Jump to content


Photo

Sitnicav i kritican ili tolerantan u ljubavi?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
72 replies to this topic

#16 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 07 July 2012 - 12:43

Dakle pronadjena formula za vecnu ljubav. Radi boljeg pregleda i brze selekcije kandidata staviti u excel tabelu:

stabilne i prave ljubavne vode...


hemija prema devojkama jako brzo opada i sa godinama to mi sve cesce desava...


1. da to budu PRAVE ljubavne vode, ove krive se ne racunaju

2.da hemija traje citav zivot, ono leptirici , ludilo, sizenje 24h ,365 dana u godini, dakle hollywood, trcimo na plazi , vetar mi razbarusuje kosu, padamo u zagrljaj i tako to


kad prodje ta zaljubljenost i prvi polet kada podvucem crtu opet mi nesto fali...

jer sam se stalno gibao izmedju onog "to je to" i onog ", da li to tako treba da bude?"

u principu najkvalitetnija devojka sa kojom sam izlazio je upravo ova poslednja.

tesko polazi za rukom da se zainteresujem za nekog ko ima drugacija interesovanja od mene...


ona nije odreagovala onako kako bih ja voleo ali nista to nije bilo tako krupno.



3. zaljubljenost vecno da traje, vidi tacku 1.

4. hemija nikad da ne prestaje takodjer, teske droge ne dolaze u obzir

5.da uvak znam da je to to, od prvog minuta do zadnjeg, jer zivot je jel predvidiv i sve se zna ( konsulatacije kod vidovite zorke pozeljne, kao i gledanje u pasulj)

6. devojka da bude kvalietetna, od dobrog materijala, da se ne haba i sluzi u garantnom roku

7.interesovanja da budu identicna, dakle ako ja volim fudbal, pijem pivo sa drugarima, pricam o politici i ona isto to sve da radi (kloniranje zabranjeno)

8. uvek da odreaguje onako kako ja volim, ako ne , moze da se konsultuje sa gorepomenutom zorkom jel


Kad osetim da mi je devojka jako privrzena, prosto pocnem posmatrati sa svih strana u uvek uocim ono sto mi smeta iako znam da je rec o kvalitetnoj osobi.



9.privreznost i odanost ne dolaze u obzir, a ako postoje , treba se truditi da se to ne primecuje

smori najstrasnije neodredjena ili drugacija reakcija devojke od one koju ja zamislim?


10. reakcije da budu odredjene i ne-drugacije, a ne da smaraju

Uspeh zagrantovan, vecna ljubav!!!!

Edited by jovana79, 07 July 2012 - 12:47.


#17 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 07 July 2012 - 13:08

amin sestro, amin!


QQ,
sa'ce ti utrchi down with the sickness
with
up with the dick :evil:

http://www.youtube.com/watch?v=8Zbuv6pcseA

#18 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 07 July 2012 - 14:16

QQ,
sa'ce ti utrchi down with the sickness
with
up with the dick :evil:


:blush: I ja se zachudih .... shta joj bi? Al' dobro, ko radi taj i greshi ....... inache '79 mi je jedno od omiljenih godishta :D .

Jovana, ja sam ovaj gospodin na avataru, desno, a ne plavka, zechica.

Edited by down with the sickness, 07 July 2012 - 14:19.


#19 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 07 July 2012 - 14:54

Ne znam koliko godina imas, ali zvucis kao da ti nije ni 18 leta. Ocekivati zaljubljenost, leptirice i sve ono sto je Jovana spomenula, na duge staze, u najmanju ruku je infantilno. Kao i to da od nekog ocekujes odredjene reakcije u odredjenom trenutku, samo pokazuje koliko si u stvari povrsan u tim stvarima i koliko nisi u stanju da drugu osobu istinski zavolis i prihvatis je onakvom kakva jeste. Jer ljubav u nekim kasnijim godinama tesko da moze da te odalami po glavi, vec se razvija kada pocnes tu osobu da upoznajes i uvidjas njene kvalitete. Iz toga se kasnije i radja zelja za porodicom, odnosno decom. Iskreno, ni meni deca nisu bila nesto mnogo interesantna dok ih i sama nisam dobila, tako da taj komentar ne osudjujem

#20 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 07 July 2012 - 15:51

Ne znam koliko godina imas, ali zvucis kao da ti nije ni 18 leta. Ocekivati zaljubljenost, leptirice i sve ono sto je Jovana spomenula, na duge staze, u najmanju ruku je infantilno. Kao i to da od nekog ocekujes odredjene reakcije u odredjenom trenutku, samo pokazuje koliko si u stvari povrsan u tim stvarima i koliko nisi u stanju da drugu osobu istinski zavolis i prihvatis je onakvom kakva jeste. Jer ljubav u nekim kasnijim godinama tesko da moze da te odalami po glavi, vec se razvija kada pocnes tu osobu da upoznajes i uvidjas njene kvalitete. Iz toga se kasnije i radja zelja za porodicom, odnosno decom. Iskreno, ni meni deca nisu bila nesto mnogo interesantna dok ih i sama nisam dobila, tako da taj komentar ne osudjujem


Deca su interesantna dok ih rentiras na pola sata, a kad dobijes svoju, onda zezaju. Pre nego si spremna na to zezanje, treba redovno vezbati. Iz te neke vezbe ces i da skontas da li je ta veza u redu, ili ne.

