Jump to content


Photo

KK CRVENA ZVEZDA 2012/2013


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42189 replies to this topic

#31 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 19 June 2012 - 22:52

Da li je danas odrzana neka sednica upravnog odbora ? Da li ima neka info?


Malo po malo, sakupljamo sve likove iz GOT :D

#32 Tyrion Lannister

Tyrion Lannister
  • Members
  • 270 posts

Posted 19 June 2012 - 22:58

Malo po malo, sakupljamo sve likove iz GOT :D

:lol+: :lol+: ......

#33 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 20 June 2012 - 00:11

Нека нам је са срећом у новој сезони.

Оно што је учињено у последњих неколико месеци у КК је скоро сигурно већ сада боље него готово све из претходних 10ак година. Чак и она два трофеја из купа нису ништа вредела када се није знало ко пије а ко плаћа у клубу, када се није знало ко је газда.
Сада се то коначно променило и не може више нико да нас подјебава како хоће. Највише ми се свиђа ово што Човић каже за Пешића да је он тренер и да је ту тачка, наравно највише из разлога јер желим да Кари остане али и због тога што показује ко ту води главну реч. Ако Пешић има уговор на још годину дана молим лепо, не може ни он да нас зебава. Или да одради или нека плати па нека иде
Тако да што се тренера тиче ту сам миран а кад је играчки кадар у питању ту би требало да направимо корак напред.
У принципу не треба се нешто расипати и мењати цео тим, потребно нам је 2, можда 3 играча која би били прве опције на својим позицијама.
У сваком случају чека нас коначно једно мирније лето у коме можемо ево још од јуна да почнемо да причамо само о томе ко ће доћи а ко отићи, а не да ли су дуговања 12 или 14 милиона...

#34 ParterB

ParterB
  • Members
  • 20 posts

Posted 20 June 2012 - 01:01

Srecno zvezdo BRE!!! :)
Posted Image

#35 pistol pete

pistol pete
  • Members
  • 666 posts

Posted 20 June 2012 - 05:36

Kada sam bio za Covicev dolazak upravo sam i mislio na ovo sto smo dobili.Nema vise bezanja igraca,ne moze svaka susa da silji patku na nama.Klub je stao na noge u to nema sumnje.Od komsija smo izgubili jer imaju mnogo bolji tim,tako da ja nisam razocaran.tek naredne sezone ce biti zanimljivo kad bar priblizno imamo isti budzet.Moram priznati da je Cova dovodjenjem Pesica uradio i vise od onoga sto sam ja ocekivao,a ocekivao sam malo bolji sastav ali slabijeg trenera.Ovo je naravno mnogo bolji put samo sto se pravi rezultati ne mogu videti odmah,treba biti strpljiv,a nama je to najteze.Neka nam je srecna nova sezona pa da budemo mnogo bolji nego prethodne...

#36 RedWhiteDynamite

RedWhiteDynamite
  • Members
  • 5,648 posts

Posted 20 June 2012 - 07:35

Nema sance da Tomas ostaje. Mozete njega da odpisete odjednom. Ima vec 3 ponude iz Italije, Rusije i nemacke.
Mi tu lovu nemamo.

#37 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 20 June 2012 - 08:03

Napred Zvezdo!
Dabo, svaka čast na uvodu.

#38 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 20 June 2012 - 08:11

Nema sance da Tomas ostaje. Mozete njega da odpisete odjednom. Ima vec 3 ponude iz Italije, Rusije i nemacke.
Mi tu lovu nemamo.


od toga mozhe da igra samo u rusiji? ili greshim??
mislim na tu suspenziju koja je valjda i dalje aktuelna

#39 Sle

Sle
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 20 June 2012 - 08:31

Istorijski gledano, koji se crnac koji je pokidao ligu zadržao duže od sezone?! Ja bih to najviše voleo al čisto sumnjam, i mislim da će kao i svake godine proći dosta dok mi ne nabavimo nekog mrsnerija... Da prođu selekcije ovih bogatih timova pa onda mi biramo...

Da se sve održi na status quo, da se dovede Rakoč umesto Nemanje(koji izvesno ide), i da se umesto Omara i Lešića(za koje mislim da će otići) dovede jedan agli madafaker na 4, koji bije, skače i izuva iz gaća...

I mislim da bi po Zvezdu, njenu budućnost i budućnost Srpske košarke bilo odlično da se zahvalimo Filipu i Vuku ili Bojanu... Sve su to odlični momci, želim im puno sreće, al najviše želim da napokon izbacimo jednog asa, još ako to može da bude na poziciji pleja to bi bilo vrhunski i za Srbiju...

Cvele/Vuk Rakoč Andrija Nigga Petar je postava koja je za svaki respekt, po kvalitetu i potencijulu...

NAPRED ZVEZDO! Sledeće godine titula!

ps Mene je već prošao bes što su me/nas ispalili za Železnik tako da ću 90% i ove godine sa sezonskom na vernoj A strani pratiti Zvezdu.

Edited by Master Sle, 20 June 2012 - 08:33.


