Jump to content


Photo
- - - - -

Grupa D


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
110 replies to this topic

#106 mikeb92

mikeb92
  • Members
  • 73 posts

Posted 19 June 2012 - 23:03

Posted Image

Marko Devic (nije) se upisao u strelce zahvaljujuci pomocnom sudiji.

#107 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 19 June 2012 - 23:04

Bio je ofsajd pre toga, dakle niko nije pokraden, napravljene su dve greske :D

#108 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 June 2012 - 23:27

na koji ofsajd mislite? kada je milevski imao sansu glavom ili kod ove akcije?

#109 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 20 June 2012 - 00:52

Код обе је био офсајд и оба пута је Милевски био у истом.
Но то је небитно, битно је да су Украјинци много више заслужили да победе и оду у 1/4-финале. Шта више од свих 8 екипа најмање је заслужила да се тамо нађе ова шугава Енглеска. Одвртан, лош, спор фудбал са балванима у средини терена попут Милнера, Јанга и Паркера... Наравно да ћу да навијам за Италијане јер је то тим после Украјине за који навијам највише али мислим да бих навијао чак и за ову Шпанију против оваквих Енглеза.

Украјинцима је фалило, победничког карактера, среће, здрав Шевченко и бољи селектор. Блохин док није правио измене Украјина је нападала, када је извршио замене они за 20 минута шансу нису створили. Нисам ни ја поборник тога да кад јуриш резултат мораш да убацујеш само нападаче, треба неко да пренесе лопту и дистрибуира им је то стоји, али да избациш нападача и убациш левог бека и замениш задњег везног другим играчем на истој позицији а притом је тај који улази пањ који не уме да дода на раздаљини већој од 5 метара је тотална глупост.
Французи прођоше са 4 а Хрвати или Италијани не би могли са 5...
Барем ћемо имати дуел Шпанија - Француска...

#110 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 20 June 2012 - 01:07

ja mislim da kod ove nepriznate situacije nije bilo ofsajda. mada moguce je da gresim jer sam gledao sa poprilicne distance...

jadni englezi sa hodzsonom. nemaju oni previse sansi u nastavku imo

#111 Sle

Sle
  • Members
  • 1,297 posts

Posted 20 June 2012 - 08:16

Ovo je sramota! Čovek stoji na 4 metra i nije video ovaj gol... Fudbal je u teškom qrcu, kada ko će da prođe odlučuju razni nefudbalski elementi tipa turizam, sponzori... To ne vezujem isključivo za ovu situaciju, al mi pun qrac povlašćivanja "velikana"... (ps nekada kada si domaćin navlačiš da sudije idu na tvoju stranu, sada u suštini državu boli patka, tj čak im više odgovara da njihovi ispadnu, jer biće više para)

Navijao sam za dedovinu iz sve snage, al džaba, nisu mogli Ukrajinci dalje...

Ps sad ne znam za koga da navijam, možda malo za Čehe, u pi*ku materinu... :rant:

Edited by Master Sle, 20 June 2012 - 08:20.