Jump to content


Photo

Dugacka kosa


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
39 replies to this topic

#16 dale cooper

dale cooper
  • Members
  • 358 posts

Posted 12 May 2012 - 05:39

Ko ce tamo da ih sisa. U pecini bi morao da h grickas.

this comment may be interpreted as a sexist and derogatory remarkPosted Image




#17 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 12 May 2012 - 05:39

More, Sapunar, mudro zboris: kraca zenska kosa znacajno smanjuje kolicinu laka za istu, sto, u krajnem rezultatu, ima uticaja na smanjenje efekta staklene baste i samim tim na globalno zagrevanje :ph34r:

#18 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 12 May 2012 - 07:51

Ima vise teorija o ovoj dugackoj kosi kod srpskih zena.

Jedna je, kao sto je vec ovde napomenuto, da rade to zbog muskaraca. Ja u to ne verujem, muskarce ne zanima kakvu kosuima zena, samo d anije bas celava.
Postoji teorija da se radi o stilu devedesetih, nekom epskom dokazivanju, pokusaju da se bude "kao Ceca" koja je tada bila idol ostrascene mase.

Dalje, postoji ideja da zene nose te kose, ,koje su sve duze da bi se na prvi pogled razlkovale od metro muskaraca kojih je sve vise, da bi istakle da su zene. (U Srbijji svake godine su kose sve duze, koa i stikle, pa se sada nose i tzv platformske cipele sa dodacima ispod djonova)

Dalje, postoji ideja da se radi o kompleksu nize vrednosti, o zelji da se bude koa dame iz latino serija. Zenski atributi dovedeni do apsurda, kao ogromni rogovi kod nekih vrsta jelena ili losa, neka vrsta medjusobnog takmicenja zena, kao kad se muskarci utrkuju "ko ima veci". Neka vrsta anahrone konkurencije, stav nesigurnosti d amozda i nisu zene.

Povezano sa modom da se deca radjaju posle 40-te, ako se uopste i radjaju, zelja da se dokazu da su jos mlade.

Ili zelja da se bude sik, extra sik i mega sik. Vise od drugih sik, oslobadjanje poznate srpske strasti za dokazivanjem statusa.

Ima mnogoi teorija. Ima i ona da sve to dolazi iz Brazila ili iz Azerbejdzana itd.

U svakom slucaju, koliko vremena odlazi timlaznim princezama za pripremu kose. PO dva sata dnevno. Pa ta pranja i susenje, feniranja, koliko energije ode. KOliko energije u jednoj propaloj zemlji, samozato sto su zene preozbiljno shvatil eporuke koje im u ime multinacionalnih kozmetickih kompanija salju Krstic & Saper.
Napustite li Srbiju i odete u Svedsku ili Holandiju videcete daleko manje iskompleksirane zene s akracom kosom.


Inace, kosa se moze i rezati nozem, ne mora se seci.

#19 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 12 May 2012 - 07:56

neko je naznacio da se radi o seksualnosti, mozda je i to.
ali otkud u Srbiji takvo pokazivanje seksualnosti? Je li to zbog poraza u ratovima, pa je SRbij anesto kao Vajmarska Nemacka.

Edited by Sapunar, 12 May 2012 - 08:20.


#20 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 12 May 2012 - 09:53

Sapunar, pricas budalastine. Pa nisu u Srbiji zene do 90tih hodale sa kratkim kosama i to se sad naprasno promijenilo! Neovisno od tog da su sve silne teorije, koje navodis, produkt tvoje maste.

#21 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 12 May 2012 - 11:02

ako moderatori zele neka bace i ovu temu u deponiju ili neka je obrisu, ja cu od sada cutati, ne mogu vise ovo da podnosim, za sve sto kazem optuzuju me da sam idiot, a neke teme su bas popularne kao ona o indoktrinaciji dece


Sofronije, tek sad sam te prepoznala!

#22 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 May 2012 - 11:12

Inace, kosa se moze i rezati nozem, ne mora se seci.

:+1: jes' vala, em jeftinije, em nako, lice na prave amazonke. samo nemoj svojoj uho da odsijeces, onda ce morati nositi dugu kosu.

#23 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 May 2012 - 14:04

Sapundžijo ne zajebai.
Ja baš otkidam na dobru kosu.
npr. gospođa koja vodi vremensku prognozu na RTS-u me prosto očarava.

#24 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 May 2012 - 14:17

kazes vremenska prognoza? evo prognozerke u koju je cijela BiH zaljubljena.



:wub:

#25 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 May 2012 - 14:59

Cura je ekstremno netalentovana.

Obrati pozornost:

http://www.youtube.com/watch?v=WOOUIjHTVKY

http://www.youtube.com/watch?v=_DGjz8RQJcc&feature=related

B-)

#26 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 May 2012 - 15:23

Cura je ekstremno netalentovana.

B-)

a nasha? kakva je nasha? to ti meni reci. :) mache jbt, tito, lutka, krasotica, a pametna. B-)

#27 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 12 May 2012 - 15:48

....a tek kod nas kakvih talenata ima...dugokosih naravno...

Spoiler


:lol:

#28 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 May 2012 - 16:27

a nasha? kakva je nasha? to ti meni reci. :) mache jbt, tito, lutka, krasotica, a pametna. B-)


ono sto napisah se i odnosilo na tu vasu. vrlo iritantna.
(Nisi valjda mislio da sam za onu našu lepotu napisao da je netalentovana!?)

Inače, ota vaša ubi pantomimikom, kanda se od muva brani, tačno me u sekundi iznervira.

Edited by Cooltywattor, 12 May 2012 - 16:49.


#29 dale cooper

dale cooper
  • Members
  • 358 posts

Posted 12 May 2012 - 17:57

Cura je ekstremno netalentovana.


za razliku od:


http://www.youtube.com/watch?v=x0RvExwTNGg&feature=relmfu


#30 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 May 2012 - 18:13

ono sto napisah se i odnosilo na tu vasu. vrlo iritantna.
(Nisi valjda mislio da sam za onu našu lepotu napisao da je netalentovana!?)

Inače, ota vaša ubi pantomimikom, kanda se od muva brani, tačno me u sekundi iznervira.

:blink: auuuu, pa djesh mi na nju? sad si me bas za srce ujeo. pa to je fol jarane, da 'nako improvizuje. i da malo iritira ljude. bas kul.