Jump to content


Photo

Mastanje i konkretan odnos...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
73 replies to this topic

#1 A Little Rain

A Little Rain
  • Members
  • 2 posts

Posted 19 December 2011 - 15:21

Vec dugo smo u vezi i zeleo bih da gledam partnerku sa drugim muskarcem.
To sam podelio sa njom i doprinelo je vecem uzitku, no kad joj predlozim da to konkretno pokusamo, ona odustaje.
Ljudi mastaju o svemu i svacemu, neke stvari bi konkretno realizovali, neke ne.
Moje pitanje je - zasto se ljudi cesto ne odlucuju na ono sto ih uzbudjuje dok mastaju, a moguce je da se realizuje, kao u mom slucaju.
Kakva su vasa misljenja?

#2 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 19 December 2011 - 16:17

Vidim ljudi citaju, a niko da ti odgovori. Nekako mi zao da te muci misterija. Da li si predlozio, da ona tebe gleda sa drugim frajerom, pa posle toga da utrci druga zena i svi lepo odete u biblioteku?Mozda to kresne varnicu!

Edited by mrd, 19 December 2011 - 16:19.


#3 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 19 December 2011 - 16:40

Vec dugo smo u vezi i zeleo bih da gledam partnerku sa drugim muskarcem.
To sam podelio sa njom i doprinelo je vecem uzitku, no kad joj predlozim da to konkretno pokusamo, ona odustaje.
Ljudi mastaju o svemu i svacemu, neke stvari bi konkretno realizovali, neke ne.
Moje pitanje je - zasto se ljudi cesto ne odlucuju na ono sto ih uzbudjuje dok mastaju, a moguce je da se realizuje, kao u mom slucaju.
Kakva su vasa misljenja?

Bas lijepa mastarija. Ja ne bih bas to mogao, jer najvise zavisi od konkretne relacije. Pretpostavku uzimam da je volim, da imamo neku ''cvrstu'' vezu ili brak npr. A tebi bogami svaka cast na takvom stavu i liberalnom pogledu. :+1: A neke druge mastarije, kako da ne, potrudim(o) se naravno da ih realizujemo. Npr, samo jedna davna uspomena na jednu davnu bivsu djevojku. Ona je htjela da dozivi malo ''grublji'' sex, od cijepanja vesa pa nadalje. Naravno, bez nekih udaraca, ali eto malo jaceg pljeskanja po guzi i opcenito neke moje dominacije nad njom. Ispalo je odlicno, orgazam koji se i u komsiluku cuo. Oboje smo maksimalno uzivali, mada nisam bas tip da voli neke grubosti. Ali te partner(ka) itekako zna stimulisati.
ps
a djevojka je po prirodi bila ono sto se moze nazvati apsolutno mirno i povuceno ''celjade'', nikakva ''amazonka''. sto naravno nema previse veze sa seksom, ali eto samo napomena. :D
edit: ljubomora, da budem jasniji. i previse sam ljubomoran da bih to mogao

Edited by Rotterdamac, 19 December 2011 - 16:41.


#4 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 19 December 2011 - 17:01

Moje pitanje je - zasto se ljudi cesto ne odlucuju na ono sto ih uzbudjuje dok mastaju, a moguce je da se realizuje, kao u mom slucaju.
Kakva su vasa misljenja?

Nije moguce da se realizuje ti si jedini koji to ne vidi, ostvarljivo je ono sto oba partnera hoce. Ocigledno tvoja partnerka mnogo bolje povlaci liniju izmedju fantazije i realnog zivota.

#5 A Little Rain

A Little Rain
  • Members
  • 2 posts

Posted 19 December 2011 - 17:08

Nije moguce da se realizuje ti si jedini koji to ne vidi, ostvarljivo je ono sto oba partnera hoce. Ocigledno tvoja partnerka mnogo bolje povlaci liniju izmedju fantazije i realnog zivota.


