Jump to content


Photo

Problem sa devojkama u Beogradu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 Bulkie 011

Bulkie 011
  • Members
  • 4 posts

Posted 28 December 2011 - 14:19

Ja sam "Bulkie", rodjeni Beogradjanin, u ranim 30tim.
Dolazim iz fine porodice, iz samog centra grada. Vredan sam, obrazovan sam, zaposlen kao sistem inzenjer, NE zivim sa roditeljima vec sam,
imam sasvim dobar automobil i sasvim lepo izgledam. Ne nosim 'hvala ti bako' ni Prvi Maj,Pirot. Printeks - Prizren jos manje.
Replay, Levis, Benetton, Lacosta najvise.
E sad - imam problem sa devojkama. Upoznajem ih u klubovima, Stefan Braun, Cinema, Teatro i Mistik uglavnom, po popularnim kaficima i restoranima.
Medjutim za sve vazi isto - cim ih malo bolje upoznam i saslusam, ne zelim da ih vodim u krevet, ni da ih upoznajem sa najblizim prijateljima, ne daj boze
da ih odvedem na letovanje ili zimovanje. U meni se javi jedna druga zelja - da ih odvedem u vikendicu i odsrafim od batina.
Svojim visoko-moralnim nacelima koja ne primenjuju samo u svom slucaju toliko me listom iritiraju da samo razmisljam o otvaranju lobanja pesnicama...

Sta mi Vi savetujete ? Posted Image

P.S. Akcentualna zavijanja, karakteristicna za sve devojke koje dolaze u Beograd Balkanskom ulicom, posebno me razjare.
Da li sve siparice iz Bosne, sa Kosova i sa njiva juzne Srbije moraju da se dosele u BG ? Posted Image

Edited by Bulkie 011, 28 December 2011 - 14:27.


#2 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 28 December 2011 - 14:27

Sta mi Vi savetujete ? Posted Image

Da budes malo mudriji kad osmisljavas navlakuse.

#3 Bulkie 011

Bulkie 011
  • Members
  • 4 posts

Posted 28 December 2011 - 14:30

Da budes malo mudriji kad osmisljavas navlakuse.


Ne radi se o trolovanju, apsolutno sam ozbiljan Posted Image

#4 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 28 December 2011 - 14:31

Ja sam "Bulkie", rodjeni Beogradjanin, u ranim 30tim.
Dolazim iz fine porodice, iz samog centra grada. Vredan sam, obrazovan sam, zaposlen kao sistem inzenjer, NE zivim sa roditeljima vec sam,
imam sasvim dobar automobil i sasvim lepo izgledam. Ne nosim 'hvala ti bako' ni Prvi Maj,Pirot. Printeks - Prizren jos manje.
Replay, Levis, Benetton, Lacosta najvise.
E sad - imam problem sa devojkama. Upoznajem ih u klubovima, Stefan Braun, Cinema, Teatro i Mistik uglavnom, po popularnim kaficima i restoranima.
Medjutim za sve vazi isto - cim ih malo bolje upoznam i saslusam, ne zelim da ih vodim u krevet, ni da ih upoznajem sa najblizim prijateljima, ne daj boze
da ih odvedem na letovanje ili zimovanje. U meni se javi jedna druga zelja - da ih odvedem u vikendicu i odsrafim od batina.
Svojim visoko-moralnim nacelima koja ne primenjuju samo u svom slucaju toliko me listom iritiraju da samo razmisljam o otvaranju lobanja pesnicama...

Sta mi Vi savetujete ? Posted Image

P.S. Akcentualna zavijanja, karakteristicna za sve devojke koje dolaze u Beograd Balkanskom ulicom, posebno me razjare.
Da li sve siparice iz Bosne, sa Kosova i sa njiva juzne Srbije moraju da se dosele u BG ? Posted Image

a sta ima ko da te savjetuje? nema majke koja takvog zeta ne bi pozeljela. kolke su ti dimenzije? kakav si ''na kurcu''? mislim kako one stvari, da ne shvatis pogresno. to nam nisi rek'o. mislim ono, kolko puta i te stvari, pa da te dalje preporucimo. zasad si numero uno. ;)

#5 komšinica

komšinica
  • Members
  • 7 posts

Posted 28 December 2011 - 14:36

Ja sam "Bulkie", rodjeni Beogradjanin, u ranim 30tim.
Dolazim iz fine porodice, iz samog centra grada. Vredan sam, obrazovan sam, zaposlen kao sistem inzenjer, NE zivim sa roditeljima vec sam,
imam sasvim dobar automobil i sasvim lepo izgledam. Ne nosim 'hvala ti bako' ni Prvi Maj,Pirot. Printeks - Prizren jos manje.
Replay, Levis, Benetton, Lacosta najvise.
E sad - imam problem sa devojkama. Upoznajem ih u klubovima, Stefan Braun, Cinema, Teatro i Mistik uglavnom, po popularnim kaficima i restoranima.
Medjutim za sve vazi isto - cim ih malo bolje upoznam i saslusam, ne zelim da ih vodim u krevet, ni da ih upoznajem sa najblizim prijateljima, ne daj boze
da ih odvedem na letovanje ili zimovanje. U meni se javi jedna druga zelja - da ih odvedem u vikendicu i odsrafim od batina.
Svojim visoko-moralnim nacelima koja ne primenjuju samo u svom slucaju toliko me listom iritiraju da samo razmisljam o otvaranju lobanja pesnicama...

Sta mi Vi savetujete ? Posted Image

P.S. Akcentualna zavijanja, karakteristicna za sve devojke koje dolaze u Beograd Balkanskom ulicom, posebno me razjare.
Da li sve siparice iz Bosne, sa Kosova i sa njiva juzne Srbije moraju da se dosele u BG ? Posted Image


ma ti si san svake devojke

#6 Bulkie 011

Bulkie 011
  • Members
  • 4 posts

Posted 28 December 2011 - 14:39

a sta ima ko da te savjetuje? nema majke koja takvog zeta ne bi pozeljela. kolke su ti dimenzije? kakav si ''na kurcu''? mislim kako one stvari, da ne shvatis pogresno. to nam nisi rek'o. mislim ono, kolko puta i te stvari, pa da te dalje preporucimo. zasad si numero uno. ;)


Mogu samo da kazem da tovarim kao rumun ugalj Posted Image

#7 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 28 December 2011 - 14:42

Mogu samo da kazem da tovarim kao rumun ugalj Posted Image

e pa eto, rekao si najvaznije. sad oslobodi pm, stavi i mail adresu i br. telefona i cekaj pozive. ima da te ocerupaju.

#8 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 28 December 2011 - 14:48

Ne radi se o trolovanju, apsolutno sam ozbiljan Posted Image

To je na meni da procenim.
A ti se sam pozabavi svojim nagonom da odsrafljujes od batina i akcentualnim fobijama.

Case closed.