Jump to content


Photo

Epizode nerafiniranog parenja


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#16 kupina

kupina
  • Members
  • 246 posts

Posted 24 April 2012 - 18:24

da ti nisi neki ubacheni element ovde, jer koliko vidim, provuche ti se i neki post i tamo gde se rafinirano pare?
;)

nema tu nista izmedju,
izbor je jasan:
rafinirano ili nerafinirano (takozvano extra virgin)!

u stvari, predlazem malu dopunu naslova: extra virgin parenje!
a?

Meni je vise asociralo na refined and raw/unrefined sugar, stoga bi dopuna naslova mogla da bude i hard candy Posted Image.Kakav brainstorming, kakvo poetsko nadahnuce. Imamo cast da prisustvujemo renesansi podforuma ljubav i seksPosted Image




#17 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 24 April 2012 - 18:29

da ti nisi neki ubacheni element ovde, jer koliko vidim, provuche ti se i neki post i tamo gde se rafinirano pare?
;)

nema tu nista izmedju,
izbor je jasan:
rafinirano ili nerafinirano (takozvano extra virgin)!


meni tu nema dileme: both (da ne kazem any)

#18 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 24 April 2012 - 18:34

rott, izvini drug,

da imas mooda, a s obzirom na to da te je podstakla moja limunada (koja je btw, licna, jedinstvena i personalna), mi bi sad citali tvoje i hanumine seksualne epizode...stoga me, jarane, mani postavljanja tudjih erotskih pesmica i pricica...

dajte neki licni doprinos ovoj temi ili me ne pominjite, ok? deal?

...have some balls and vaginas, don't be hypocrites

:P

#19 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 24 April 2012 - 18:36

Meni je vise asociralo na refined and raw/unrefined sugar, stoga bi dopuna naslova mogla da bude i hard candy Posted Image.Kakav brainstorming, kakvo poetsko nadahnuce. Imamo cast da prisustvujemo renesansi podforuma ljubav i seksPosted Image


hard candy.... hmmm, ne zvuci loshe.
narocito jer u engleskom govornom podrucju gde "hard" znaci dizanje, erekcija... a candy vec nekima koji se nerafinirano parimo moze predstavljati sinonim za kurac, da se tako, extra virgin nerafinirano i bez aditiva, izrazim.
hard candy!!!!
wauuuu!!!!!

svaka chast kupinice!

#20 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 24 April 2012 - 18:38

rott, izvini drug,

da imas mooda, a s obzirom na to da te je podstakla moja limunada (koja je btw, licna, jedinstvena i personalna), mi bi sad citali tvoje i hanumine seksualne epizode...stoga me, jarane, mani postavljanja tudjih erotskih pesmica i pricica...

dajte neki licni doprinos ovoj temi ili me ne pominjite, ok? deal?

...have some balls and vaginas, don't be hypocrites

:P

ja se sa svojom hanumom jebem, lizem joj picu, pusi mi kurac, sve moguce seksualne poze smo probali. kao uostalom svi normalni ljudi. i uz to sve se VOLIMO, vjerovala ti ili ne. ali se ne nerafinirano parimo. i mi i sad nekad, recimo na moru sjedimo na klupi, slusamo valove mora, ponese se i neke muzikice, malo picenca za mene, malo se napalimo, pa se idemo jebati.

#21 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 24 April 2012 - 18:48

pa kad onda stignete da brojite kaktuse? :lol:

#22 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 24 April 2012 - 18:52

pa kad onda stignete da brojite kaktuse? :lol:


pusti sad kaktuse.
mozda se nerafinirano parimo, ali imamo stila i mere, zar ne ;)?

#23 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 24 April 2012 - 18:58

ja se sa svojom hanumom jebem, lizem joj picu, pusi mi kurac, sve moguce seksualne poze smo probali. kao uostalom svi normalni ljudi. i uz to sve se VOLIMO, vjerovala ti ili ne. ali se ne nerafinirano parimo. i mi i sad nekad, recimo na moru sjedimo na klupi, slusamo valove mora, ponese se i neke muzikice, malo picenca za mene, malo se napalimo, pa se idemo jebati.


ok, fino, normalni ljudi, tra-la-la, volimo se, jebemo se u svim pozama...i kakav mi je ovo odgovor?
ili ces da das, ti i ostalo drustvo, nesto konkretno ili nastavi/te da budete hipokriti....

in the meantime, ja cu citati playboy i playgirl price :rolleyes:

Edited by ControlFreak, 24 April 2012 - 18:59.


