Jump to content


Photo

KK Partizan 2012/13 - Arhiva


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
29277 replies to this topic

#1 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 21 June 2012 - 05:23

znaj, o virtualni namernice, da u godinama kada okeani novca potopise kosarkasku atlantidu i njene bljestave gradove, bese doba o kome se ni ne sanja, a najponosnije kraljevstvo na svetu bese PARTIZAN, nadmocno vladajuci nad svima na uspavanom balkanu, i sa svojom dzinovskom tugom i dzinovskim veseljem gazeci po draguljima posutim prestoljima evroligaskim...





mccalebb u tranziciji za 2p; 67:65 6.8 sekundi od poslednje stepenice do vrha, koja je cekala da bude savladana
a onda se najtrofejniji trener kluba i dugogodisnji general crno-bele armije odlucio za drugaciji put, ostavivsi za sobom krizu indentiteta i "cmavanje u 'ladu" na lovorikama proslosti. a kako su i rezultati u medjuvremenu poceli da izmicu, bocni udariTM postajali su sve jaciTM

dvogodisnji plamen odneo je mnogo toga, ali kako naskoditi IDEJI?
umesto skrivanja iza pet osvojenih trofeja, kao produzetka retko vidjene lokalne dominacije, vec danas se vracamo manifestu koji je od kluba iz humske 1 u poslednjih 40 godina napravio INSTITUCIJU
jedini put je - napred!

sa nadom da 1 jedinstvena bajka dobije svoj dosledni nastavak, da pionir ponovo bude tvrdjava, a nedosanjani san postane java



moj drugar sa 'komentara' bi u ovom trenutku rekao "veliki pozdrav svim ljubiteljima kosarke, a posebno navijacima PARTIZANA"
dobrodosli na ovaj humani topic

Edited by peja™, 22 June 2012 - 04:12.


#2 snooker

snooker
  • Members
  • 3,936 posts

Posted 21 June 2012 - 07:02

Dobro vece i dobrodosli na utakmicu svakog kola Evrolige, u kojoj se sastaju kogod i nas sampion beogradski PARTIZAN!

U ekipi naseg sampiona, sa brojem 7, kapiten, Duuuuusaaaaan Keeeeecman ...

OOOLEEEE!


... trener ekipe Partizana, gospodin

DUUUUUSKOOOO VUJOSEVIIIIIC


OOOOOOLEEEE!!!

... http://www.youtube.com/watch?v=n6Jr3sV___c&feature=related

#3 odupri se ludilu

odupri se ludilu
  • Members
  • 1,840 posts

Posted 21 June 2012 - 07:49

NAPRED PARTIZAN!!!

Svi vi što maštate o sreći, vas put vodi u velik grad........

#4 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 21 June 2012 - 07:52

Nek' nam je sa srecom nova sezona!


Dule se vraća u Partizan!



Trofejni stručnjak će po četvrti put u karijeri sesti na klupu šampiona Srbije.

objavljeno danas u 05:21; autor: Vladan Tegeltija


Ključni pojmovi:
Evroliga
,
ABA
,
Dusko Vujosevic
,
Vladimir Jovanovic
,
Predrag Danilovic


Kako Košarka.rs saznaje, novi-stari trener Partizana će biti Duško Vujošević, dok bi Vladimir Jovanović trebao da preuzme ekipu Donjecka, nakon odlaska Saše Obradovića u Albu.


Trofejni trio crno-belih će se tako ponovo naći na okupu, s obzirom da Predrag Danilović neće napustiti klub, pa će zajedno sa Vujoševićem i direktorom Todorićem pokušati da napravi respektabilan tim za narednu sezonu.



#5 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 21 June 2012 - 07:53

Ha! Sam reko da će Pejašin da pokida? I to sa cirka 0 (slovima: nula) samokvota! :hail:

Mislim...ovaaaaj...videla se ta energija i pristup u njegovim postovima. :P


Glede predstojeće sezone, očekujem da bude jako teška. Novi momenti u načinu ulaska u EL dovešće do toga da jadranka bude 'pitanje svih pitanja', a klanje za prva dva mesta, obzirom na kvalitet lige (u smislu regularnosti, suđenja, raznih igrica, paktova sa đavolom itakoto) biće veće i ružnije nego ikad. Zbog toga se bojim da ćemo, osim ako kojim čudom ne postanemo neki žešći punišići, EL da tankujemo - poneki skalp u Pioniru i to je to.

I sve ću to da progutam, samo da osetim da je magija opet tu, blizu nas.

I tako, nova sezono

Dobro jutro!

