Jump to content


Photo
- - - - -

Serija treberi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
103 replies to this topic

#1 dostojevski

dostojevski
  • Members
  • 1 posts

Posted 06 March 2012 - 21:42

Šta se desilo sa serijom Štreberi. Sjajna serija, ali nažalost, TV B92 ju je neozbiljno prikazivala.

Edited by dostojevski, 06 March 2012 - 21:43.


#2 Eutropije

Eutropije
  • Members
  • 18 posts

Posted 07 March 2012 - 08:01

Šta se desilo sa serijom Štreberi. Sjajna serija, ali nažalost, TV B92 ju je neozbiljno prikazivala.

Da, stvarno veoma neprofesionalno. Epizode su prikazivali bez ikakvog reda, a sada su je i ukinuli bez ikakvog objašnjenja. Sjajna serija i zaista mi nije objašnjivo ovo ukidanje. Verovatno su bolji "Štrumfovi"Posted Image


Hoće li neko bar objasniti ovo skidanje sa programa?

#3 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 07 March 2012 - 08:40

Prikazali su prve 4 sezone serije, dok se peta sezona sada emituje u SAD i stigli su do 18. epizode

#4 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 07 March 2012 - 12:08

NIsam skoro gledao vece govno od serije (domace,spanske,turske,indijske excluded)...

#5 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 08 March 2012 - 15:53

Verovatno nisi razumeo o čemu pričaju, to su naučnici :evil:

Šalim se, naravno, ali postoje i pristojniji načini da se kaže da ti se nešto nije dopalo. Meni je skroz OK, ali ne mogu da kažem da su svi koji suprotno misle govnari.

#6 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 08 March 2012 - 15:57

Odlicna serija, steta sto u Srbalja prolaze samo sapunaste najbljuvotine :(

South park je preziveo verovatno samo zbog termina...

Jos jednom hvala visoj sili na Internetu!

Ziveo Sheldon :)))))

#7 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 08 March 2012 - 15:59

NIsam skoro gledao vece govno od serije (domace,spanske,turske,indijske excluded)...



A u osnovnoj, kako je bilo? Provukao si se nekako?

#8 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 08 March 2012 - 16:52

Meni je skroz OK, ali ne mogu da kažem da su svi koji suprotno misle govnari.


Daleko od toga da sam to rekao, samo za seriju da je iz mog ugla uber smece.Pogotovo sto se na B92 emitovala posle fenomenalnih Two and a half Man...

Ako su je ukinuli, ukinuli su je naravno zbog (ne)gledanosti...

#9 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 08 March 2012 - 16:58

A u osnovnoj, kako je bilo? Provukao si se nekako?


To je taj, streberski humor...

#10 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 08 March 2012 - 17:24

NIsam skoro gledao vece govno od serije (domace,spanske,turske,indijske excluded)...


amen brother

Edited by Escalade, 08 March 2012 - 17:24.


#11 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 08 March 2012 - 17:43

NIsam skoro gledao vece govno od serije (domace,spanske,turske,indijske excluded)...


Mi streberi kazemo izmet, fekalije...

Mogu da se kladim da volis bar neku domacu (ex-yu) seriju (sad sam kao fina, bas k'o prava streberka B-)).

amen brother


Jos jedan antistreber, a i on sigurno voli domace (spanske, turske, indijske included). Izvini ako gresim, tebra.

#12 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 08 March 2012 - 17:46


Probaj da okinesh i treci put reply na isti post, mozhda ti se i posreci da ispadnesh duhovita...ova dva pokusaja su bas siromashna :(

#13 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 08 March 2012 - 18:30

Mi streberi kazemo izmet, fekalije...

Mogu da se kladim da volis bar neku domacu (ex-yu) seriju (sad sam kao fina, bas k'o prava streberka B-)).



Jos jedan antistreber, a i on sigurno voli domace (spanske, turske, indijske included). Izvini ako gresim, tebra.


izvinjenje prihvaceno...koncept valja, samo malo da porade na humoru i bice to dobro :lol:

#14 kalista

kalista
  • Members
  • 608 posts

Posted 08 March 2012 - 19:21

Probaj da okinesh i treci put reply na isti post, mozhda ti se i posreci da ispadnesh duhovita...ova dva pokusaja su bas siromashna :(



Aha, da bih komentarisala postove na forumu, treba da budem duhovita....hvala sto si mi objasnio. Jel' i prostakluk jedan od uslova? Ako jeste, taj sigurno ispunjavas.

Btw., Two and a Half Men se zapravo zove show....

#15 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 08 March 2012 - 19:41

Aha, da bih komentarisala postove na forumu, treba da budem duhovita....hvala sto si mi objasnio. Jel' i prostakluk jedan od uslova? Ako jeste, taj sigurno ispunjavas.

Btw., Two and a Half Men se zapravo zove show....


b1.Niko nije rekao da treba da budesh duhovita, ali ako se toliko upinjesh da budesh trebalo bi da imash bar malo smisla za humor...

b2. greska..

Edited by Starešina, 08 March 2012 - 19:43.