#24 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 24 April 2012 - 18:59

pa kad onda stignete da brojite kaktuse? :lol:

:D jarane to nismo radili ni prije 20 godina. a dje cu sad vaki kakav jesam u medjuvremenu postao. jbt cijeli se svijet jebe, a da ja igram klikera. lani nas bilo drustvo poveliko u jednoj velikoj iznajmljenoj kuci na visu. svi klinci spavali na spratu, a mi tri para svako u posebnom apartmancicu. pili i rostiljali do nekih doba, a onda cujes iz svake sobe skripanje kreveta i uzdahe i neku njisku, koja podsjeca na zdrijepce. izgleda da nam je svima godila mediteranska klima i viski izbor raznih ponuda jela i pica. jarane, majke mi jebali smo se ko zivotinje, dugo i strasno. sutra zajednicka kafica za ogromnim stolom, neki doruckic i planovi za taj dan. navecer opet isto. doduse na visu nema kaktusa. a i da ima kurac bi ih ja vidio. :D

#25 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 24 April 2012 - 19:04

ok, fino, normalni ljudi, tra-la-la, volimo se, jebemo se u svim pozama...i kakav mi je ovo odgovor?
ili ces da das, ti i ostalo drustvo, nesto konkretno ili nastavi/te da budete hipokriti....

in the meantime, ja cu citati playboy i playgirl price :rolleyes:

konkretno? pa evo npr opis jedne viske noci koju sam pomenuo u postu prije. popijem onako srednje, ni trijezan, ni pijan. taman da erkcija potraje. istusiramo se, udjemo u sobu, a hanumu stavim na dva jastuka da sjedne i da joj mogu fino prici, zabacim njene noge na svoja ramena i lizem. malo klitoris, malo vulvu, malo je prstom uzbudjujem. pa onda malo meni hanuma lize i pusi kurac i kad se dobro napalimo...onda se parimo....nerafinirano. :lol:

#26 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 24 April 2012 - 19:04

pusti sad kaktuse.
mozda se nerafinirano parimo, ali imamo stila i mere, zar ne ;)?


cekaj, stoj polako

koji mi? :D

ok, fino, normalni ljudi, tra-la-la, volimo se, jebemo se u svim pozama...i kakav mi je ovo odgovor?
ili ces da das, ti i ostalo drustvo, nesto konkretno ili nastavi/te da budete hipokriti....

in the meantime, ja cu citati playboy i playgirl price :rolleyes:


Rot je imao nekoliko pricica sasvim prikladnih za ovaj forum, za sve druge imas druge i drugacije forume (na koje ja ne zalazim btw, to mi je neko pricao 0:) )

a sto se citanja tice mozes ti slobodno ali parafraziracu jedan nas kultni film:
"od citanja nema selameta"
:kece:

#27 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 24 April 2012 - 19:06

konkretno? pa evo npr opis jedne viske noci koju sam pomenuo u postu prije. popijem onako srednje, ni trijezan, ni pijan. taman da erkcija potraje. istusiramo se, udjemo u sobu, a hanumu stavim na dva jastuka da sjedne i da joj mogu fino prici, zabacim njene noge na svoja ramena i lizem. malo klitoris, malo vulvu, malo je prstom uzbudjujem. pa onda malo meni hanuma lize i pusi kurac i kad se dobro napalimo...onda se parimo....nerafinirano. :lol:


dobijes plusic za ulozen trud :lol:

#28 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 24 April 2012 - 19:10

doduse na visu nema kaktusa. a i da ima kurac bi ih ja vidio. :D


apsolutno se slazem, ja kad izadjem sa ribom nemam pojma sta se desava oko mene samo gledam da se sto pre smandrljamo negde gde nas niko ne vidi ne bismo li obavili tu nerafinisanu radnju. posle moze brojanje kaktusa ili sta je vec po planu za taj dan :D

#29 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 24 April 2012 - 19:13

cekaj, stoj polako

koji mi? :D


ma no hard (!!!) feelings.
predlozih da se manemo kaktusa.

#30 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 24 April 2012 - 19:18

dobijes plusic za ulozen trud :lol:

ovde se potpuno slazemo,
jer trud jeste, i to ne zanemarljiv, tim pre sto erekcija jeste svojevrsno chudo prirode i sa posebnim uvazavanjem joj treba pristupiti.