Jump to content

Photo

Uslovi života koka nosilja

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
64 replies to this topic

#31 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 23 April 2012 - 11:22

nije problem u jedenju bataka, nije problem u ubijanju zivotinja.

problem je sto savremena proizvodnja negira zivot ovim kokoskama. one zapravo nijedan trenutak svog zivota nisu zive. to je daleko dugotrajnije mucenje od ubijanje kokoske koja slobodno trci

#32 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 23 April 2012 - 18:40

to je daleko dugotrajnije mucenje od ubijanje kokoske koja slobodno trci

ja mislim da se kokoska koja slobodno trci ne bi bas slozila sa ovom proizvoljnom konstatacijom :D

#33 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 23 April 2012 - 22:04

pokusaj da zivis jedno 2-3 godine ne izlazeci iz wc-a. mislim da bi mastao o smrti da te spase

#34 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 23 April 2012 - 22:26

posle tebe.

nego i dalje ne razumem zasto je ubistvo koke koja trci po dvoristu ista bolje od ubistva koke koja sedi u wc-u? ne verujem da je koka koja trci srecna da je neko skuva u supicu da voli u supu ona ne bi bezala. meni je to logicno

poenta je: ili ne jedi nikakvo meso ni jaja ili bar cuti.

Edited by misko1, 23 April 2012 - 22:37.

#35 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 24 April 2012 - 08:55

pa, zivot i jedne i druge kokoske se zavrsava nasilnom smrcu. tazlika je ta sto kokoska koja moze da se krece ima zivot do svoje smrti. ona u kavezu A4 (probaj i ti malo da se stisnes) izlozena je samo mucenju u toku svog zivota

#36 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 24 April 2012 - 18:34

ok onda da se dogovorimo ovako: ja cu da se zatvorim u 2x2 a ti idi u zoo vrt kod lava pa neka te on pusti da se malo setas po njegovom onom dvoristu da bi mu posle bio ukusniji. pa da vidimo koliko ces biti srecan unutra. sta ima veze sto ce da te pojede kad ce bar da te pusti da se setas po njegovom dvoristu.

#37 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 24 April 2012 - 18:49

1335254148[/url]' post='3528543']
pa, zivot i jedne i druge kokoske se zavrsava nasilnom smrcu. tazlika je ta sto kokoska koja moze da se krece ima zivot do svoje smrti. ona u kavezu A4 (probaj i ti malo da se stisnes) izlozena je samo mucenju u toku svog zivota

Kako ti ovo sve znas,,da li si ti probao da zivis u pecini, pa sad prenosis iskustva, ili je to onako hipoteza, a misko ce da potvrdi?

#38 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 24 April 2012 - 19:53

koliko vidim, jaja ibataci se i dalje jedu bez grize savesti

:blink: Svaka cast vegetarijancima, postujem ja njih ali ja batak volim, za jaja mi svejedno ionako ih retko konzumiram....

#39 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 24 April 2012 - 20:26

ja se takodje batacica ne odricem, posebno pohovanih, a kad ih jedem uopste se ne pitam da li je doticna koka trcala ili sedela u kafezu. sasvim mi je svejedno niti bih mogao da raspoznam ukus. a mogao bih da se kladim da je i toj koki svejedno kad je vec ispecena.

Edited by misko1, 24 April 2012 - 20:28.

#40 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 25 April 2012 - 09:30

vidim da zbog samoljublja ne zelite da shvatite.

neka kokoska A zivi u kavezu, a kokoska B neka slobodno trci na organskoj farmii. Cak i da im je jednoj i drugoj zivotni vek isto traje, sta mislite kojoju je lepse? Cije je meso zdravije?

ali vec vas vidim, sa vanglom bataka... samo krkate, mozda vas i uzbudjuje sto kokoska koju jedete nije ni bila ziva

#41 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 25 April 2012 - 11:42

ali vec vas vidim, sa vanglom bataka... samo krkate, mozda vas i uzbudjuje sto kokoska koju jedete nije ni bila ziva

Ti si bas perverzan :huh:

#42 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 25 April 2012 - 13:57

Tebe izgleda uzbudjuju one sto beze, pa ih domacica(in) stigne u dvoristu, sekiricom im otfikari im glavu, a one trckaraju jos minut -dva bez glave?

#43 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 25 April 2012 - 14:46

1335342656[/url]' post='3529599']
... samo krkate, mozda vas i uzbudjuje sto kokoska koju jedete nije ni bila ziva

Sappy sta je to zivot? Trcao ne trcao, bit ces pepeo.

#44 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 25 April 2012 - 15:24

Tebe izgleda uzbudjuju one sto beze, pa ih domacica(in) stigne u dvoristu, sekiricom im otfikari im glavu, a one trckaraju jos minut -dva bez glave?

barem su zivele.

ali ako vi, gospodo ne mozete da uvidite razliku, onda ste i sami, na zalost mrtvi kao kokoske ukavazima formata A4. verujem da vam je svejedno, samo ne znate kako d apopunite vreme do smrti. inace bi ste osecali barem uzas zbog unizenih kokosijih zivota.

sva sreca da vas ne poznajem, ko zna kakvi ste prem aljudima kad toliko ne saosecate sa kokoskama

#45 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 25 April 2012 - 15:34

mozda vi idete u KFC da jedete onaj otrov ili idete u McDomalds da jedete onu sluz od kokosijeg mesa. MIslim da vas uzbudjuje ta transformacija zivog u mrtvo. Te kokoske u A4 kavezima koje su zive a mrtve. To je kao oni sto vise na fejsbuku ili forumu po ceo dan. Ili oni trgovcici sto trguju emocijama.

na primeru odnosa prema kokoskama mozete upozati sebe same

Posted Image