#6 Matija76

Matija76
  • Members
  • 4,032 posts

Posted 21 June 2012 - 08:04

Nadam se nastavku dominacije u regionu i dobrim igrama u Evropi. Ako se po jutru dan poznaje, prvi preduslov postoji s obzirom da je projekat pravljenja strucnjaka na nasoj klupi izgleda bacen u neki cosak, cekajuci nekog perspektivnijeg coveka.
Ocekivanja? Ocekujem samo da nastavimo tamo gde smo stali pre dve sezone, da uvodimo neke nove klince koji bi sa nekim prekaljenim asom i solidnim strendzerom cinili jednu prepoznatljivu celinu po kojoj je KKP prepoznatljiv vec duze vreme na kosarkaskoj mapi Evrope!

#7 Winer

Winer
  • Members
  • 1,492 posts

Posted 21 June 2012 - 08:07

Ove , sada vec prosle sezone su osvojene samo 2 titule tako da mislim da je red da se sada osvoje 4 kako bi se nadoknadila ta jedna koju nismo osvojili . Usput sportal pise da Jovanovic mozda ide u Uniks koji je u kvalifikacijama za EL tako da postoji sansa da bude u istoj grupi kao Partizan .

#8 vetboy

vetboy
  • Members
  • 1,538 posts

Posted 21 June 2012 - 08:19

Odlican uvod.

Ocekuje nas teska sezona i mislim da ce nam trebati puno strpljenja. Isto tako verujem da ce se to strpljenje na kraju isplatiti.

Ajmo crno beli Oooooo... !!!

#9 dissolvius

dissolvius
  • Members
  • 3,865 posts

Posted 21 June 2012 - 08:56

Dobro vece i dobrodosli na utakmicu svakog kola Evrolige, u kojoj se sastaju kogod i nas sampion beogradski PARTIZAN!

U ekipi naseg sampiona, sa brojem 7, kapiten, Duuuuusaaaaan Keeeeecman ...

OOOLEEEE!


... trener ekipe Partizana, gospodin

DUUUUUSKOOOO VUJOSEVIIIIIC


OOOOOOLEEEE!!!

... http://www.youtube.com/watch?v=n6Jr3sV___c&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=5XCtZmhWXLM

#10 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 21 June 2012 - 09:09

Da i ja kažem nešto za Dnevnik.

Neka nam sezona 12/13 bude bolja nego prošla. Treba nam energija, treba nam novi pristup i treba nam vera.

Ako klub (PSD) misli da je DV najbolji čovek za tako nešto, ja mogu samo da bezrezervno podržim, bez obzira što bih lično dao šansu nekom drugom, poput Džileta (mada mislim da je mamac u vidu spajanja dva arhi-neprijatelja bio previše veliki da ga DV ne proguta - očekuje nas epska sezona).

Nadam se da će neki novi klinci početi da pikaju loptu u Pioniru, da će od njih postati neko i nešto i da će nam doneti nove uspehe.

Očekujem rad, rad i samo rad.

Dok sa naše navijačke strane očekujem dosta nervoze, suza i pokidanih snova. Mnogo ćemo mi istrpeti dok se nešto ponovo ne napravi. Međutim, sad bar znamo kuda idemo (nadam se)

P.S. Bivšem treneru želim sve najbolje i mnogo uspeha u daljoj karijeri. Možda se i sretnemo ponovo, ko zna

#11 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 21 June 2012 - 09:14

Mislim da ovaj uvod savršeno oslikava ono što većina nas oseća, a što isto tako većina ovih drugih ne može da razume.

Jedino još treba smisliti kvalitetan podnaslov...

#12 Klipan

Klipan
  • Members
  • 747 posts

Posted 21 June 2012 - 09:25

@ realni

"Povratak dzedaja!" B-)

#13 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 21 June 2012 - 09:31

'Povratak kralja'

'Osveta Sitha' :kece: :kece:

#14 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 21 June 2012 - 09:39

"star wars" tematika... to mi daj :thumbs:

#15 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 21 June 2012 - 09:39

sjajan uvod.

pre svega, vladi hvala za sve. bile su ovo dve teske sezone. iako smo osvojili pet titula mnogo smo propatili. ja mu najvise zameram sto nije gurao mlade igrace. sto je bio je li - ziheras. mada u neku ruku se moze razumeti tako nesto, ipak mi kao navijaci partizana nismo na to navikli. hvala mu za trofeje i za karanje komsinice za ove dve godine.

a sada krece rebuilding ekipe. najvaznije mesto mora uzeti dule, posle toga ce biti mnogo lakse izabrati igrace.

vec sam napisao pre nekoliko dana koga zelim da ostane u partizanu. znaci, andjusic, bertans, lucic, bogdan. na inicajaitvu bea dodao bih i kecmana. mada ne bih imao nista ni protiv macvana, raduljice, budale, dzejmsa, ali oni nisu toliko realni imo.

neke moje zelje da se vrate u kkp su roberc, lasme...a od nerealnih...bolje da ne pocnem :D

steta sto smo popunjeni na trojci, voleo bih videti tomasa kod nas.

iako sam jedva cekao da se zavrsi ova sezona, sad jedva cekam da pocne :D kao i ovo letnje ludilo sa svim mogucim i nemogucim pojacanjima.

napred partizan!