Jump to content


Photo

TO TRBU NJACI?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
160 replies to this topic

#1 rapidrudy

rapidrudy
  • Members
  • 22 posts

Posted 05 June 2012 - 09:32

Što žene vole trbušnjake?

#2 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 05 June 2012 - 12:55

Posted Image


Posted Image

a ko bi ga znao... ;)

Edited by jelisaveta, 05 June 2012 - 12:56.


#3 rapidrudy

rapidrudy
  • Members
  • 22 posts

Posted 05 June 2012 - 14:18

hahaha :)
Dobro to su bas drasticne razlike :)
Nego se pitam sta ipak cini pravlacnijim muskarce sa trbusnjacima od klasicnih "kucnih" muskarac?

#4 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 05 June 2012 - 15:59

hahaha :)
Dobro to su bas drasticne razlike :)
Nego se pitam sta ipak cini pravlacnijim muskarce sa trbusnjacima od klasicnih "kucnih" muskarac?


Šta je "kućni" muškarac? Tapaciran posvuda, negovanog krzna?
Pretpostavljam da ti više voliš devojku koja ima dupence oblika i veličine dinje, od klasične "kućne" žene, malo opuštene, u trenerci.

Za svaki slučaj molim moderaciju da proveri ovaj nik, kanda se Sapunar umnožava.

#5 rapidrudy

rapidrudy
  • Members
  • 22 posts

Posted 05 June 2012 - 17:49

Pod "kucnim" muskarcem sam se karikirano izrazio za svakodnevnog tipicnog muskarca koji se ne trudi nesto mnogo da oblikuje svoje telo.


P.S. Ko je Sapunar posto sam to vec vidjao na forumu?

#6 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 05 June 2012 - 20:14

Pod "kucnim" muskarcem sam se karikirano izrazio za svakodnevnog tipicnog muskarca koji se ne trudi nesto mnogo da oblikuje svoje telo.

P.S. Ko je Sapunar posto sam to vec vidjao na forumu?



Zašto bi se ikom sviđao neko ko se ne trudi ni oko sebe, kako će se potruditi oko drugih?

P.S.Zvezda foruma

#7 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 05 June 2012 - 20:45

hahaha :)
Dobro to su bas drasticne razlike :)
Nego se pitam sta ipak cini pravlacnijim muskarce sa trbusnjacima od klasicnih "kucnih" muskarac?

e sad sta ti je klasicni ''kucni'' muskarac? ona odvratna hrpa masnoce rasporedjena svugdje a najvise na trbuhu? koji ''uzivaju'' u jelu, pivu i gledanju tv-a? sto onu stvar vide samo u ogledalu?

#8 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 05 June 2012 - 20:58

e sad sta ti je klasicni ''kucni'' muskarac? ona odvratna hrpa masnoce rasporedjena svugdje a najvise na trbuhu? koji ''uzivaju'' u jelu, pivu i gledanju tv-a? sto onu stvar vide samo u ogledalu?


Ako je ogledalo na podu...

Izvin'te, nisam mogla da odolim

#9 rapidrudy

rapidrudy
  • Members
  • 22 posts

Posted 08 June 2012 - 05:48

Izvinjavam se povlačim termin "kućni" muškrac pošto izaziva veliku konfuziju i odvlači od teme.
Pravo pitanje je i dalje što žene tako vole trbušnjake, da budem precizan što toliko vole pločice na muškarcima?
I ne mislim na poređenje izveđu ekstremno debelih i ekstremno zgodnih foto-modela, već poređenje između običnog muškarca (bez pojasa za spasavanje) i muškarca sa pločicama.
Što je tako privlačno u pločicama i da li je to stvarno tako ili je mit koji kruži a ljudi ga prihvataju zdravo za gotovo?

#10 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 08 June 2012 - 08:55

Physical attractiveness is a characteristic that suggests fertility (in females), power (in males) and health (in both sexes).These factors contribute to the probability of survival and reproduction for continuing life on Earth.Men, on average, tend to be attracted to women who are shorter than they are, have a youthful appearance, and exhibit features such as a symmetrical face,full breasts, full lips, and a low waist-hip ratio.Women, on average, tend to be attracted to men who are taller than they are, display a high-degree of facial symmetry, masculine facial dimorphism, and who have broad shoulders, a relatively narrow waist, and V-shaped torso.

I muskarcima i zenama su fizicki privlacne osobe, cije karakteristike ukazuju na plodnost, snagu i zdravlje.