Razumem da je ostvarivo ono sto oba partnera zele, nisi me razumela , moje pitanje je upravo koja je granica izmedju fantazije i realnog.
Mozda sam malo pogresno formulisao temu, mozda joj i nije mesto na ovom podforumu. Nisam mislio samo na konkretan, moj, primer.

#6 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 19 December 2011 - 17:18

Razumem da je ostvarivo ono sto oba partnera zele, nisi me razumela , moje pitanje je upravo koja je granica izmedju fantazije i realnog.
Mozda sam malo pogresno formulisao temu, mozda joj i nije mesto na ovom podforumu. Nisam mislio samo na konkretan, moj, primer.


ne postoji jasna i opšte prihvaćena granica izmedju fantazije i realnog jer je postavlja svaki par za sebe, nalazi se na liniji koja je prihvatljiva za oboje. mašta nije greh ali ljudi vrlo često izbegavaju da govore o svojim maštarijama. nije problem ni ako se ne "nadjete" na istoj granici. kao što je dobro da kažete partneru šta želite potpuno je ok i da kažete šta ne želite.

#7 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 19 December 2011 - 17:20

Razumem da je ostvarivo ono sto oba partnera zele, nisi me razumela , moje pitanje je upravo koja je granica izmedju fantazije i realnog.
Mozda sam malo pogresno formulisao temu, mozda joj i nije mesto na ovom podforumu. Nisam mislio samo na konkretan, moj, primer.


Ocigledno nisi razumeo moj odgovor, svako od nas u realnom zivotu ima odredjeni kod po kome zivi, ili set pravila. Fantazija ukida iste. Kad probas da prenese stvari iz fantazije u RL moze da dodje do konflikta sa pravilima, sto se ocigledno kod tebe desava a recimo u slucaju iz Rottove price ne.
Tu je bas granica - cim jednom partneru nije prijatna ideja da proba to u RL.

Edited by angelia, 19 December 2011 - 17:20.


#8 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 19 December 2011 - 18:27

Vec dugo smo u vezi i zeleo bih da gledam partnerku sa drugim muskarcem.
To sam podelio sa njom i doprinelo je vecem uzitku, no kad joj predlozim da to konkretno pokusamo, ona odustaje.
Ljudi mastaju o svemu i svacemu, neke stvari bi konkretno realizovali, neke ne.
Moje pitanje je - zasto se ljudi cesto ne odlucuju na ono sto ih uzbudjuje dok mastaju, a moguce je da se realizuje, kao u mom slucaju.


Zato sto bi mozda bili razocarani, kako njihova mastarija izgleda u realnosti. Pomisao da ona ima seks sa drugim muskarcem, a ti ih posmatras, je kao zajednicka mastarija za vas uzbudjujuca, ali pokusaj njenog realiziranja je mac sa dvije ostrice. Mozda bi ti bilo uzbudjujuce, gledati je kako se ona predaje drugom muskarcu, mozda bi otkrio na njoj nesto, sto poznajes i nesto sto ne poznajes, mozda bi to bilo krasno iskustvo. Mozda. A mozda ti se ta situacija u stvarnosti uopce ne bi dopala, naprotiv. Isto vazi naravno i za nju. Ako ste dosad jedno drugom bili seksualno vjerni, veliki je korak upustiti se u takvu avanturu sa nekim drugim, jer su takvi izleti vezani i za strah. Strah od samog sebe, od partnera, od novog aktera, od situacije, i od onog, sta ce poslije biti.

Mislim da je takve i slicne eksperimente najbolje realizirati, kad je covjek slobodan ili u nekoj neobaveznoj vezi ili aferi. Tad moze isprobati, zadovoljiti radoznalost, upoznati sta ga od tih mastarija doista i u realnosti uzbudjuje i onda s tim iskustvom i znanjem, mozda nekad poslije i svom partneru pokusati neku od njih pribliziti, ako jos uvijek postoji zudnja i zelja za njom.

