Jump to content


Photo

Minijaturni fight club


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
138 replies to this topic

#31 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 09 January 2012 - 00:30

ma naravno,
samo rekoh da te postedim pravdanja ;)


http://www.youtube.com/watch?v=dnjaevCMj_o

#32 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 January 2012 - 00:34

Tanko. Bez slifa. Osjeti se samo jed.

Nije dobro, aj' probaj ponovo.

:)

jed? i to bas da ga ti izazoves djecak? ma daj, nemoj si laskati. znam ja da ti neces vjerovati, ali upravo sam u poslu. jest jeftina roba ''ispod ruke'' kako ti kazes, ali kamion. valja ipak i to organizovati. a ti si tu, svakako. najmanje koliko i ja. ;) samo bacas prasinu u oci. de malo nauci koji akord dok ja sa ozbiljnim cikama zavrsim obavezice. budes li dobar mogu ti i gitaru naci povoljno. ;)

#33 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 09 January 2012 - 00:40

jed? i to bas da ga ti izazoves djecak? ma daj, nemoj si laskati. znam ja da ti neces vjerovati, ali upravo sam u poslu. jest jeftina roba ''ispod ruke'' kako ti kazes, ali kamion. valja ipak i to organizovati. a ti si tu, svakako. najmanje koliko i ja. ;) samo bacas prasinu u oci. de malo nauci koji akord dok ja sa ozbiljnim cikama zavrsim obavezice. budes li dobar mogu ti i gitaru naci povoljno. ;)


Posted Image

Hehehehehe, hahahaha, shana majka, a? A 'vamo lijeze socijala od drzave, ...banja!

#34 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 January 2012 - 00:43

Posted Image

Hehehehehe, hahahaha, shana majka, a? A 'vamo lijeze socijala od drzave, ...banja!

;) i ti bi da umijes. i da muda imas.

#35 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 09 January 2012 - 00:45

Još smo mali.

Kad porastem biChu Kinik


e pa neces :angry:

ja kad porastem bicu kinik i karacu "srBove"

#36 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 09 January 2012 - 00:48

;) i ti bi da umijes. i da muda imas.


hahahahaha Posted Image

Samo mi muda fale, hahahhahaha

Aj' uzdravlje, valja meni radit, hocu da si kupim Gibson LP Goldtop za rodjendan u martu. Od plate.

Nek' ti je sa srecom shaneraj i nadam se da te ne ufate.

Sve najbolje!

:D

#37 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 January 2012 - 00:50

...

...



Zaista?
Pa kako to ispada da uvek valjas neku "jeftinu emotivnu robu ispod ruke".
Sekira te nik Njole?

Niko nista ne govori o tvom ratovanju, no pls, smanji malo dozivljaj oko drljavljenja drugima, - tu si poprilicno shupalj.
Ne moze sve na "cugu / klopu / breskvice / shoferske narodnjake".
"Raja" se mnogo umorila od toga.

"Povoljna gitara" je za tebe, ocigledno - shargija / saz.

Zadrzi to za sebe.

...

#38 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 January 2012 - 00:51

hahahahaha Posted Image

Samo mi muda fale, hahahhahaha

Aj' uzdravlje, valja meni radit, hocu da si kupim Gibson LP Goldtop za rodjendan u martu. Od plate.

Nek' ti je sa srecom shaneraj i nadam se da te ne ufate.

Sve najbolje!

:D

:D nema sanse. ja smotam pod pojas tol'kog insana ko sto si ti, kamoli dva bossova odijela. ;) i to te jos sa ofingerom smotam. :) i ne viris nimalo, nisam nimalo zent. :)

#39 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 January 2012 - 00:56

...



Zaista?
Pa kako to ispada da uvek valjas neku "jeftinu emotivnu robu ispod ruke".
Sekira te nik Njole?

