Jump to content


Photo
- - - - -

Izbori 2012


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1597 replies to this topic

#1456 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 04 May 2012 - 23:43

Ne brini ništa.
Doći će valjda neki fuhrer na vlast u Srbiji koji će piti sokić i obezbediti ti dobru platu i posao. Doduše, možda će morati malo da se "čisti" iznutra (kad već ne može spolja) ali bože moj, neće valjda nacionalistima lekcije deliti neki tamo uhlebljeni melankolici i emigranti?

#1457 dale cooper

dale cooper
  • Members
  • 358 posts

Posted 04 May 2012 - 23:50

opa vidim george galloway opet dobio:)

#1458 aksios

aksios
  • Members
  • 41 posts

Posted 04 May 2012 - 23:57

Meni je najveci problem mala plata i nemogucnost da prezivim


Opis realnog stanja u zemlji Srbiji i ujedno najbolji pokazatelj zasto ovi izbori to u stvari nisu. Posto realnog izbora nema, barem ne onog koji bi promenio fakticko stanje stvari. Deplasirano je pozivanje na ideoloske razlike, obzirom da one nestaju kada dodje do podele plena. A koji opet ostaje unutar partijskih krugova, dok smo svi ostali izvan toga, druga dimenzija koje se sete u vreme izbora. Nacionalizam bi se u ovoj zemlji najbolje izlecio punijim novcanikom. Samo sto to nije u stanju da postigne ni jedna od ponudjenih opcija. Ako se izuzme njihov sopstveni, za koji se i ovaj put grcevito bore.

#1459 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 05 May 2012 - 00:02

Najbolje da je tako. G17(URS) i LDP(preokret) vode kampanju ubedljivo najduze sa puno spotova, bilborda itd.

Hebiga, ne moze svako kao srpski Gandhi da vodi kampanju godinu dana pre izbora tako sto ce strajkovati gladju, zedju, neodlaskom u WC i uzdrzavanjem od sexa. :lol: To moze samo autenticni cetnicki vojvoda, odlikovan od strane Centralne otadzbinske uprave za heroizam iskazan u selu Antin...

Edited by Schrodinger, 05 May 2012 - 00:06.


#1460 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 05 May 2012 - 00:45

Hebiga, ne moze svako kao srpski Gandhi da vodi kampanju godinu dana pre izbora tako sto ce strajkovati gladju, zedju, neodlaskom u WC i uzdrzavanjem od sexa. :lol: To moze samo autenticni cetnicki vojvoda, odlikovan od strane Centralne otadzbinske uprave za heroizam iskazan u selu Antin...

I za ucesce u proterivanju hrvatskih porodica iz Hrtkovaca.
Btw, svaki normalan pop bi mu zabranio pricesce i pristup crkvi posle pokusaja samoubistva i laganja za vreme posta.
I zbog stavljanja nacije ispred vere.

#1461 Kurt Gerstein

Kurt Gerstein
  • Members
  • 77 posts

Posted 05 May 2012 - 00:57

I za ucesce u proterivanju hrvatskih porodica iz Hrtkovaca.
Btw, svaki normalan pop bi mu zabranio pricesce i pristup crkvi posle pokusaja samoubistva i laganja za vreme posta.
I zbog stavljanja nacije ispred vere.


Vi stvarno ne zelite da shvatite? Najmanje trecina onih koji ce glasati za grobara ce glasati ne iz istinskih simpatija prema njemu vec zbog toga sto trenutno jedino on, bez obzira kakav je, moze da zute odvoji od onoga sto najvise vole,vlasti naravno.
Dal je vojvoda ili nije, dal je strajkovao gladju il je tajno krkao...zabole ih milokliz.





#1462 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 05 May 2012 - 00:58

Vi stvarno ne zelite da shvatite? Najmanje trecina onih koji ce glasati za grobara ce glasati ne iz istinskih simpatija prema njemu vec zbog toga sto trenutno jedino on, bez obzira kakav je, moze da zute odvoji od onoga sto najvise vole,vlasti naravno.
Dal je vojvoda ili nije, dal je strajkovao gladju il je tajno krkao...zabole ih milokliz.

Ali to nije dovoljno da DS izgubi vlast.:D

#1463 tipa_efikasni

tipa_efikasni
  • Members
  • 803 posts

Posted 05 May 2012 - 01:42

Ali to nije dovoljno da DS izgubi vlast.:D


Nikolic ce proci kao lik sa tvog avatara. :)

#1464 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 05 May 2012 - 04:23

Vi stvarno ne zelite da shvatite? Najmanje trecina onih koji ce glasati za grobara ce glasati ne iz istinskih simpatija prema njemu vec zbog toga sto trenutno jedino on, bez obzira kakav je, moze da zute odvoji od onoga sto najvise vole,vlasti naravno.
Dal je vojvoda ili nije, dal je strajkovao gladju il je tajno krkao...zabole ih milokliz.