Vezba dovodi do savrsenstva, tako ti je i u ljubavi.

#21 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 07 July 2012 - 16:18

Dakle pronadjena formula za vecnu ljubav. Radi boljeg pregleda i brze selekcije kandidata staviti u excel tabelu:



1. da to budu PRAVE ljubavne vode, ove krive se ne racunaju

2.da hemija traje citav zivot, ono leptirici , ludilo, sizenje 24h ,365 dana u godini, dakle hollywood, trcimo na plazi , vetar mi razbarusuje kosu, padamo u zagrljaj i tako to





3. zaljubljenost vecno da traje, vidi tacku 1.

4. hemija nikad da ne prestaje takodjer, teske droge ne dolaze u obzir

5.da uvak znam da je to to, od prvog minuta do zadnjeg, jer zivot je jel predvidiv i sve se zna ( konsulatacije kod vidovite zorke pozeljne, kao i gledanje u pasulj)

6. devojka da bude kvalietetna, od dobrog materijala, da se ne haba i sluzi u garantnom roku

7.interesovanja da budu identicna, dakle ako ja volim fudbal, pijem pivo sa drugarima, pricam o politici i ona isto to sve da radi (kloniranje zabranjeno)

8. uvek da odreaguje onako kako ja volim, ako ne , moze da se konsultuje sa gorepomenutom zorkom jel





9.privreznost i odanost ne dolaze u obzir, a ako postoje , treba se truditi da se to ne primecuje



10. reakcije da budu odredjene i ne-drugacije, a ne da smaraju

Uspeh zagrantovan, vecna ljubav!!!!

manje vishe nemam nekih zamjerki. jedino si zaboravila tetovaze. svako od dvoje partnera da istetovira srce, a u srcetu ime onog drugog i forever.
dakle: xyforever.

ili 'vako nesto:

Attached File  7440013390_188d9a543a.jpg   108.17KB   2 downloads

jbg, da se i pecat turi. i onda je stvar nekako ''zaokruzena''

Edited by Rotterdamac, 07 July 2012 - 16:19.


#22 typical

typical
  • Members
  • 17 posts

Posted 07 July 2012 - 20:12

Dobro ljudi sta hocete da kazete?
Da previse ocekujem ako trazim ozbiljnu, obrazovanu, sarmantnu, druzeljubuvu, svestranu osobu, od koje cu osetiti da me razume, istovremeno da me privlaci?

Da li ovde postoji iko ko j epokrenuo ili resio pitanje gde upoznati takvu osobu?
I da li je toliki promasaj sto kao gubitnik izasao iz jedne duboke i duge veze, posle cega sam mnogo patio jer znam da je nisam cuo dovoljno i kad je trebalo?
Da li je i toliko strasno sto sam prepoznao mnogo kvaliteta u jednom devojci sa kojom sam takodje nedavno zavrsio jednu kratku vezu jer sam shvatio da me ipak ne kapira dovoljno?

Kolika je uopste verovatnoca da upoznate kvalitetnu osobu i gde se one uopste krecu?
Ako pogledate statistike, izracunacete da nema mnogo kvalitetnih i obrazovanih devojaka koje su istovremeno slobodne...

Bavi li se jos neko ovom problematikom ili sam sam u tome?

#23 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 07 July 2012 - 20:39

:blush: I ja se zachudih .... shta joj bi? Al' dobro, ko radi taj i greshi ....... inache '79 mi je jedno od omiljenih godishta :D .

Jovana, ja sam ovaj gospodin na avataru, desno, a ne plavka, zechica.


duboko se izvinjavam gosn hefner, nisam vas prepoznala, ups :blush:
odmah cu da...stavim pravu stvar na pravo mjesto! :kece:

http://www.youtube.com/watch?v=yoyvuL9BU8w&feature=player_detailpage


dakle...

"amin brate, amin!"

Edited by jovana79, 07 July 2012 - 22:13.


#24 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 07 July 2012 - 20:53

manje vishe nemam nekih zamjerki. jedino si zaboravila tetovaze. svako od dvoje partnera da istetovira srce, a u srcetu ime onog drugog i forever.
dakle: xyforever.

ili 'vako nesto:

Attached File  7440013390_188d9a543a.jpg   108.17KB   2 downloads

jbg, da se i pecat turi. i onda je stvar nekako ''zaokruzena''


hahahhahaha,sjajno!!! mada ima resenja i ako se ....

kvalitetna veza se rastala naglo


onda predlazem ovako nesto...

http://i4.mirror.co....nt+than+the+ink

Edited by jovana79, 07 July 2012 - 20:54.


