Jump to content


Photo
- - - - -

Polufinale: Spanija - Portugal


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
85 replies to this topic

#16 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 27 June 2012 - 13:01

pa kad ga novinari degenerici pitaju o mesiju na ep.

#17 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 27 June 2012 - 13:05

pa kad ga novinari degenerici pitaju o mesiju na ep.


A on jadan ne moze da iskulira i kaze "nije to tema" na pr., nego se upljuje da objasni kako ni Leo eto nije osvojio CA prosle godina... :whistle: Mada i to razumem, kucno klupsko vaspitanje, "Mourinho style"... :lol+:

#18 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 27 June 2012 - 13:42

Naravno da navijam za Portugal, posto Spanci igraju jako dosadno. Ako oni osvoje EP doci ce do drasticnih promena u shvatanju igre, sto ne bi bilo dobro.

I jos nesto, aman vise sa tim Mesi Vs. Ronaldo. Toliko je napumpana ta prica da je to neverovatno.

#19 STYX

STYX
  • Banned
  • 837 posts

Posted 27 June 2012 - 15:05

Spanci ne da igraju dosadno nego igraju mega,giga,ultra dosadno. Iz nekog razloga su umislili da treba da se igra popreko ka aut linijama a ne uzduz ka golovima. Dace Bog da veceras odu kuci.

#20 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 27 June 2012 - 15:11

A on jadan ne moze da iskulira i kaze "nije to tema" na pr., nego se upljuje da objasni kako ni Leo eto nije osvojio CA prosle godina...


pa kad su ga vec 20x pitali do sada. a i nije bio daleko od istine. a mesi ne da nije osvojio nego nije ni bio blizu finala kod kuce...a dao je svega 1 gol i to sa penala u penal seriji...ne mora se ni reci da ima bar 5x bolju eipu nego ronaldo.

Edited by NBK, 27 June 2012 - 15:11.


#21 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 27 June 2012 - 15:15

pa kad su ga vec 20x pitali do sada. a i nije bio daleko od istine. a mesi ne da nije osvojio nego nije ni bio blizu finala kod kuce...a dao je svega 1 gol i to sa penala u penal seriji...ne mora se ni reci da ima bar 5x bolju eipu nego ronaldo.


A ti bio u Poljskoj i Ukrajini il' ti je CR to javio jutros? :lol+: Verovatno i Lea to pitaju, dobro mozda ne 20x ali do sad nisam nesto cuo da je on na taj nacin peckao...

Edited by ZvezdaIznadSvega, 27 June 2012 - 15:17.


#22 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 27 June 2012 - 15:17

:lol+:

#23 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 27 June 2012 - 15:19

Ma Leo je zlatan :rolleyes:

#24 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 27 June 2012 - 15:23

pa kad su ga vec 20x pitali do sada. a i nije bio daleko od istine. a mesi ne da nije osvojio nego nije ni bio blizu finala kod kuce...a dao je svega 1 gol i to sa penala u penal seriji...ne mora se ni reci da ima bar 5x bolju eipu nego ronaldo.


Ovo jednostavno nije tacno!
U pitanju su dva tima priblizno jednakih kvaliteta. Odbrana Argentine je tragikomicna, tu je Portugal u velikoj prednosti. Sredina, recimo da je priblizno jednokog kvaliteta. Jedino je napad deo gde Argentina ima jasnu prednost u odnosu na Portugal.

Evo i kad uporedjujemo vrednost 2 reprezentacije:

Argentina - 350.500.000 €
Portugal - 337.700.000 €

#25 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 27 June 2012 - 15:59

Spanci ne da igraju dosadno nego igraju mega,giga,ultra dosadno. Iz nekog razloga su umislili da treba da se igra popreko ka aut linijama a ne uzduz ka golovima. Dace Bog da veceras odu kuci.

AMIN ZA OVO :thumbs:

#26 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 27 June 2012 - 16:17

Ovo jednostavno nije tacno!
U pitanju su dva tima priblizno jednakih kvaliteta. Odbrana Argentine je tragikomicna, tu je Portugal u velikoj prednosti. Sredina, recimo da je priblizno jednokog kvaliteta. Jedino je napad deo gde Argentina ima jasnu prednost u odnosu na Portugal.

Evo i kad uporedjujemo vrednost 2 reprezentacije:

Argentina - 350.500.000 €
Portugal - 337.700.000 €


hoces da kazes da kad bi oduzeli ronalda i mesija da bi te dve ekipe bile iste po snazi? ja mislim da kad ronaldo ne bi igrao za portugal ovi ne bi ni bili blizu prelaska grupe. dok bi argentina mogla nadomestiti izoostanak mesija.

#27 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 27 June 2012 - 16:29

To je vec druga tema. Portugalci svoju igru u potpunosti podredjuju igri Ronalda. Takva im je koncepcija. U svakom napadu on mora biti u kontaktu sa loptom, a najcesce i sam zavrsava akcije. Kad bi ponekad pokusali da odigraju drugacije, pa da mogu da sudim.
Kod Argentine je to malo drugacije, jer imaju veci izbor kvalitetnih ofanzivnih fudbalera, pa nije neophodno da Messi bude glavni akter, svaki put.
Medjutim, fudbal nije samo napad i ofanziva i to smo najbolje videli na primeru Holandjana. Dzaba ti vrhunski napad i vezni red, kad je odbrana kriminal.

Edited by Xpert, 27 June 2012 - 16:35.


#28 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 27 June 2012 - 16:32

Svaka da treba cestitati Spancima na dominaciji, ali tri sampionata za redom bi bilo mnogo, zato navijam za nekog drugog. Jeste im i fudbal dosadan, ali pre svega dosadna je apsolutna dominacija jednog tima. Koliko god to zvucalo cudno od jednog navijaca Partizana :blush:

#29 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 27 June 2012 - 16:38

To je vec druga tema. Portugalci svoju igru u potpunosti podredjuju igri Ronalda. Takva im je koncepcija. U svakom napadu on mora biti u kontaktu sa loptom, a najcesce i sam zavrsava akcije. Kad bi ponekad pokusali da odigraju drugacije, pa da mogu da sudim.
Kod Argentine je to malo drugacije, jer imaju veci izbor kvalitetnih ofanzivnih fudbalera, pa nije neophodno da Messi bude glavni akter, svaki put.
Medjutim, fudbal nije samo napad i ofanziva i to smo najbolje videli na primeru Holandjana. Dzaba ti vrhunski napad i vezni red, kad je odbrana kriminal.


nije im odbrana tako losa da im napad to ne moze nadomestiti. mislim ja jos takav napad u zivotu nisam video. takav potencijal + jos dva-tri vrhunska igraca sredine terena. kod njih postoji 3-4 vanserijska igraca dok kod portugalije 1. a ni odbrana portugalije nije bog zna kakva sada. pepe, alves i koentrao su jedini koji se mogu izdvojiti iznad ostalih.

#30 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 27 June 2012 - 16:57

K. Ronaldo doživeo je danas na treningu jak udarac u glavu.

Spoiler