Ne, ja odlicno shvatam. Samo moras da shvatis i ti jedno: mene zabole isti jos 33 puta jace za to krdo njegovih glasaca. I uvek cu da im se podsmevam i da raskrinkavam njihovu glupost, sve da ih bude i 99,99%. Jer time sto su brojni, njihova glupost ne moze biti manja; moze biti samo veca.

Ili, da ti objasnim recima jednog od najvecih matematicara proslog veka, G. H. Hardija: "It is not worth an intelligent man's time to be in the majority. By definition, there are already enough people to do that."

A krdu se svako prikljucuje po svojoj slobodnoj (tako kazu i religija i nauka) volji...

#1465 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 05 May 2012 - 04:31

Nikolic ce proci kao lik sa tvog avatara. :)

Pazi samo da ne prodje kao nick ovog tvog saborca (K. G.)... na slicnom mestu (u nekoj zatvorskoj celiji) i iz slicnih razloga (grize savesti zbog ucestvovanja u fashizmu koji je prozeo citav njegov narod).

Edited by Schrodinger, 05 May 2012 - 04:31.


#1466 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 05 May 2012 - 05:57

Ne razumem tehnikalije: juce sam dobila poruku (mobilni tel.) "Grupe gradjana" sa ljigavom porukom tipa: "mi nismo stranka, mi nismo pokret, mi smo vashe KOMSHIJE, zaokruzi taj i taj broj". Prvo, odakle im moj broj mobilnog - glupo je i da pitam, ovo je srbija. Ucinilo mi se da je njihova poruka divna prilika da bar nekome skreshem u lice sta mislim i o njima i izborima i slozim par jezgrovitih recenica, pritisnem "Send" kad - nishta, dobijem prouku da adresa sa koje mi je poslata poruka nije korektna. Stvarno sam htela da puknem od muke! Znaci, sine, ONI MOGU, ja - jok!

#1467 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 05 May 2012 - 07:58

sutra niko na izbore!

zelja mi je jorgovanka premijer a jaca predsednica...mislim kad je bal nek je tanderbal!

#1468 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 05 May 2012 - 08:00

Nikolic ce proci kao lik sa tvog avatara. :)

Sanjaj.;)

#1469 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 05 May 2012 - 09:54

Ne razumem tehnikalije: juce sam dobila poruku (mobilni tel.) "Grupe gradjana" sa ljigavom porukom tipa: "mi nismo stranka, mi nismo pokret, mi smo vashe KOMSHIJE, zaokruzi taj i taj broj". Prvo, odakle im moj broj mobilnog - glupo je i da pitam, ovo je srbija. Ucinilo mi se da je njihova poruka divna prilika da bar nekome skreshem u lice sta mislim i o njima i izborima i slozim par jezgrovitih recenica, pritisnem "Send" kad - nishta, dobijem prouku da adresa sa koje mi je poslata poruka nije korektna. Stvarno sam htela da puknem od muke! Znaci, sine, ONI MOGU, ja - jok!


Slicna stvar se desila meni na proslim lokalnim izborima ovdje u HR - na dan predizborne sutnje sam dobio poruku: "Ta i ta stranka te poziva da sutra izadjes i GLASAS na izborima". Nije pisalo da glasas za njih, nego samo da glasas, pa nisam bio siguran da je rijec o krsenju izborne sutnje - ali ipak sam nazvao Gong, to je nasa verzija vaseg Cesida i prijavio im slucaj. Jos sam se prosetao do sjedista stranke u gradu da ih pitam sta oni znaju o tome i gdje su mi rekli da te poruke salje konkurencija da ih oblati.

U svakom slucaju, poruke se salju s automata, tako da ne mozes nazvati taj broj i psovati im sve po spisku. Ako ti je za utjehu i ako su ti bas digli zivac, nazovi njihov izborni stozer ili sjediste stranke i reci im da si mislila glasat za njih, ali da si se nakon poruke predomislila 0:)


eh, da i prijavi slucaj Cesidu, Izbornoj komisiji, mobilnom operateru. Nece imati efekta, ali ces se ispuhati.

Edited by Cro-boy, 05 May 2012 - 09:57.


#1470 lugomir

lugomir
  • Members
  • 27 posts

Posted 05 May 2012 - 10:02

u Srbiji nazalost slanje smsova ne predstavlja krsenje predizborne tisine. ali se slazem da ih treba prijaviti za uznemiravanje (nevezano za izbore)