Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#16 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 15 December 2011 - 12:43

Ja sam jučee prvi put bio u soccer-u i to je ubedljivo najbolja kladionica za košarku...


Сокер и МаксБет дају најбоље квоте и маргине за све спортове. Мислим од ових домаћих кладионица
  • 0

#17 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 December 2011 - 13:40

ovo sa agentom ti je najprostije, nadjes agrenta neke online kladionice, znaci neki nas covek koji ovde zivi i radi. Preko njega otvoris accaunt u kladionici, das mu pare koje zelis da ulozis na racun i to je to, na dalje sve ti ide preko njega i uplata i isplata. Vise na ovu temu na PP da ne bih reklamirao

Sad drugi nacin je malo slozeniji ali ni to ne uzima vise od pola dana posla
1. odes na http://www.raiffeise...gate.aspx?Id=32
otvoris devizni racun i trazis VISA Virtuon karticu za placanje na internetu, ulozis pare na karticu, iznos koji zelis da iskoristis za kladjenje + minimum 20 eura, jer to je minimalni iznos koji uvek moras imati na racunu do zatvaranja, jos ima i neka naknada zaboravio sam koliko, skoro su nesto slali da su promenili ali je sitna kinta u pitanju. Karticu dobijas za 3-5 radnih dana i onda mozes da krenes sa otvaranjem racuna po kladionicama.
2. dobio si karticu i sada ponovo imas 2 mogucnosti:
1. mozes da direktno sa kartice prebacujes novac na accaunt koji si otvorio u izabranoj online kladionici
2. ili bolja opcija da otvoris nalog na http://www.moneybookers.com/app/
i onda prebacis novac prvo na moneybookers pa onda sa bukersa na kladionicu, ovo jeste korak vise , ali ima razloga zasto je bolje tako
idem dete mi se probudilo pa cu nastaviti uskoro


nastavak
da bi otvorio racun na online kladionicama treba ti samo e-mail
trazice ti mozda neki dokument skeniran za verifikaciju imena i proveru kartice ako direktno sa kartice prebacujes novac. Vecina kladionica daje neki bonus kod prve uplate koji ide do 100 eura, ali ga moras obrnuti nekoliko puta da bi mogao da ga podignes. Kod prvog povlacenja novca sa racuna, kladionice imaju obicaj da traze razna dokumenta, pasos, licnu kartu, adresu, to uglavnom zavisi od kladionice do kladionice, sad i u zavisnosti od cifre koju podizes , narocito kod manje poznatih kladionica moze doci do vecih cimanja i cekanja da prebace pare, zato zaista bas preporucujem bet365 jer su vrlo ekspeditivni i prebacuju i dosta velike cifre za nase uslove( ja imam 5000+ najvecu cifru koju sam podigao bez ikakvih problema) dok znam za neke gde te i za 200 eura cimaju kao da je milion. to je u principu to, pare na racunu imas, bonus dobijes i kreces da igras
vraticu se na bukerse preko kojih ja radim: kada povlacis novac sa racuna u kladionici na karticu to obicno traje 4,5 dana, dok kad imas racun na bukersima ,prebacivanje novca je skoro trenutno na moneybookers racun, sa kog ti posle mozes da ga prebacujes na drugu kladionicu, kupujes stvari na netu, prebacujes drugim ljudima i sve to uz minimalnu naknadu od 1-5 eura.
Naravno najvece cimanje nastaje kod nas u banci kada zelis da podignes novac, prvo kenjaju kako drzava ne dozvoljava online kladjenje njenih gradjana, pa ti traze da navedes odakle dobijas novac, sviranje k...cu ali na kraju ti isplate svu kintu, mozda nesto malo uzmu, zavisi koju cifru podizes (ja nikada ne idem preko 1000)
ako sam nesto zaboravio neko ce me nadam se dopuniti, ako nesto nije najjasnije pitajte slobodno :rolleyes:
  • 2

#18 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 15 December 2011 - 13:46

postoje li neke poteškoće prilikom prebacivanja novca sa bukersa na račun u banci?

edit: e jesam nekulturan...
HVALA !

Edited by Cooltywattor, 15 December 2011 - 13:48.

