Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#1 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 14 December 2011 - 14:55

Dakle ime govori sve, predlozi kladionica, kako online tako i zemaljskih, iskustva sa njima. Iskustva i predlozi o kladjenju uopste, strategije u kladjenju, sistemi, betting exchange, live kladjenje...
pucajte:

Edited by nlavrnja, 14 December 2011 - 15:01.

  • 0

#2 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 14 December 2011 - 16:42

Evo ja cu da pocnem sa pitanjima posto nisam dobio odgovor na temi kladionice :P

Koja je po vama najbolja online kladionica koja u ponudi ima dosta igara, dobro je pokrivena sto se tice live bet-a i koja ima zadovoljavajuce kvote a da je laka za koriscenje?!

Ja sam bio nesto malo koristio bet-at-home preko vaucera i oni su dosta jednostavni za koriscenje, live bet isto tako jednostavan za koriscenje doduse igrao sam samo tenis na live betu...

Koja kladionica daje bonuse na prvu uplatu, kako se podize novac itd ?
  • 0

#3 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 14 December 2011 - 19:11

Ja sam se kladio na Meridianovoj e-kladži dok je šljakala. Sad valjda prave neki generalni remont, pa im je internet kljađenje "u ledari", ali se očekuje da uskoro proradi (ako ne lažu).
Ponuda utakmica im je i ranije bila solidna, ali izbor igara bedan (nešto kao one Rotterove olandske klaje (dobro, ne baš tako ali...)), ali vidim da su tu uneli baš dosta novina, pa će, kad opet proradi, moći i tu lepo da se birka.
Sa kvotama ne znam kako stoje, ali mislim da s te strane nisu baš najsrećniji izbor.
  • 0

#4 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 14 December 2011 - 19:26

Evo ja cu da pocnem sa pitanjima posto nisam dobio odgovor na temi kladionice :P

Koja je po vama najbolja online kladionica koja u ponudi ima dosta igara, dobro je pokrivena sto se tice live bet-a i koja ima zadovoljavajuce kvote a da je laka za koriscenje?!

Ja sam bio nesto malo koristio bet-at-home preko vaucera i oni su dosta jednostavni za koriscenje, live bet isto tako jednostavan za koriscenje doduse igrao sam samo tenis na live betu...

Koja kladionica daje bonuse na prvu uplatu, kako se podize novac itd ?


bet365

meridian online je smehotresna u odnosu na inostrane.
  • 2

#5 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 14 December 2011 - 19:44

bet365

meridian online je smehotresna u odnosu na inostrane.



Ma slažem se da je, ne smeho-, nego plačotresna, ali najmanja drndancija oko uplate/isplate.

Inače, bilo bi dobro da neko ko je upućen, nama manje upućenima, priopći trenutne mogućnosti uplate/isplate kad su ove ino kladže u pitanju.
  • 0

#6 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 14 December 2011 - 20:22

bet365

meridian online je smehotresna u odnosu na inostrane.


Gledao sam skoro ponude i kvote i cini mi se da ili bet365 ili bwin ima kombinacije slicne mozzartu tipa HF/FT & over... tako nesto... a i kvote su dobre u odnosu na druge...
  • 1

#7 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 December 2011 - 01:31

Evo ja cu da pocnem sa pitanjima posto nisam dobio odgovor na temi kladionice :P

Koja je po vama najbolja online kladionica koja u ponudi ima dosta igara, dobro je pokrivena sto se tice live bet-a i koja ima zadovoljavajuce kvote a da je laka za koriscenje?!

Ja sam bio nesto malo koristio bet-at-home preko vaucera i oni su dosta jednostavni za koriscenje, live bet isto tako jednostavan za koriscenje doduse igrao sam samo tenis na live betu...

Koja kladionica daje bonuse na prvu uplatu, kako se podize novac itd ?


krenucu od pozadi:
uglavnom sve daju pocetni bonus koji varira ali ne ide vise od 100 eura, dakle na 100 eura uplate dobijas jos 100 na bet365 koja je i najdarezljivija. Naravno nije bas tako kao sto izgleda, jer te pare ne mozes odmah da podignes nego moras 3 puta da ih okrenes da bi mogao da ih uzmes, neke kladionice i tu imaju uslov minimalne kvote koju moras da odigras da bi okrenuo bonus.
Sad sto se live igre tice preporucujem bet365 jer imaju u ponudi bukvalno sve, timove za koje nikada nisi cuo da uopste postoje ravnopravno mozes odigrati sa ostalima. problem sa bet365 je sto su im operateri idioti, pa se vrlo cesto dogadjaju greske koje oni koriguju sa pravilom da svaki tiket mogu odbiti da isplate ako se utvrdi neka nepravilnost. Znaci jedini problem sa njima je rad operatera na liveu, sve ostalo cista 10, isplate odmah bez cimanja, koliko se secam samo prvi put su mi trazili pasos ili LK vec sam zaboravio, pare prebacuju odmah bez obzira koja je cifra u pitanju, imaju sve u ponudi sa solidnim marginama, gomila prenosa kako fudbala tako i ostalih sportova, prosto i pregledno za igru, i veliki bonusu(mislim do 100%) na zmija tikete od 14 parova
Sada ako igras NFL, NBA, NHL, MLB i koledz takmicenja preporucujem PINNACLE koji imaju najmanju marginu ubedljivo od svih kladionica i super ponudu americkog sporta, ali im je live oskudan za evropska desavanja, takodje je problem sa njima da uopste otvoris racun iz srbije(jedva sam uspeo), ali kad udjes super su
pored njih imam iskustva i sa BWIN veliki izbor malo vise stipaju na kvotama u odnosu na bet365, ali mi se ne svidjaju kako izgleda iako imaju hrvatski meni, ok su za isplate, mada sam prvi put malo vise cekao da mi prebace pare na bukerse, posle je bilo sve ok.
sad ako te interesuje u vezi otvranja racuna u bankama i kasni pitaj objasnicu nije frka
Najvaznije od svega ko ima samodisciplinu i zeli ozbiljno da igra mora da zajebe lokalne otimace novca i da pegla samo online
  • 1

#8 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 15 December 2011 - 08:29

Ja sam jučee prvi put bio u soccer-u i to je ubedljivo najbolja kladionica za košarku...

