Jump to content


Photo
- - - - -

Serija treberi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
103 replies to this topic

#16 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 08 March 2012 - 20:15

b1.Niko nije rekao da treba da budesh duhovita, ali ako se toliko upinjesh da budesh trebalo bi da imash bar malo smisla za humor...

b2. greska..



Nisam nesto obrazovan, nemam talenta za jezike pa sto da se mucim, al' sto imam smisla za humor....

#17 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 08 March 2012 - 20:49

Nisam nesto obrazovan, nemam talenta za jezike pa sto da se mucim, al' sto imam smisla za humor....


:lol: Urnebesno, kao i omiljeni sitcom.

#18 Eutropije

Eutropije
  • Members
  • 18 posts

Posted 08 March 2012 - 20:56

Zaista ne razumem potrebu da nešto što neko voli drugi nazivaju "govnom". Koja je to potreba u ljudima da iskažu svoje mišljenje čak i kada ih niko ne pita za njega. U redu - tebi su "Štreberi" govno - nemoj ih gledati. Jednostavno, zar ne? Mogao sam i ja reći da je "Alo, alo" stupidna i imbecilna zabava za infantilne pa to nisam učinio jer je krajnje degutantno da na taj način omalovažavam nečiji ukus. Isto tako nisam otišao ni na temu gde se veličaju "Dva i po muškarca" da je ispljujem uzduž i popreko samo zato što ne volim Šina kao glumca i komičara. Shvatam da je to moje subjektivno mišljenje i zaista nemam nameru da nekom guram prst u oko i nazivam tu seriju sranjem.
Ponavljam - serija "Štreberi" je meni bila izuzetno draga i sa nestrpljenjem sam čekao veče da pogledam novu epizodu. To nikog od vas ne sprečava da ima svoje mišljenje o njoj, ali bi bilo korektno da kvalifikacije tipa "govno" i ostale prostaklizme zadržite za sebe. Na svoj ponos i diku, naravno.

Edited by Eutropije, 08 March 2012 - 21:01.


#19 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 08 March 2012 - 21:10

Zaista ne razumem potrebu da nešto što neko voli drugi nazivaju "govnom". Koja je to potreba u ljudima da iskažu svoje mišljenje čak i kada ih niko ne pita za njega. U redu - tebi su "Štreberi" govno - nemoj ih gledati. Jednostavno, zar ne? Mogao sam i ja reći da je "Alo, alo" stupidna i imbecilna zabava za infantilne pa to nisam učinio jer je krajnje degutantno da na taj način omalovažavam nečiji ukus. Isto tako nisam otišao ni na temu gde se veličaju "Dva i po muškarca" da je ispljujem uzduž i popreko samo zato što ne volim Šina kao glumca i komičara. Shvatam da je to moje subjektivno mišljenje i zaista nemam nameru da nekom guram prst u oko i nazivam tu seriju sranjem.
Ponavljam - serija "Štreberi" je meni bila izuzetno draga i sa nestrpljenjem sam čekao veče da pogledam novu epizodu. To nikog od vas ne sprečava da ima svoje mišljenje o njoj, ali bi bilo korektno da kvalifikacije tipa "govno" i ostale prostaklizme zadržite za sebe. Na svoj ponos i diku, naravno.


Zashto sam ja omalovazhio tvoj ukus ako sam rekao da je govno ili zashto bi ti omalovazhio moj ako kazhesh da su Two and a half men isto?

Ja potpuno razumem da su nam ukusi potpuno razlichiti, ali ovo je forum i svako ima pravo na svoje mishljenje , koje , btw mozhe da iskazhe i bez da ga ti pitash...

A The Govno mozhesh da shvatish kao: ocajna gluma, uzasno glupe i usiljene fore koje se besomucno ponavljaju od kojih se svaka deseta moze nazvati saljivom...

#20 Eutropije

Eutropije
  • Members
  • 18 posts

Posted 08 March 2012 - 21:24

Zashto sam ja omalovazhio tvoj ukus ako sam rekao da je govno ili zashto bi ti omalovazhio moj ako kazhesh da su Two and a half men isto?


Ako to ne razumeš, onda nije ni važno.