  • 0

#19 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 15 December 2011 - 13:46

Još jedno pitanje:

Recimo - uplatim 50e, oni mi dodaju još 50e. Imam 100 e na računu i oni imaju pravilo da moram "tri puta da obrnem novac", da bi mogao nešto da podigneš.

Šta to znači?



ja sam to morao na bet-at-home, ali sam to davno prošao i dugo uopšte nisam dizao novac, pa kad sam krenuo prvi put, to je već bilo 100 puta obrnuto, pa nije bilo problema.

*********

@Cool - ja sam tako dva puta radio, svaki put je bilo bez problema.

Edited by realno *W, 15 December 2011 - 13:47.

  • 0

#20 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 15 December 2011 - 13:57

Još jedno pitanje:

Recimo - uplatim 50e, oni mi dodaju još 50e. Imam 100 e na računu i oni imaju pravilo da moram "tri puta da obrnem novac", da bi mogao nešto da podigneš.

Šta to znači?

Moras ukupno da ulozis 300 evra. Najcesce postoji i neka minimalna kvota (mozes da odigras naravno i manju, ali se ne racuna u tih 300 evra). Tek kad si ulozio 300 evra na tu minimalnu kvotu (mislim da je 1,4 ili 1,5 ali to verovatno zavisi i od kladze) onda mozes da dizes pare.
  • 0

#21 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 December 2011 - 14:06

Moras ukupno da ulozis 300 evra. Najcesce postoji i neka minimalna kvota (mozes da odigras naravno i manju, ali se ne racuna u tih 300 evra). Tek kad si ulozio 300 evra na tu minimalnu kvotu (mislim da je 1,4 ili 1,5 ali to verovatno zavisi i od kladze) onda mozes da dizes pare.


mislim da je u njegovom slucaju cifra koju treba do obrne 150 eura jer je bonus x3, mada davno sam to radio pa sam i zaboravio

Kulti prebacivanje novca sa moneybookersa je dosta prosto i sigurno, a brze nego sa kladionice za 1 dan cini mi se, imas samo limit od mislim 4 ili 5 hiljada eura isplata u 3 meseca, a ako verifikujes i adresu limit je i veci, naravno imaju sistem verifikacije
  • 0

#22 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 15 December 2011 - 14:20

Znači, ako ne igram na krupno, u suštini mi se i ne isplati da jurim neki veliki bonus, jer ću samo morati više da uplaćujem pre prvog dizanja?
  • 0

#23 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 15 December 2011 - 14:31

mislim da je u njegovom slucaju cifra koju treba do obrne 150 eura jer je bonus x3, mada davno sam to radio pa sam i zaboravio

Kulti prebacivanje novca sa moneybookersa je dosta prosto i sigurno, a brze nego sa kladionice za 1 dan cini mi se, imas samo limit od mislim 4 ili 5 hiljada eura isplata u 3 meseca, a ako verifikujes i adresu limit je i veci, naravno imaju sistem verifikacije


Sad vidim da prilikom registracije imaju opciju da otvoriš nalog sa dinarskom valutom.
Šta to konkretno znači?
Da li ti se to onda vodi kao dinarski račun, odnosno da li postoji mogućnost prebacivanja sradstava u dinarskoj valuti, te konvertovanja online za dalju distribuciju, ili je to samo neki estetski momenat?
  • 0

#24 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 15 December 2011 - 15:30

Znači, ako ne igram na krupno, u suštini mi se i ne isplati da jurim neki veliki bonus, jer ću samo morati više da uplaćujem pre prvog dizanja?


bonus se ne isplati prihvatati ni pod razno, jer je cela priča oko bonusa naštelovana tako da ti puknu i uplata i bonus. :D

bet365 je neko vreme bio bez ograničenja u kvotama na bonus ali su verovatno videli da im se to ne isplati tako da od pre nekoliko meseci kvote ispod 1.50 ne ulaze u zbir kada je korišćenje bonusa u pitanju.
  • 0

#25 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 15 December 2011 - 15:38