#25 typical

typical
  • Members
  • 17 posts

Posted 07 July 2012 - 20:56

Ма и ја тако мислим и верујем али никако да ми се покаже у пракси :)
Зато повремено сумњам...


Само заљубљивање не гарантује никад да ћеш неког (за)волети и кад прође заљубљеност. Дешавало се и мени да се баш заљубим али кад прође онај "критичан" тренутак охладим се и баш као што ти кажеш иако је квалитетна особа нађе се нешто што је сметња...


Da zaista kada prodje taj kritican trnutak, i ja se skroz ohladim...
<problem je sto ne bih voleo bas tako da prolazim, da se ta iskustva ponavljaju...

Dakle kako se izboriti sa krizicnim trenutkom kada zaljubljenost prelazi u ljubav ili se veza prosto zavrsava?

Raciom ili emocijama?

#26 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 07 July 2012 - 22:01

Da zaista kada prodje taj kritican trnutak, i ja se skroz ohladim...
<problem je sto ne bih voleo bas tako da prolazim, da se ta iskustva ponavljaju...

Dakle kako se izboriti sa krizicnim trenutkom kada zaljubljenost prelazi u ljubav ili se veza prosto zavrsava?

Raciom ili emocijama?


a da mi tebe upoznamo sa pravom ribom? a? znam ja jednu. lijepa, pametna, bogata, elokventna, poliglota, izuzetno emotivna, veliki zaljubljenik u prirodu i zivotinje. svake godine sa green peace-om ide i farba polarne medvjede crvenim sprejom, da ih lovci ne ubijali radi krzna, dijeli toplu cebad beskucnicima zimi, itd, itd. i cijeli zivot trazi pravog muskarca za sebe. nekako mi se cini da si se ti ''ubio'' za nje. jesi zainteresovan?

#27 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 07 July 2012 - 22:20

dakle, emocije, do kriticnog trenutka, a nakon toga racio.
Kolega rotterdamac, nalazim vas predlog veoma ugodnim.

ma nesto kontam red je da se pomogne da se dvije srodne dushe nadju. sto je do mene ja cu uraditi. ako bude sretno od mene je jagnje na raznju. i neka prigodna glazbica. npr besmrtni misho kovac, po mogucnosti uzivo da otpjeva:

http://www.youtube.com/watch?v=y72wB9ZVKok
ps
nisam ja slucajno mishu odabrao. ta riba je luda za njim. jos ako ovaj nas jaran lici na njega, gotovo, njegova je za vjeke vjekova. vec moze tetovazu ''udariti''.

#28 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 07 July 2012 - 22:29

draga Mts Nobody, sedi odlican !!!!
a sto se tice tvog pitanja...

Ne znam koliko godina imas, ali zvucis kao da ti nije ni 18 leta


covek je lepo sam napisao...

Necu navoditi koliko imam godina i koliko sam sveta prosao, prilicno i jedno i drugo verujte mi...


mada i posle sve nase muke i golgote...sto recima sto slikom


Dobro ljudi sta hocete da kazete?




:frust:


#29 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 07 July 2012 - 22:31

a da mi tebe upoznamo sa pravom ribom? a? znam ja jednu. lijepa, pametna, bogata, elokventna, poliglota, izuzetno emotivna, veliki zaljubljenik u prirodu i zivotinje. svake godine sa green peace-om ide i farba polarne medvjede crvenim sprejom, da ih lovci ne ubijali radi krzna, dijeli toplu cebad beskucnicima zimi, itd, itd. i cijeli zivot trazi pravog muskarca za sebe. nekako mi se cini da si se ti ''ubio'' za nje. jesi zainteresovan?


opa, cini mi se da je tvoja kandidatkinja, prava woman

http://www.youtube.com/watch?v=xzqTz_i1NXQ&feature=player_detailpage

hm, a da li zna prave odgovore i da li je kvalitetna ? ;)

Edited by jovana79, 07 July 2012 - 23:10.


#30 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 07 July 2012 - 22:45

stvarno vas ne kapiram.
Napolju je najlepse doba u godini, i vazduh mirise na leto i grad je ziv, i cice su gole, i adrenalin kola...
Sto ne pokusate da dohvatite kosmos, mozda bar veceras.
Stvari nisu tako komlikovane, koliko mi tome doprinosimo...


zato sto je lakse, nahvatati ribu kukajuci po internetu i kliktajuci, ovako kad izadje u grad, mora da se trudi, da bude sarmantan :ajme: , zanimljiv :twak: ,da ima "zvaku" :-1: itd...
ovako mu se inbox i bez Rottredamca vec pusi! :rotflmao:

Edited by jovana79, 07 July 2012 - 22:46.