U Meridijanu možeš da igrač max 2 igrača i ne možeš uopšte da vežeš sa košarkom. U Sokeru možeš da igraš koliko god igrača i slobodno vezati sa košarkom. Po meni je tu najbolja kombinacija igranje 2 igrača i 2 košarke, npr sinoć igrao:

Kerol + poena, Real h1

Sa čime u stvari tražite jednu stvarm jer ako Kerol ne zatrpa, teško da će i hendi doći. A to je kvota 3,5 a ako odigrate tako dve tekme, onda 11.
  • 0

#9 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 15 December 2011 - 08:50

Hajd da probam još jednom...

Zamoljavam upućene u problematiku da nam ovde malo približe mogućnosti i procedure oko uplate/isplate sredstava kad su inostrane online kladže u pitanju.
Ako vam nije mrsko...
A bio bih vam veoma zahvalan...
A i još neki bi...


  • 0

#10 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 December 2011 - 09:14

imas bar dva nacina:
1. otvoris racun devizni u rajfaizen banci i trazis VIRTUON karticu, tako ja radim, a ima i neka intezina ali ne znam proceduru, a od skoro moze i poklon kartica erste ali ona nije sigurna
2. nadjes agenta neke online kladionice preko koga otvoris racun i sve transakcije idu preko njega, i uplate i isplate
ako hoces objasnicu ti ovo za rajfajzen korak po korak?
  • 0

#11 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 15 December 2011 - 09:19

Ja igram na bet-at-home, prvi put sam se otelio da podignem pare, posle je išlo ok.

Neki drugovi su me savetovali da ne uplaćujem preko kartica gde i inače ima novca, tipa tekući račun, kreditna kartica itd, već sam u banci izvadio VIsu Virtuon i sve obavljam preko nje.

Što se tiče ponude, bet-at-home nije baš najbolji, košarka im je jako slaba, kvote sa hendijem često izlaze tek na dan utakmice.



Sada hoću da promenim, pa se razmišljam gde ću. Uglavnom me interesuje ponuda košarke.
  • 0

#12 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 December 2011 - 09:21

Ja igram na bet-at-home, prvi put sam se otelio da podignem pare, posle je išlo ok.

Neki drugovi su me savetovali da ne uplaćujem preko kartica gde i inače ima novca, tipa tekući račun, kreditna kartica itd, već sam u banci izvadio VIsu Virtuon i sve obavljam preko nje.

Što se tiče ponude, bet-at-home nije baš najbolji, košarka im je jako slaba, kvote sa hendijem često izlaze tek na dan utakmice.



Sada hoću da promenim, pa se razmišljam gde ću. Uglavnom me interesuje ponuda košarke.


ako igras live onda bet365, ako igras vise tikete, pinnacle obavezno najjace margine 95,96%
  • 0

#13 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 15 December 2011 - 09:26

imas bar dva nacina:
1. otvoris racun devizni u rajfaizen banci i trazis VIRTUON karticu, tako ja radim, a ima i neka intezina ali ne znam proceduru, a od skoro moze i poklon kartica erste ali ona nije sigurna
2. nadjes agenta neke online kladionice preko koga otvoris racun i sve transakcije idu preko njega, i uplate i isplate
ako hoces objasnicu ti ovo za rajfajzen korak po korak?


Ajde, molim te, ako ti nije teško.
Naročito mi je nejasno ovo sa agentom.
  • 0

#14 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 15 December 2011 - 09:42

Iskreno! I mene zanima. Kontam i ja malčice da krenem da bataljujem razne Atlantike i Mozzarte....
  • 0

#15 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 December 2011 - 09:57

ovo sa agentom ti je najprostije, nadjes agrenta neke online kladionice, znaci neki nas covek koji ovde zivi i radi. Preko njega otvoris accaunt u kladionici, das mu pare koje zelis da ulozis na racun i to je to, na dalje sve ti ide preko njega i uplata i isplata. Vise na ovu temu na PP da ne bih reklamirao

Sad drugi nacin je malo slozeniji ali ni to ne uzima vise od pola dana posla
1. odes na http://www.raiffeise...gate.aspx?Id=32
otvoris devizni racun i trazis VISA Virtuon karticu za placanje na internetu, ulozis pare na karticu, iznos koji zelis da iskoristis za kladjenje + minimum 20 eura, jer to je minimalni iznos koji uvek moras imati na racunu do zatvaranja, jos ima i neka naknada zaboravio sam koliko, skoro su nesto slali da su promenili ali je sitna kinta u pitanju. Karticu dobijas za 3-5 radnih dana i onda mozes da krenes sa otvaranjem racuna po kladionicama.
2. dobio si karticu i sada ponovo imas 2 mogucnosti:
1. mozes da direktno sa kartice prebacujes novac na accaunt koji si otvorio u izabranoj online kladionici
2. ili bolja opcija da otvoris nalog na http://www.moneybookers.com/app/
i onda prebacis novac prvo na moneybookers pa onda sa bukersa na kladionicu, ovo jeste orak vise , ali ima razloga zasto je bolje tako
idem dete mi se probudilo pa cu nastaviti uskoro
  • 2