Jump to content


Photo
- - - - -

Saputnica za Grcku ili Egipat


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 Martha

Martha
  • Members
  • 3 posts

Posted 09 June 2012 - 07:22

Trazim kulturnu i prijatnu saputnicu za letovanje u Grckoj (Tasos, Lefkada, Kefalonija, Peloponez...) ili Egiptu u julu ili avgustu.

#2 stareci

stareci
  • Members
  • 1 posts

Posted 09 June 2012 - 08:47

Prošle godine kad sam se spremala na put u Egipat, imala sam sličan problem. Muž me je opasno opstruirao po tom pitanju, familija nije imala para ili želje a mladja ćerka ničim nije zaslužila takvo letovanje. I šta sad? Prvo što mi je palo napamet je da letujem sama, ali smeštaj u jednokrevetnim sobama ili sama u dvokrevetnim je toliko skup da sam odmah odustala. Ova ideja sa traženjem saputnice istina nije mi pala napamet a možda i nije tako loša. Ove godine želja mi je da idem na letovanje u Tursku, druga polovina septembra. Osećam da ću imati isti problem jer muž ne želi da putuje autobusom, dalekmo mu, a za dve avionske karte baš i nemamo para. Jedino mi ostaje da oprostim ćerki što ne radi, ne studira i po ceo dan džabalebari pa da idemo zajedno. Ili možda ima zainteresovanih za letovanje u Turskoj, druga polovina septembra autobusom.

#3 hana d

hana d
  • Members
  • 2 posts

Posted 30 August 2012 - 20:01

Da li bi neko putovao u Egipat pocetkom/sredinom oktobra? Planiram aktivni odmor sa smestajem u Hurgadi pa bi bilo super kad bi jos neko bio zainteresovan! Ako imate neki savet/ preporuku/zanimljivost da podelite, i to bi mi dobrodoslo posto idem prvi put:)

#4 milicailic213

milicailic213
  • Banned
  • 97 posts

Posted 11 June 2013 - 12:23

zar se neko usudi na ovako nesto?  :huh:



#5 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 11 June 2013 - 14:18

Još prošle godine.