Jump to content


Photo

Sitnicav i kritican ili tolerantan u ljubavi?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
72 replies to this topic

#31 typical

typical
  • Members
  • 17 posts

Posted 08 July 2012 - 23:38

Zaista bih voleo da se ovde ukljuci neko sa slicnim iskustvom...
Moja problematika je malo dublja.
Radim i zivim u inostanstvu i zaista bih voleo da u periodima kada dodjem u BG vreme usmerim na prava mesta i dogadjaje gde bih mogao da upoznam kvalitetnu devojku...
One koje nisu sa nasih prostora mi iz vise razloga ne bi odgovarale...drugaciji mentaliteti, obicaji...drugacije sve.

#32 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 July 2012 - 23:44

Ima dosta ljudi poreklom iz Srbije koji su se sasvim pristojno uklopili u taj mentalitet i običaje i vode srećan život sa osobama koje su odande.
Mislim da to o čemu pričaš više govori o tebi nego o njima.

#33 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 08 July 2012 - 23:56

Zaista bih voleo da se ovde ukljuci neko sa slicnim iskustvom...
Moja problematika je malo dublja.
Radim i zivim u inostanstvu i zaista bih voleo da u periodima kada dodjem u BG vreme usmerim na prava mesta i dogadjaje gde bih mogao da upoznam kvalitetnu devojku...
One koje nisu sa nasih prostora mi iz vise razloga ne bi odgovarale...drugaciji mentaliteti, obicaji...drugacije sve.

a da pitas prijatelje iz bg-a?
ili preciznije navedes kriterijume, kako bi neko odavde mogao da te posavetuje ;)

#34 typical

typical
  • Members
  • 17 posts

Posted 09 July 2012 - 00:10

Vec sam sve napisao - obrazovana (sto veci stepen obrazovanja, tim bolje - nekako verujem da obrazovanje prosiruje i svestranost i um).
Naravno kvaliletna licnost, stabilna, lojalna i ono sto bi svaki muskarac po prirodi pozeleo - lepa i zgodna...
Ne znam ko bi se pobunio ili nasao zamerku ovim kriterijumima...
Vrlo vazno je i da se razumemo ali to se vidi tek kroz upoznavanje...

Mogu reci i da i sam ispunjavam to...bar tako kazu ovi koji me poznaju.

#35 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 09 July 2012 - 00:40

stvarno ne znam nikog ko bi se pobunio.
takvoj ni ja ne bih odolela.

#36 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 09 July 2012 - 01:24

Vec sam sve napisao - obrazovana (sto veci stepen obrazovanja, tim bolje - nekako verujem da obrazovanje prosiruje i svestranost i um).
Naravno kvaliletna licnost, stabilna, lojalna i ono sto bi svaki muskarac po prirodi pozeleo - lepa i zgodna...
Ne znam ko bi se pobunio ili nasao zamerku ovim kriterijumima...
Vrlo vazno je i da se razumemo ali to se vidi tek kroz upoznavanje...

Mogu reci i da i sam ispunjavam to...bar tako kazu ovi koji me poznaju.

Visocije obrazovanje, pa ce sex da bude na naucnom nivou. Ti je poljubis, a ona odmah izmeri pH.

Nema labavo, ako nije obrazovana, onda ti moras da imas dva fakulteta, pa ste u proseku tu.

Idi bre, nasmeja me od tuge i brzine.


#37 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 09 July 2012 - 03:04

Dobro ljudi sta hocete da kazete?
Da previse ocekujem ako trazim ozbiljnu, obrazovanu, sarmantnu, druzeljubuvu, svestranu osobu, od koje cu osetiti da me razume, istovremeno da me privlaci?

Da li ovde postoji iko ko j epokrenuo ili resio pitanje gde upoznati takvu osobu?
I da li je toliki promasaj sto kao gubitnik izasao iz jedne duboke i duge veze, posle cega sam mnogo patio jer znam da je nisam cuo dovoljno i kad je trebalo?
Da li je i toliko strasno sto sam prepoznao mnogo kvaliteta u jednom devojci sa kojom sam takodje nedavno zavrsio jednu kratku vezu jer sam shvatio da me ipak ne kapira dovoljno?

Kolika je uopste verovatnoca da upoznate kvalitetnu osobu i gde se one uopste krecu?
Ako pogledate statistike, izracunacete da nema mnogo kvalitetnih i obrazovanih devojaka koje su istovremeno slobodne...

Bavi li se jos neko ovom problematikom ili sam sam u tome?

Plasim se da takvih ima ali onda nece hteti tebe :lala:

Verovatno su na istom mestu gde i oni kavlitetni muskarci sa drugog topika :lol+:

One koje nisu sa nasih prostora mi iz vise razloga ne bi odgovarale...drugaciji mentaliteti, obicaji...drugacije sve.


