Jump to content


Photo

ECHO is on the road


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#1 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 10 July 2003 - 12:15

Ok ljudi!
Jeste li spremni...
Danas pocinje...
Samo da ne krene i kisa preko pontonca za nama... :lol: B)
Ko bude tamo... lep provod :lol:
Pozdrav!

#2 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 12 July 2003 - 01:16

Da oce da rokne grad, a ne kisa.

#3 isidora

isidora
  • Members
  • 338 posts

Posted 12 July 2003 - 12:19

Echo je shit.

#4 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 12 July 2003 - 13:03

Moram da vas razocaram... ali Eho traje... i kisa nas je mimoisla... I tako... Mnogo je lepo tamo... mogli ste da se druzite s nama
Umesto sto sedite kuci i sami ste sebi dosadni i zamorni...
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :P :D

#5 tanjajedaska

tanjajedaska
  • Banned
  • 920 posts

Posted 12 July 2003 - 15:25

Ok ljudi!
Jeste li spremni...
Danas pocinje...
Samo da ne krene i kisa preko pontonca za nama... :lol:  B)
Ko bude tamo... lep provod :lol:
Pozdrav!

ŽIVEO EHO!!
Tek sada ova selendra od Beograda, da ne kažem Zemuna liči malo na "crno-bijeli svijet". Ne Eksitu organizatori broje publiku, o kojoj brinu kao da treba da sahrane izgladnele tifusare, a EHO je bolji i organizaciono i po UMETNICIMA. Nema samo "poznatih" sobnih di-džejeva za po kući, pa inferiorni snobovi na kub ne znaju šta će.
ŽIVEO EHO!
:lol:

#6 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 13 July 2003 - 00:22

Moram da vas razocaram... ali Eho traje... i kisa nas je mimoisla... I tako... Mnogo je lepo tamo... mogli ste da se druzite s nama
Umesto sto sedite kuci i sami ste sebi dosadni i zamorni...
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Pa mozemo da se druzimo, al na to sranje ja ne idem. Da bar neko svira, nego sve neki DJ ovaj DJ onaj. Sve moj do mojega.

#7 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 13 July 2003 - 00:25

Moram da vas razocaram... ali Eho traje... i kisa nas je mimoisla... I tako... Mnogo je lepo tamo... mogli ste da se druzite s nama
Umesto sto sedite kuci i sami ste sebi dosadni i zamorni...
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Pa mozemo da se druzimo, al na to sranje ja ne idem. Da bar neko svira, nego sve neki DJ ovaj DJ onaj. Sve moj do mojega.

ma strasan si ti...

#8 AntiMaterija

AntiMaterija
  • Members
  • 299 posts

Posted 13 July 2003 - 00:39

Ako ima neko da hoće da proda dve karte za nedelju, nek se javi. Naravno jeftinije od prodajne cene:) BTW, koliko je ufur na ulazu?

#9 nastasia

nastasia
  • Members
  • 31 posts

Posted 13 July 2003 - 00:49

Koliko ja znam 1000 din. Ali, sinoc mi je prijatelj rekao "das panduru 300 i ulazis!"

#10 nastasia

nastasia
  • Members
  • 31 posts

Posted 13 July 2003 - 00:52

Malo upozorenje! Ja kod kuce, tu u komsiluku Lida, pa me jedu komarci. Znaci namackajte se necim za svaki slucaj!

#11 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 13 July 2003 - 01:12

Moram da vas razocaram... ali Eho traje... i kisa nas je mimoisla... I tako... Mnogo je lepo tamo... mogli ste da se druzite s nama
Umesto sto sedite kuci i sami ste sebi dosadni i zamorni...
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Pa mozemo da se druzimo, al na to sranje ja ne idem. Da bar neko svira, nego sve neki DJ ovaj DJ onaj. Sve moj do mojega.

ma strasan si ti...

Ma nisam, samo nikako ne mogu da svarim to sranje od "muzike" i one "muzicare" koji samo pustaju ploce.
Ako to volite... Blago vama.

