Jump to content


Photo

Forum B92 (....-2012. god.)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
No replies to this topic

#1 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 09 March 2012 - 09:39

Sigurna sam da ima mnogo megabajta utrosenih na ovu temu, ali me mrzi da kopam po arhivi....

Unapred se izvinjavam ako ikoga nehotice uvredim, isprovociram, oneraspolozim....ili bilo kakvu nezeljenu reakciju izazovem kod bilo kog/koje cenjenog ucesnika/ce Foruma B92.


elem, primetila sam da forum, koji mi je ranije iz mnogobrojnih razloga bio zanimljiv za citanje, u poslednjih nekoliko godina postaje sve dosadniji (meni, naravno). Ima vise ljudi, da ne kazem nickova, sa celog bhs govornog podrucja i sire, sto je samo po sebi ok, ali ocigledno ima lose strane. Da skratim, zapatilo se mnogo elementarno nepismenog sveta (svesna sam uticaja net komunikacije na jezik, ali ipak!!!), a meni je funkcionalna (o elementarnoj da ne pricam) nepismenost od malih nogu indikator ne samo nedostatka formalnog obrazovanja, vec i nivoa inteligencije, licne kulture i tako dalje i tome slicno.

To je valjda neizbezno povezano sa omasovljenjem, i bez namere da generalizujem i (daleko bilo, pu pu) diskriminisem ljude na osnovu staza na forumu, mislim da je forum pao na niske grane u pogledu kvaliteta sadrzaja. Ne pratim sve, ali ako je suditi po Politici, mnooogo topica se instantly pretvara u licna prepucavanja, uglavnom preko nacionalistickih s....a mali je korak do cuvenog - a ko si ti da mi.....(dopisati po izboru).

Iskreno, bas mi je zao. Mnogo forumasa je otislo, verovatno iz slicnih razloga.


Jos jednom, unapred se izvinjavam ako ikoga nehotice uvredim, isprovociram, oneraspolozim....ili bilo kakvu nezeljenu reakciju izazovem kod bilo kog/koje cenjenog ucesnika/ce Foruma B92.


P.S. Najzad cu staviti personal statement, ovaj boldirani vapaj da se prvo procita a onda vadi gan....

jaoj, zaboli me glava od napora da oprezno biram reci :(