#40 w1k1n6

w1k1n6
  • Members
  • 903 posts

Posted 20 June 2012 - 08:57

Istorijski gledano, koji se crnac koji je pokidao ligu zadržao duže od sezone?! Ja bih to najviše voleo al čisto sumnjam, i mislim da će kao i svake godine proći dosta dok mi ne nabavimo nekog mrsnerija... Da prođu selekcije ovih bogatih timova pa onda mi biramo...

Da se sve održi na status quo, da se dovede Rakoč umesto Nemanje(koji izvesno ide), i da se umesto Omara i Lešića(za koje mislim da će otići) dovede jedan agli madafaker na 4, koji bije, skače i izuva iz gaća...

I mislim da bi po Zvezdu, njenu budućnost i budućnost Srpske košarke bilo odlično da se zahvalimo Filipu i Vuku ili Bojanu... Sve su to odlični momci, želim im puno sreće, al najviše želim da napokon izbacimo jednog asa, još ako to može da bude na poziciji pleja to bi bilo vrhunski i za Srbiju...

Cvele/Vuk Rakoč Andrija Nigga Petar je postava koja je za svaki respekt, po kvalitetu i potencijulu...

NAPRED ZVEZDO! Sledeće godine titula!

ps Mene je već prošao bes što su me/nas ispalili za Železnik tako da ću 90% i ove godine sa sezonskom na vernoj A strani pratiti Zvezdu.


E al nas Toma je pravoslavac :P
A i deluje poprilicno inteligentno,zna da moze solidne novce da uzme od nas a i zna da ove godine nigde nece moci da nadje toliko dobrog trenera da radi sa njim ,i zeli to da iskoristi pre nego sto ode u neku od top 3 ekipe iz Evrolige (ima ban jos godinu i po dana). ;)

Edited by w1k1n6, 20 June 2012 - 09:02.


#41 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 20 June 2012 - 09:06

pa to i ja mislim (ako je zabrana na snazi) ..tj ako je samo van evropske unije opcija da djuska sledece godine
jes'da je rusija pravoslavna'n'stuff al'je hlaadno

shpanija, italija, turska, grchka u jachim timovima bez problema kad mu ban istekne

#42 w1k1n6

w1k1n6
  • Members
  • 903 posts

Posted 20 June 2012 - 09:13

ma ostaje Toma , mi mu sluzimo za rehabilitaciju ,sportski centar u Zelezniku ima sve sto mu treba da bi lepo radio , i on to sve zna.
Verujte mi ,ovo je mozda najinteligentniji crnac koji je ikada vidjen u Srbiji. :lol+:
Zna on sta valja i kako valja.

#43 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 20 June 2012 - 09:29

Tomasova suspenzija traje do NG ..

#44 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 20 June 2012 - 09:30

pa to i ja mislim (ako je zabrana na snazi) ..tj ako je samo van evropske unije opcija da djuska sledece godine
jes'da je rusija pravoslavna'n'stuff al'je hlaadno

shpanija, italija, turska, grchka u jachim timovima bez problema kad mu ban istekne


imaju i turci i rusi jake klubove koji ne igraju nista osim domace lige...bilo bi sjajno ako bi ostao, ali necu biti razocaran ako nas napusti, to je jednostavno realnost

#45 kum zorzo

kum zorzo
  • Members
  • 1,844 posts

Posted 20 June 2012 - 09:31

Posto ste svi dali manje vise igracko- strucne komentare, ja cu malo o novcima.

Ono sto je uprava pokazala ove sezone je racionalnost i agilnost po pitanju prihod-rashod!

Pruzali smo se koliko nam je guber dozvoljavao i vrlo bitna
stvar: Kada je bilo bas, bas rezultatski lose nije se upadalo
u paniku koja bi dovela do poremecaja igracko-budzetskog
sklada.

Poruka je poslata: KK Crvena Zvezda izvrsava redovno obaveze prema igracima i svim svojim zaposlenima u okviru celog sistema.

Malo i o sponzorima; Veliki broj firmi je u pulu i treba reci da je vecina u privatnom vlasnistvu. Sto je jedini pravi i ispravan put jer velike love u sportu ima jako malo i postovanje, animacija srednjih i malih sponzora je jako vazna. Zato verujem da ce svi stari opstati i da ce nam se u ovom novom projektu pridruziti i novi.

Koristim priliku da im se u ime svih forumasha zahvalim.

Naravno treba pomenuti i nas navijace koji smo prepoznali i verovali u ovaj novi projekat i kupovinom pretplatnih karata pokazali i dali skromni doprinos celom sistemu Crvene Zvezde.

I na kraju jedna velika kritika koja ocekujem da se ove sezone ispravi: Dresovi, majice, gadzeti i sve druge kerefeke sa oznakama naseg KK moraju da se nadju u Zvezdinim shopovima!!!

Ovogodisnji prihod od te aktivnosti je 000 dinara.

JA VERUJEM DA JE TO TA SEZONA KOJU TOLIKO DUGO CEKAMO!!!