#11 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 08 June 2012 - 09:12

Šta je "kućni" muškarac? Tapaciran posvuda, negovanog krzna?
Pretpostavljam da ti više voliš devojku koja ima dupence oblika i veličine dinje, od klasične "kućne" žene, malo opuštene, u trenerci.

Za svaki slučaj molim moderaciju da proveri ovaj nik, kanda se Sapunar umnožava.


Ne umnozavam se ja nego ljudi prihvataju i spoznaju moj nacin razmisljanja.

Šta je "kućni" muškarac? Tapaciran posvuda, negovanog krzna?
Pretpostavljam da ti više voliš devojku koja ima dupence oblika i veličine dinje, od klasične "kućne" žene, malo opuštene, u trenerci.

Za svaki slučaj molim moderaciju da proveri ovaj nik, kanda se Sapunar umnožava.


Ne umnozavam se ja nego ljudi prihvataju i spoznaju moj nacin razmisljanja.

#12 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 08 June 2012 - 09:54

Ne umnozavam se ja nego ljudi prihvataju i spoznaju moj nacin razmisljanja.


Odlično, sad možete siti da se ispričate.

#13 rapidrudy

rapidrudy
  • Members
  • 22 posts

Posted 08 June 2012 - 10:14

Physical attractiveness is a characteristic that suggests fertility (in females), power (in males) and health (in both sexes). These factors contribute to the probability of survival and reproduction for continuing life on Earth. Men, on average, tend to be attracted to women who are shorter than they are, have a youthful appearance, and exhibit features such as a symmetrical face, full breasts, full lips, and a low waist-hip ratio. Women, on average, tend to be attracted to men who are taller than they are, display a high-degree of facial symmetry, masculine facial dimorphism, and who have broad shoulders, a relatively narrow waist, and V-shaped torso.

I muskarcima i zenama su fizicki privlacne osobe, cije karakteristike ukazuju na plodnost, snagu i zdravlje.



Sve je to lepo i definicija je poznata. Ali neko bolje objesnjenje trazim to jest orginalniji odgovor, po mogućnosti, ako se to uopšte može dati.
Pošto o ukusima je tešto bolje rečeno skoro nemoguće raspravljati, ali vredi pokušati, ko zna možda se i dođe do nekog odgovora

#14 rapidrudy

rapidrudy
  • Members
  • 22 posts

Posted 08 June 2012 - 10:16

Ne umnozavam se ja nego ljudi prihvataju i spoznaju moj nacin razmisljanja.



Ne umnozavam se ja nego ljudi prihvataju i spoznaju moj nacin razmisljanja.


Sta si ti ljudima skrivio da te koliko prozivaju nije mi jasno? :D

#15 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 08 June 2012 - 10:56

Sve je to lepo i definicija je poznata. Ali neko bolje objesnjenje trazim to jest orginalniji odgovor, po mogućnosti, ako se to uopšte može dati.
Pošto o ukusima je tešto bolje rečeno skoro nemoguće raspravljati, ali vredi pokušati, ko zna možda se i dođe do nekog odgovora


ne znam kakvu bi "toplu vodu" mi ovde mogli da izmislimo.
ovde govorimo o fizickoj privlacnosti, iskljucivo. i ma koliko nam se pojedinacno i licno razlikovali ukusi, ljudi su (u tom kontekstu) poprilicno hormonska i hemijska bica.
da ne ispadne sad da plocice na stomaku smatram nesto bitnim uslovom, ne.
mislim da svi negde imamo taj cip, zbog koga su i postavljeni neki generalni standardi koji se ticu fizicke/sexualne privlacnosti, ma koliko se mi ne slagali ili slagali sa tim. i opet se potsvesno trudimo da se tim standardima priblizimo, koliko nam genetika i mogucnosti dopustaju. jer mislim, da nema muskarca niti zene koji ne zele da budu privlacni suprotnom polu (manje ili vise, to je vec indiviualno). sa druge strane, svakog od nas ce pre privuci neko ko deluje zdravo, snazno i plodno, ali to je vec receno u prethodnom postu.
ova tema se ne odnosi samo na trbusnjake i plocice, vec se moze posmatrati i malo sire.

a ako zelis da se fokusiras iskljucivo i samo na trbusnjake,
da, privlacni su zenama, ali ne predstavljaju jedini i obavezan uslov za fizicku privlacnost.
licno mi je vazan sklad, a ne savrsenstvo.