Ma uplaćuješ fino po svom protokolu, pa ako ti se tu negde zalomi uplata koja podržava ostvarivanje bonusa - super, ako ne - nikom ništa. Svakako ne treba forsirati ostvarenje tog bonusa, jer se mnogo bolji "bonus" može ostvariti pametnim i disciplinovanim klađenjem.
  • 0

#26 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 15 December 2011 - 16:15

Još samo jedni pitanje i neću više obećavam :D


Preporuka za kladionicu: prioritet Evroliga i NBA, generalno košarka sva, dodatni plus ako imaju igrači?
  • 0

#27 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 15 December 2011 - 16:53

i veliki bonusu(mislim do 100%) na zmija tikete od 14 parova


Ovo me zanima. Ovisi li bonus i o minimalnoj / maksimalnoj kvoti na tiketu a ne samo ukupnoj kvoti? Koliko maksimalno parova se može odigrati? Online se ne kladim prije svega zbog svih tih stvari što treba i davanja osobnih podataka a ovako samo dođe Pero Perić na šalter i digne lovu odmah a također bi me 'smetalo' i klađenje uživo.

Koliko traje autorizacija kod većih uloga, odbijaju li autorizaciju nakon uplaćenih nekoliko sličnih tiketa (npr. imaš tiket pa onda je drugi taj prvi plus još neki par i sl.) Rade li probleme ako 'kreneš u seriju' pa ti ne odobravaju ono što inače bi ili uopće ne odobravaju? Oporezuju li se i koliko veliki dobici? Kolika je maksimalna uplata / isplata (dnevna i mjesečna), koliki je maksimalni dobitak po tiketu, gdje je najbolje po tom pitanju (nađoh različite podatke za iste kladionice)?

Piše u info isplata 92,6 %, u kojim slučajevima se ne isplati?

Hvala na odgovoru / odgovorima

Edited by mate mišo, 15 December 2011 - 16:54.

  • 0

#28 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 15 December 2011 - 16:56

Ovo me zanima. Ovisi li bonus i o minimalnoj / maksimalnoj kvoti na tiketu a ne samo ukupnoj kvoti? Koliko maksimalno parova se može odigrati? Online se ne kladim prije svega zbog svih tih stvari što treba i davanja osobnih podataka a ovako samo dođe Pero Perić na šalter i digne lovu odmah a također bi me 'smetalo' i klađenje uživo.

Koliko traje autorizacija kod većih uloga, odbijaju li autorizaciju nakon uplaćenih nekoliko sličnih tiketa (npr. imaš tiket pa onda je drugi taj prvi plus još neki par i sl.) Rade li probleme ako 'kreneš u seriju' pa ti ne odobravaju ono što inače bi ili uopće ne odobravaju? Oporezuju li se i koliko veliki dobici? Kolika je maksimalna uplata / isplata (dnevna i mjesečna), koliki je maksimalni dobitak po tiketu, gdje je najbolje po tom pitanju (nađoh različite podatke za iste kladionice)?

Piše u info isplata 92,6 %, u kojim slučajevima se ne isplati?

Hvala na odgovoru / odgovorima


koliko ja znam, a verovatno će drugi znati bolje, na bet365 je 40.000 evra. ovo je in formacija koju sam nekom prilikom dobila od njih.
  • 0

#29 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 15 December 2011 - 17:08

koliko ja znam, a verovatno će drugi znati bolje, na bet365 je 40.000 evra. ovo je in formacija koju sam nekom prilikom dobila od njih.


Kad si pošla uplatit 50 000 :D

Znači npr. tiket sa 10 parova i kvotom 15 i npr. 20 parova i kvotom 200 i varijacije na temu tih tiketa (dodaje se 1-2 para, ukupno 5-10 tiketa) nisu problem za veći ulog?
  • 0

#30 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 15 December 2011 - 17:16

Kad si pošla uplatit 50 000 :D


ma jok, slučajno mi poslali info. :D

Znači npr. tiket sa 10 parova i kvotom 15 i npr. 20 parova i kvotom 200 i varijacije na temu tih tiketa (dodaje se 1-2 para, ukupno 5-10 tiketa) nisu problem za veći ulog?


koliko znam, nisu. jasno ti je da je njima u interesu da igraš što više. mislim, što više parova veće su ti šanse da padneš. ;)
  • 0