#12 vlerca

vlerca
  • Members
  • 2 posts

Posted 13 July 2003 - 14:00

Cemu rasprava evidentno je da su organizatori ECHA preracunali u br. ljudi koji ce da dodju ovo je preveliki zalogaj za njih. Jos vezbe.
P.S. stize Urban koji ce da pokida i EXIT i ECHO

#13 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 13 July 2003 - 17:03

tamo nema samo muzicara koji pustaju ploce... Uz svo postovanje, na mejn stejxu niko jos nije pustio ni jednu plocu, svi bendovi su odlicni.. Zao mi je sto je bilo ko propstio Da lattu i Metju Herberta jer takvo nesto zaista do sada nismo mogli da cujemo.... :lol:

#14 Nely

Nely
  • Members
  • 69 posts

Posted 13 July 2003 - 21:39

ZIVEO ECHO!
Ikare, ti zaista ne znas sta je dobro kad Echo nazivas sranjem. A kako znas da je sranje kad nisi ni bio? Ili lupetas napamet ili samo provociras radi provokacije.

Isidora, opet talasas bez potrebe, ili mozda radis za Exit. Hajd' reci sto je Echo shit kad objektivno to nije. Ja jesam bila ljuta sto je ozvucenje u subotu na Exitu bilo kriminalno, ali svakako nije citav festival los. Dakle, kad nesto tresnes, kazi i zasto. Cisto da se porazgovaramo.

Rain Girl je u pravu za svaku stavku sto je iznela.
OZVUCENJE JE FENOMENALNO
ORGANIZACIJA SVEGA STO PRATI FESTIVAL JE NA SVETSKOM NIVOU
GOSTI SU ODLICNI (da li se nekom dopadaju ili ne to je stvar ukusa, kvalitet im svakako ne nedostaje)
Nadam se da u ponedeljak nece padati kista. Dodjite da se svi zabavimo.
:lol:

#15 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 13 July 2003 - 21:53

ZIVEO ECHO!
Ikare, ti zaista ne znas sta je dobro kad Echo nazivas sranjem. A kako znas da je sranje kad nisi ni bio? Ili lupetas napamet ili samo provociras radi provokacije.

Isidora, opet talasas bez potrebe, ili mozda radis za Exit. Hajd' reci sto je Echo shit kad objektivno to nije. Ja jesam bila ljuta sto je ozvucenje u subotu na Exitu bilo kriminalno, ali svakako nije citav festival los. Dakle, kad nesto tresnes, kazi i zasto. Cisto da se porazgovaramo.

Rain Girl je u pravu za svaku stavku sto je iznela.
OZVUCENJE JE FENOMENALNO
ORGANIZACIJA SVEGA STO PRATI FESTIVAL JE NA SVETSKOM NIVOU
GOSTI SU ODLICNI (da li se nekom dopadaju ili ne to je stvar ukusa, kvalitet im svakako ne nedostaje)
Nadam se da u ponedeljak nece padati kista. Dodjite da se svi zabavimo.
:lol:

vidis Nely, nisam ja taj koji je Echo nazvao sranjem nego Venom. sledeci put se potrudi da procitas pazjivije pre nego sto optuzis nekog za lupetanje. :lol: :lol: :lol:

e sad... sad cu i ja da kazem da je Echo sranje!!! otisao sam veceras sa bratom i jos dva prijatelja da pogledam sonic youth i sta? festivalski dan je u 18.45 otkazan ybog loseg vremena!!! na ulazu sam imao priliku da popricam sa 3 momka iz knina i da pozajmim mobilni jednom tipu iz prilepa koji nije imao obezbedjen smestaj za veceras.
malo je reci da sam besan. organizatori su najobicnija hohstaplerska banda. na kraju, 3 karte sam platio 3000 dinara. na odstampanom papiru nazvanom press release koji sam dobio na ulazu ne pise nista o eventualnom povratu novca. pretpostavljam da organizatori ne planiraju da ga vrate.
eto... tako je prosao prvi i, verujem, poslednji echo festival.