Ja potpuno razumem da su nam ukusi potpuno razlichiti, ali ovo je forum i svako ima pravo na svoje mishljenje , koje , btw mozhe da iskazhe i bez da ga ti pitash...


Tačno, ali ja nisam postavio pitanje o kvalitetu serije niti sam tražio tvoje mišljenje o tome nego sam zamolio da neko pruži objašnjenje o prekidu serije. Odgovor na to sam dobio.

A The Govno mozhesh da shvatish kao: ocajna gluma, uzasno glupe i usiljene fore koje se besomucno ponavljaju od kojih se svaka deseta moze nazvati saljivom...

Da je to tako "Štreberi ne bi bili u vrhu gledanosti u zemljama gde su emitovani. To tebe naravno ne sprečava da imaš svoje mišljenje ali ne znam čemu potreba da na prostački način karakterišeš nešto što kod drugih izaziva drugačija osećanja i mišljenje.

#21 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 08 March 2012 - 21:52

Tačno, ali ja nisam postavio pitanje o kvalitetu serije niti sam tražio tvoje mišljenje o tome nego sam zamolio da neko pruži objašnjenje o prekidu serije. Odgovor na to sam dobio.


Tacno, ali niti si ti otvorio topic niti sam ja odgovarao na tvoje pitanje



Da je to tako "Štreberi ne bi bili u vrhu gledanosti u zemljama gde su emitovani


To je inace jako relevantno za kvalitet serije...

#22 Eutropije

Eutropije
  • Members
  • 18 posts

Posted 08 March 2012 - 22:12

To je inace jako relevantno za kvalitet serije...


Ne, nego je mnogo relevantnije tvoje mišljenje, jel'da

#23 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 08 March 2012 - 22:28

Ne, nego je mnogo relevantnije tvoje mišljenje, jel'da


Ne, to je samo moje skromno misljenje...ja nisam ni zeleo posebnu raspravu oko toga..

#24 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 08 March 2012 - 22:32

To je inace jako relevantno za kvalitet serije...



Ma kakvi...kvalitet (dobra gluma, inace odlicna u The Big Bang Theory; scenario, sve sto jeste kvalitet) nimalo ne utice na rejting...

To sto su nekvalitetne serije takodje gledane, ne govori nista o dobrim.

Sad se (ponovo) setih zasto ne pisem na forumu...a kvalitet istog je opao poslednjih nekoliko godina, sve vise...duhovitih

Edited by kalista, 08 March 2012 - 22:33.


#25 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 09 March 2012 - 09:41

Da zavrshimo jednim sjajnim klipom...





(grohotom se smejem)

#26 squirrel

squirrel
  • Members
  • 7 posts

Posted 09 March 2012 - 10:09

Moje misljenje je da je serija izvikana, nista posebno. Ipak, u svetu nije najvaznije napraviti dobru pricu, vec dobro reklamirati bilo koju pricu. Govorim ovo uopsteno, nevezano samo za ovu seriju.

#27 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 09 March 2012 - 10:42

ocajna gluma,

Samo Jim Parsons dva emija, zlatni globus i jedna nagrada udruzenja americkih tv kriticara za ulogu u Big Bang Theory. Ocajna gluma, nema sta. :rolleyes:

Da zavrshimo jednim sjajnim klipom...


http://www.youtube.com/watch?v=mlhHTdDqoBc


(grohotom se smejem)

Spektakularan klip, hvala na podsecanju. :P

#28 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 09 March 2012 - 10:45

Spektakularan klip, hvala na podsecanju. :P




Hvala i od mene :)

#29 Eutropije

Eutropije
  • Members
  • 18 posts

Posted 09 March 2012 - 19:03

Da zavrshimo jednim sjajnim klipom...


http://www.youtube.com/watch?v=mlhHTdDqoBc


(grohotom se smejem)


Pridružujem se zahvalnima na podsećanju.
P.S.
Daj još neki klip po tvom izboru. Ide ti od ruke.

Edited by Eutropije, 09 March 2012 - 19:04.


#30 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 09 March 2012 - 20:09

nije los klip :P ali i dalje je to tanko, iz Sopranosa mozes izvuci smesnije scene, ne mislim konkretno u odnosu na ovu sto je Staresina okacio nego generalno...ali dobro to each his own