Niko nista ne govori o tvom ratovanju, no pls, smanji malo dozivljaj oko drljavljenja drugima, - tu si poprilicno shupalj.
Ne moze sve na "cugu / klopu / breskvice / shoferske narodnjake".
"Raja" se mnogo umorila od toga.

"Povoljna gitara" je za tebe, ocigledno - shargija / saz.

Zadrzi to za sebe.

...

pa dje si tata dosad? vidis da ti se mali od gitare malo zajapurio. dje si da uletis na vrijeme, ko sto je on za tebe? a o smaranju, hm, nemoj samo ti ziv bio. idi ti lovi srBove, imas ti pune ruke posla. man' se mene, gubis vrijeme.

#40 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 09 January 2012 - 01:00

:D nema sanse. ja smotam pod pojas tol'kog insana ko sto si ti, kamoli dva bossova odijela. ;) i to te jos sa ofingerom smotam. :) i ne viris nimalo, nisam nimalo zent. :)


Naravno, i za mene su se otimali u ratu. "Neustrasiv", rekose. "Lud, ne boji se Boga", skace ljudima za'vrat.

Popuste te stvari kad se malo udje u godine, a ja sam haman us'o. Ti nisi i sve vise si k'o "komsija Avdija" iz one pjesme Zabranjenog Pusenja od malo prije rata.

Idi malo odspavaj, ja odo, valja zaradit' ove gitare, ne padaju s neba.

#41 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 January 2012 - 01:05

Naravno, i za mene su se otimali u ratu. "Neustrasiv", rekose. "Lud, ne boji se Boga", skace ljudima za'vrat.

Popuste te stvari kad se malo udje u godine, a ja sam haman us'o. Ti nisi i sve vise si k'o "komsija Avdija" iz one pjesme Zabranjenog Pusenja od malo prije rata.

Idi malo odspavaj, ja odo, valja zaradit' ove gitare, ne padaju s neba.

znam, reko si. samo ti idi. tu ti je tata da preuzme sihtu. :D

#42 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 09 January 2012 - 01:11

znam, reko si. samo ti idi. tu ti je tata da preuzme sihtu. :D


Moj tata je umro 2003. Tesko mi je to palo. Strasan tip. Profesor jezika i knjizevnosti. Lik kakav se ne radja cesto. Moj otac!

Ne seri vise, ja ti familiju nisam spominjo, nit' me interesuje odakle si nik'o.

Odjebi budalo smorovska!






#43 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 09 January 2012 - 01:17

Moj tata je umro 2003. Tesko mi je to palo. Strasan tip. Profesor jezika i knjizevnosti. Lik kakav se ne radja cesto. Moj otac!

Ne seri vise, ja ti familiju nisam spominjo, nit' me interesuje odakle si nik'o.

Odjebi budalo smorovska!

za tvog oca se iskreno izvinjavam. mislio sam u slengu na ''tatu'' kinika. a sa uvredama si ti poceo, jer ne znas fer igrati. a i ovo odjebi se kaze covjeku u lice, takav je red. ovako bih ja i tajsonu u najboljim danima napisao. ;) jadno ti je ovo.

#44 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 January 2012 - 01:26

...


Srecom postoji, cash, a postoji i kombinacija 'ctrl+S'

...

#45 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 09 January 2012 - 01:28

za tvog oca se iskreno izvinjavam. mislio sam u slengu na ''tatu'' kinika. a sa uvredama si ti poceo, jer ne znas fer igrati. a i ovo odjebi se kaze covjeku u lice, takav je red. ovako bih ja i tajsonu u najboljim danima napisao. ;) jadno ti je ovo.


Ja poceo sa uvredama?

Pa ti nemas mozga ni ko zlatna ribica.

Jebo te burek i cevapi u somunu, kol'ko sam se puta izvinio i pokuso okrenuti diskusiju al' se nije moglo od tebe. Ne znas sjahat' kad zajases.

Idi covjece, otici ce ti taj kombi sa robom "ispod ruke".