmicu dobila, uz onakvu igru njihovih veznjaka i nesto losiju vasih. Lovren je rupa, ali je bolji igrač od Mitrovića. Da je Lovren bio tu možda bi primili jedan ili dva gola manje.

Interesu je me tvoje mišljenje ko bi mogao, barem prividno, nadomestiti odlazak Modrića i Rakitića, kad se majstori odluče za odlazak. Mislim da bi Olmu mogli dati državljanstvo.

Modrića i Raketu u punom smislu ne može trenutno nitko nadomjestiti... od mlađih tu je Kovačić koji će prvi uskočiti, igrač fantastičnih mogućnosti, ali nekako nedorečen, nekonkretan... od ostalih tu je Rog koji stagnira u Napoliju, Pašalić koji se još uvijek traži, te Krovinović koji je bljesnuo u Benfici, pa se polomio... Olmo prvo treba dobiti pravo nastupa, a i odlučiti za koga će igrati... nakon ove tekme će si razmisliti dobro... :lol+:

Edited by PG13, 13 September 2018 - 13:42.

• 0

#3348 PG13

PG13
  • Members
  • 655 posts

Posted 13 September 2018 - 13:43

Mene se jedan Hrvatski veznjak bas dopada kao igrac, ali vidim da on nije u kombinacijama. Rijec je o Andriji Balicu. Bas me interesuje sta misle kolege o njegovim kvalitetima.

Sto se tice igraca koji bi mogli da zamijene Modrica i Rakitica, ja trenutno jedino vidim tu Kovacica. Mogao bi da dodje do Rakiticevog nivoa. Evo sad ce u Celziju imati vise prostora da se pokaze.
Modricev odlazak ce biti nemoguce nadomjestiti, ko zna kad ce ponovo Hrvati imati takvog igraca.

Balić malo igra u Udinama... ispao je i iz mlade repke... čekamo Lovru Majera da se oporavi i pokaže što može u Dinamu... lani je briljirao u Lokomotivi...

• 0

#3349 Liska Manjina

Liska Manjina
  • Members
  • 88 posts

Posted 13 September 2018 - 14:02

Pašalić je strašan igrač, strašan. Njega sam zaboravio, auuuuuuu

Edited by Liska Manjina, 13 September 2018 - 14:02.

• 0

#3350 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 3,277 posts

Posted 13 September 2018 - 16:02

Ja sam mislim da je Balic povrijedjen trenutno. Prosle godine sam ga tamo gledao, imao je sasvim finih izdanja.
Mlad je i dalje, ima vremena za njega.
  • 0

#3351 PG13

PG13
  • Members
  • 655 posts

Posted 13 September 2018 - 17:11

Ja sam mislim da je Balic povrijedjen trenutno. Prosle godine sam ga tamo gledao, imao je sasvim finih izdanja.
Mlad je i dalje, ima vremena za njega.

Bio je na klupi u prve tri utakmice ove sezone, a u mladoj repki je dobio pretpoziv ako netko otpadne... prerano je on otišao van... ne igra ništa tamo... propast će poput Radoševića...

• 0

#3352 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 3,277 posts

Posted 13 September 2018 - 17:19

Mislim da grijesis, Balic nije bio na klupi nijedan mec ove sezone. Sad koji je razlog ne znam, pise da je povrijedjen bio.
  • 0

#3353 sharp

sharp
  • Members
  • 149 posts

Posted 13 September 2018 - 17:41

Balića su prerano prodali. Najavljivan je kao novi Pirlo. S obzirom da je još uvijek jako mlad, možda i bude nešto od njega.
  • 0

#3354 DZoNidzOneDzOn

DZoNidzOneDzOn
  • Members
  • 3,737 posts

Posted 14 September 2018 - 15:52

Bio je na klupi u prve tri utakmice ove sezone, a u mladoj repki je dobio pretpoziv ako netko otpadne... prerano je on otišao van... ne igra ništa tamo... propast će poput Radoševića...

Nije preprano otišao koliko je prerano otišao u Italiju. To je preteška liga za mladog igrača. Moraš biti baš baš dobar da bi mogao kao klinac da igraš tamo, a potrebna je i doza sreće da te trener zagotivi takođe. 

Naši klinci odlaze mnogo često u Italiju i retko ko uspe kad ode tamo kao klinac a mnogo ih ode. Ma koliko bio talentovan bolje idi u neki klub u Holandiji, Belgiji, Portugalu gde se daje dosta šansa klincima i gde mogu da napreduju i nauče nešto više nego u našim ligama pa posle o tom potom. Italija ne trpi te bisere pa da ih brusi, osim ako se ne radi o italijanskom biseru pa ga forsiraju da naprave igrača od njega. Surova je Italija za mlade igrače.

• 0

#3355 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,407 posts

Posted 16 September 2018 - 12:00

Što se tiče pravila ove Lige nacija, teoretski Hrvatska može s 0 pobjeda u ligi nacija otići na EURO, bez da to izbori u kvalifikacijama?

• 0

#3356 azazelkg

azazelkg
  • Members
  • 1,009 posts

Posted 16 September 2018 - 16:02

Što se tiče pravila ove Lige nacija, teoretski Hrvatska može s 0 pobjeda u ligi nacija otići na EURO, bez da to izbori u kvalifikacijama?

Da, ako se svi bolje plasirani iz njenog nivoa plasiraju na EP preko kvalifikacija.

Edited by azazelkg, 16 September 2018 - 16:02.

• 1