Interesantno - iznenadio bi se koliko mentalitet a pogotovo obicaji nemaju veze sa privlacnoscu

#38 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 09 July 2012 - 03:19

Evo jeeee.
Posted Image

#39 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 09 July 2012 - 03:41

Evo je ova druga.


#40 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 09 July 2012 - 06:57

Zaista bih voleo da se ovde ukljuci neko sa slicnim iskustvom...
Moja problematika je malo dublja.
Radim i zivim u inostanstvu i zaista bih voleo da u periodima kadadrugac dodjem u BG vreme usmerim na prava mesta i dogadjaje gde bih mogao da upoznam kvalitetnu devojku...
One koje nisu sa nasih prostora mi iz vise razloga ne bi odgovarale...iji mentaliteti, obicaji...drugacije sve.


Jeste. Tvoja problematika je .... ma nije malo, tvoja problematika je mnogooooo dublja brale.

#41 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 09 July 2012 - 07:34

Vec sam sve napisao - obrazovana (sto veci stepen obrazovanja, tim bolje - nekako verujem da obrazovanje prosiruje i svestranost i um).
Naravno kvaliletna licnost, stabilna, lojalna i ono sto bi svaki muskarac po prirodi pozeleo - lepa i zgodna...
Ne znam ko bi se pobunio ili nasao zamerku ovim kriterijumima...
Vrlo vazno je i da se razumemo ali to se vidi tek kroz upoznavanje...

Mogu reci i da i sam ispunjavam to...bar tako kazu ovi koji me poznaju.



sto bi rekla dr. Nada Macura : "Uzmite terapiju i bez preke potrebe ne izlazite iz kuce"

Edited by jovana79, 09 July 2012 - 10:11.


#42 typical

typical
  • Members
  • 17 posts

Posted 09 July 2012 - 14:40

Ipak cu biti uporan i praticu temu u nadi da se pojavi neko ko ce ozbiljno razmotriti ove redove, makar neki momak koji ima slicnu pricnu - zeli da upozna normalnu devojku sto slicniju sebi uzevsi u obzir i geografske prostore...dakle da je poreklom negde sa prostora ex Yu...

Edited by typical, 09 July 2012 - 14:40.


#43 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 09 July 2012 - 18:30

Trazim devojku koja je “obrazovana (sto veci stepen obrazovanja, tim bolje - nekako verujem da obrazovanje prosiruje i svestranost i um)”. Jedno cirka 10-20 diploma, pa cemo ih rasporediti sto u hodniku sto u dnevnoj sobi, a mozda ostane neka i za wc. “Ako je mladja da se snalazi u zivotu onako kako ja ocekujem”, ako je “starija da ne bude tesno za radjanje”, neka se rasiri kako zna i ume. Da bude “ozbiljna, sarmantna, druzeljubiva, svestrana, da me razume i da me privlaci i da me kapira dovoljno”, nedovoljno iliti vrlodobro kapiranje ne dolazi u obzir. “Da bude sa nasih prostora, istog mentaliteta i obicaja”, znaci krug dvojke, Bataja vec ispada iz kombinacije zbog austougara jel. Da me ceka “kad dodjem u BG”, dok “ja zivim i radim u inostranstvu”. “Naravno kvalitetna licnost i stabilna”. Vidi najnoviji ISO Standrad verzija 9000.” Lojalna” ali ne i “odana i privrzena jer me to odbija”. Ovo ko shvati, shvatio je! Da bude “ono sto bi svaki muskarac po prirodi pozeleo - lepa i zgodna”.Da se potrudi da moja “hemija nikada ne opadne”, nego da uvek bude up and strong.Da se ne “rastaje naglo”, da bude “to je to”, da uvek “odreaguje onako kako ja volim narocito kad nisu krupne stvari u pitanju”.

Javite se devojke na PP, jer iako sam “imao jednu vezu koju sam zavrsio nedavno, pre nedelju dana”, ja sam vec spreman za akciju!

Edited by jovana79, 09 July 2012 - 18:45.


#44 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 July 2012 - 18:35

Ipak cu biti uporan i praticu temu u nadi da se pojavi neko ko ce ozbiljno razmotriti ove redove, makar neki momak koji ima slicnu pricnu - zeli da upozna normalnu devojku sto slicniju sebi uzevsi u obzir i geografske prostore...dakle da je poreklom negde sa prostora ex Yu...


A možda da pratiš oglase a ne ovu temu?

#45 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 09 July 2012 - 18:51

mozda da pogleda u "Skoli za dresura cura 8.mart"?

Opsti, materinski, prostitutski smer...




http://www.youtube.com/watch?v=BH2ItDQ4Sqk&feature=player_detailpage


ma ne takoooo!!! NE TAKOOOOO!! stani!!! ovakoooo!!! OVAKOOO!!! hahhahahaha...LOL


Edited by jovana79, 09 July 2012 - 18:55.