#9 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 19 December 2011 - 19:06

A mozda ti se ta situacija u stvarnosti uopce ne bi dopala, naprotiv. Isto vazi naravno i za nju.


najgora situacija bi bila da se realizacija maštarije ne dopadne partneru koji je predložio a dopadne se onome koji je na nju pristao (u ovom slučaju njoj). :D

#10 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 19 December 2011 - 20:21

najgora situacija bi bila da se realizacija maštarije ne dopadne partneru koji je predložio a dopadne se onome koji je na nju pristao (u ovom slučaju njoj). :D



Pa zato i spomenuh "strah od samog sebe". :)
U svakom slucaju bi se morali dobro dogovoriti oko pravila, koja bi u takvoj situaciji vazila. Dakle, na primjer, ako bi se slucajno desio scenarij koji si navela, da bi on mogao pravovremeno reagirati i zaustaviti dalji tok dogadjaja. Iako bi steta vec bila ucinjena i konsekvence ne bi trebalo podcijeniti.



#11 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 December 2011 - 00:47

zamislite ovakvih BH, grudnjaka, lajbova, sisodrza itd u kolicini od cca 150 komada. pa ja kad sam ovu robu dovukao i malo raspakovali, meni je proradila najjaca mastarija otkad sam se rodio. zamisljam 150 pari sisa. malih, siljatih, sa ukrucenim bradavicama, onih kruskastih, pa zaobljenih, sa malo vecim krugom oko bradavica, pa onda malo one visece, ali kako stoje iznad ravnog stomaka, pa iste takve sa malo stomaka, jedva naglasenog, itd itd. i kontam, mastam dakle, kako ja sve i jednoj oblacim ovakav grudnjak. i naravno, svakom nadjem neku manu, pa joj ponudim i obucem drugi. :wub: EH!

#12 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 23 December 2011 - 02:23

najgora situacija bi bila da se realizacija maštarije ne dopadne partneru koji je predložio a dopadne se onome koji je na nju pristao (u ovom slučaju njoj). :D



Sto se uopste ne dogodi tako retko...ali ko ne rizikuje, ne dobija ;)

#13 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 23 December 2011 - 09:33

meni je mastanje da imam ozbiljan odnos sa partnerkom koju volim.

mislim da ne pridadam ovoj temi.

#14 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 December 2011 - 11:14

Mozda bi ti bilo uzbudjujuce, gledati je kako se ona predaje drugom muskarcu, mozda bi otkrio na njoj nesto, sto poznajes i nesto sto ne poznajes, mozda bi to bilo krasno iskustvo. .

Ovo sam ja par puta u zivotu procitao. ''zena se predaje muskarcu''! Kako se to zena predaje muskarcu, je li mozes ti ili neko drugi da odgovori? Ono kao, da se ''pesnicki'' izrazim: ''digne sve cetiri u zrak''?

meni je mastanje da imam ozbiljan odnos sa partnerkom koju volim.

mislim da ne pridadam ovoj temi.

Ma Rale to je super odnos, vidi se da si karakter, ali jesi li uocio koliko lijepih zena ima unaokolo? Zar nije steta uskratiti ih za malo ljubavi? :)

#15 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 23 December 2011 - 11:31

Ovo sam ja par puta u zivotu procitao. ''zena se predaje muskarcu''! Kako se to zena predaje muskarcu, je li mozes ti ili neko drugi da odgovori?



Isto onako, kao sto se muskarac predaje zeni. Svim svojim culima osjetiti drugu osobu i njoj dozvoliti isto. Mirisom, dodirom, sluhom, jezikom, vidom dozivjeti, udisat i okusiti drugog i njemu dozvoliti isto nije nista drugo nego upustanje u jednu interakciju, ciji je sastavni dio i "predavanje" jedno drugom.

Edited by Vollmeise, 23 December 2011 - 11:32.