Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1336 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 17 September 2018 - 14:22

 

U slučaju Očiglednih greški kod objavljenih Kvota, Klađenje će se sprovoditi po realnoj Kvoti u trenutku Klađenja.

 

onda mogu za bukvalno svasta staviti neku nerealnu kvotu, baitovati ljude, posle ispraviti i praviti se lud kao sada. 


  • 1

#1337 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 17 September 2018 - 14:24

Ma mogu oni ako hoće da stave u svoj pravilnik da je svako ko uđe dužan da ubaci deset eura u kasicu prasicu na ime vlasnika...to zakonski ne obavezuje nikog i ništa. Tiket je ugovor između dve strane. 


  • 0

#1338 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 17 September 2018 - 14:24

Pa, ako je rijec o tehnickoj gresci, odnosno pogresno ubacenim koeficijentima prije utakmice, malo koja kladionica ce priznati takav tiket. Tako je oduvijek. Kakvi sudovi i slicne gluposti!? Nema sanse da se takav tiket naplati po tim pogresno stavljenim kvotama.

Edited by XOXOXO, 17 September 2018 - 14:26.

  • 0

#1339 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 17 September 2018 - 14:34

Soccer i Mozzart posebno sam masu puta hvatao na greske i nikad nisam imao problema sa isplatama, nebitno koliki je dobitak.
Onaj ko igra poene igraca sjetice se Wilson Cendlera, JR Smita, Lebrona itd itd kad su dali vece/manje granice tokom prosle sezone a da ne pricam ranijij sezona kad su greske bile mnogo cesce.
Maxbet i Meridian kenjaju itekako jer se pozivaju na to pravilo.
Prosle sezone dali Feltona na Westbrukovoj granici u Meridianu ali nisu isplatili
  • 2

#1340 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 17 September 2018 - 14:36

Ma to se na sudu dobija. Poanta je da se ne isplati ići na sud za toliko i to je ono. 


  • 0

#1341 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 17 September 2018 - 15:07

Ja sam kontaktirao advokata, poznanik, prilicno je ubedjen da ovo dobijamo na sudu uprkos toj njihovoj ogradi, ali proverice jos jednom sva akta i sutra mi definitivno javlja i najverovatnije sutra saljemo opomenu pred utuzenje pa cemo videti kako dalje.


  • 0

#1342 XOXOXO

XOXOXO
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 17 September 2018 - 15:08

Soccer i Mozzart posebno sam masu puta hvatao na greske i nikad nisam imao problema sa isplatama, nebitno koliki je dobitak.
Onaj ko igra poene igraca sjetice se Wilson Cendlera, JR Smita, Lebrona itd itd kad su dali vece/manje granice tokom prosle sezone a da ne pricam ranijij sezona kad su greske bile mnogo cesce.
Maxbet i Meridian kenjaju itekako jer se pozivaju na to pravilo.
Prosle sezone dali Feltona na Westbrukovoj granici u Meridianu ali nisu isplatili

U vezi tih granica za igrace o kojima govoris radi se o relativno minornim razlikama i to se i ne smatra nekim greskama, jer tehnicki i nije greska. Naravno da ti granicu na Feltona ne bi priznala nijedna kladionica, jer to nije bila stvar procjene da li je granica trebalo da bude 'ovolika' ili 'onolika', sa razlikom od par poena, vec jednostavno i vise nego ocigledna greska pri ubacivanju ponude. Isto k'o da ti na Man City protiv Bournemoutha greskom stave koeficijent 15.00. Vec rekoh, nema nikakve sanse da se tiket naplati po takvim koeficijentima, jer i u pravilniku svake kladionice pise da zadrzavaju pravo da ne priznaju tiket u takvim situacijama. Mozda da eventualno ponude neko alternativno rjesenje (tj. da ipak pristanu da isplate odredjenu sumu novca), al' i to je veliko pitanje i stvar njihove dobre volje. A to sa sudovima i tuzbama je suplja prica i vec rekoh da nema sanse da to prodje. Bar se ja ne sjecam da je iko uspio da izvuce kompletnu sumu novca iz ovakvih okolnosti. Nema to nikakve veze sa Meridianom, vec jednostavno sve kladionice tako funkcionisu, a na pojedincu je da prihvati ili ne privhati njihova pravila igre. Mnoge strane kladionice praktikuju i da zatvore racun korisnika ukoliko pojedinac poteze za ovakvim prijetnjama tuzbom i sudovima.

Edited by XOXOXO, 17 September 2018 - 15:12.

  • 0

#1343 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 18 September 2018 - 00:01

Mozda je najbolja opcija isplata u naturi. Kako uz skoro svakog od tih uglavnom debeljuskastih i pomalo masnih gazdi idu neke umno praznjikave ribe aaaaliii zato fasada kao avion, treba napraviti neki posten dogovor, npr. ne za jednu takvu na sat, nego za bar tri takve i to svaku na po dva sata.

Gazda ce biti zadovoljan jer nema mnogo talasanja a tim ribama je ionako svejedno ko ih bambusa, samo dok je para na njihovim racunima.  :ss:


  • 1

#1344 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 18 September 2018 - 01:32

:lol+:


  • 0

#1345 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 19 September 2018 - 22:22

Boki, šta je bilo na kraju?
  • 0

#1346 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 20 September 2018 - 10:06

Boki, šta je bilo na kraju?

 

Na kraju sam pristao na isplatu po redukovanim "realnim" kvotama + deo ostatka u nekom vaučeru za klađenje za koji sam odigrao singl na Barsu protiv PSV :D. Sve u svemu izvukao sam nekih pola love ukupno otprilike. Ne znam za ostale šta su uradili ili šta će uraditi.

U Meridijan od sada mogu samo da me unesu sa nogama unapred. 


  • 0

#1347 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 20 September 2018 - 10:09

Dobro, barem taj vaučer 😁 Ma govnjiva kladionica, znam da se neki lik žalio da čekao oko 300k isplatu pre mesec dana, stalno ga zavlačili nešto, kao sutra će, prekosutra i tako stalno. Ja u poslednje 2 godine samo Soker, nikad nikakav problem, i odgovara mi laka uplata/isplata sa platnom karticom
  • 0

#1348 NkL@

NkL@
  • Members
  • 101 posts

Posted 21 October 2018 - 18:27

Da li jos neko ima problem sa logovanjem na sajt meridiana? Nekoliko dana ne mogu da se prijavim.


  • 0

#1349 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 22 October 2018 - 09:11

To ti je najbolja stvar koja je mogla da ti se desi. Od tih prevaranata da bezis dok  te jos nisu pokrali!


  • 1

#1350 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 22 October 2018 - 11:01

Upravo tako. Da su jedina kladionica na svetu, pre bih krenuo da igram tombolu sa penzionerima nego što bih još jednom ušao da se kladim kod njih.


Edited by depresivni vombat, 22 October 2018 - 11:02.

  • 1