Jump to content


Photo
- - - - -

Komentari "Forumaskog tipovanja"


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
287 replies to this topic

#256 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 01 February 2012 - 22:22

9. 20:45 Inter-Palermo 1 @1,41 ifortuna.cz 4/10 kinglouie

U nervoznoj utakmici očekujem razne kixeve na obje strane, dosta golova i pobjedu domaćih.


Priznajem, nisam očekivao baš ovako dosta. Ovo je previše.

#257 San Epifanio

San Epifanio
  • Members
  • 2,841 posts

Posted 01 February 2012 - 22:27

Priznajem, nisam očekivao baš ovako dosta. Ovo je previše.

I to Milito sam postigao 4 gola. K`o Ziga :krsta:

Edited by San Epifanio, 01 February 2012 - 22:28.


#258 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 01 February 2012 - 22:37

3 min. do kraja. Još se ništa ne zna, sve je otvoreno.Posted Image

#259 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 01 February 2012 - 22:38

Od 10 utakmica u gostima ove sezone, Palermo u 9 nije dao gola a sad dao 4 Interu (Miccoli 3) !

#260 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 05 February 2012 - 11:54

15:00 ITA1 Milan - Napoli X2 @ 1,89 , Lutrija SLO, 6/10 Gogy

Milan bez 11 igrača! i ako Napoli ne iskoristi takav poklon, onda je bolje da se počnu baviti uzgajanjem paprika. Motivacija je na strani Napolija, jer jednostavno mora pobediti ako hoće priključak za Ligu Šampiona. Ako su pobedili Inter na San Siru, en vidim zašto ne bi raspali Milan... Za hrabrije se može odigrati i čistu dvojku 2 @ 4,50!! :krsta:

Spoiler


Čeka se Ridjis da 'overi' :D

To su ofanzivno dvije najpotentnije ekipe u Italiji tako da, unatoč tome što je derbi u pitanju i to još talijanski (i hladno vrijeme, suho doduše), GG @ 1.8 mi solidno izgleda i to je (ili Napoli daje gol @ 1.55) prva (i jedina) opcija koju bih odigrao makar ne vjerujem da ću išta. Malo je potcijenjen Napoli, fali Milanu nekoliko bitnih igrača (Pato i Boateng prije svega) ali Napoli dosta loše igra u odnosu na očekivanja a Milan ako sad izgubi (pa i neriješeno ako bude) u velikim je problemima (možda bude i sudačkog navlačenja (?)). Ibrahimović, Robinho i (još uvijek I guess) Seedorf su opasni (i Maxi Lopez s klupe), ne znam kakav je ovaj El Shaarawy ali zaista ostatak ove ekipe Milana mi ofanzivno vrlo loše izgleda. Kad razmislim - zaobišao bih ovaj par.

Questi, invece, i 20 giocatori rossoneri convocati per Milan-Napoli:

Abbiati, Amelia, Abate, Antonini, Bonera, Ely (numero di maglia 53), Mesbah, Mexes, Thiago Silva, Zambrotta, Ambrosini, Cristante (numero di maglia 34), Emanuelson, Nocerino, Seedorf, Van Bommel, El Shaarawy, Ibrahimovic, Maxi Lopez, Robinho.


Edited by mate mišo, 05 February 2012 - 11:56.


#261 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 05 February 2012 - 15:28

Freiburg - Werder Bremen 2 @2.25, Mozzart. 8/10. Nedelja, 5.2.2012., 15:30h.

Otisao Cisse, Frajburg u koma formi, glavni laureat za ispadanje, Verder ih tradicionalno ugazi u gostima.


Ako već igraš na Werder, mislim da je bolja opcija Werder daje 2 i više golova @ 2.0 (puno realnije mi izgleda 2-2, 3-3, 3-2, 4-2 za Freiburg i sl. nego 1-0 za Werder (jedini rezultat gdje prolazi pobjeda Werdera a ne i Werder daje 2). GG mi je najizvjesnija opcija. Dobro, kasno je sad al eto, da još malo 'kakim' :D Sretno

#262 Fladoje

Fladoje
  • Members
  • 260 posts

Posted 05 February 2012 - 16:25

Hvala. :D

Nisam napomenuo jos jednu cinjenicu, koja je doduse irelevantna i za ovaj forum i za moj tiket - Frajburg i Keln su jedine ekipe iz Bundeslige koje prezirem, i protiv kojih gotovo uvek igram. Prosle godine su me jedili, sve zvoni. :D

Ne znam, Verder vec par godina nema neku poimence jaku ekipu, ali igraju ljudi. Kontam da ce ih skrsiti u drugom, radovao sam se 5 minuta svega. :D

#263 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 05 February 2012 - 21:51

Roma nema igru za pobedu protiv Intera.


Možda Roma nema, ali Inter ove sezone dokazuje da ima igru za pobjedu bilo koga protiv njega. Bagra!

#264 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 08 February 2012 - 16:11

Vidim stalno novi Lavrnjin post i očekujem da nešto tipuje kad ono...<_< :D

#265 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 14 February 2012 - 03:01

1. 18:30 Braga - Besiktas 1 @1.75, interwetten, 10/10
Besiktas se raspada, vec 4 meca su bez pobede u prvenstvu, a igrali su sa takvim krsevima kao sto su Kajzeri i Mersin, dok je Braga u seriji pobeda koja traje vec 9 meceva u svim takmicenjima i prakticno je vec obezbedila play off za Cl sledece sezone sa ambicijom da pojuri i 2 mesto. Trenutna forma sve govori, portugalski brazilci ce pokusati da sve dileme oko prolaska dalje rese vec u prvom mecu


EL nikad za 10/10.

Kvota je definitivno premala. Pa bilo je 1.85-1.9 na Bragu protiv Partizana kada je Braga bila možda i bolja nego sada. Turci su čudni, nema veze što su u lošoj formi. Osim toga, svakako imaju igrače koji mogu presuditi i boljima od Brage..a svi su Portugalci i dobro poznaju Bragu - Almeida, Simao, Quaresma, Fernandes..vjerojatno će se htjet i dokazat selektoru. Ako ih je mogao jedan Brugge dobit u gostima, može i Bešiktaš. Neizvjesna utakmica (i za prolaz dalje)..za zaobilaženje

Edited by mate mišo, 14 February 2012 - 03:02.


#266 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 14 February 2012 - 10:17

EL nikad za 10/10.

Kvota je definitivno premala. Pa bilo je 1.85-1.9 na Bragu protiv Partizana kada je Braga bila možda i bolja nego sada. Turci su čudni, nema veze što su u lošoj formi. Osim toga, svakako imaju igrače koji mogu presuditi i boljima od Brage..a svi su Portugalci i dobro poznaju Bragu - Almeida, Simao, Quaresma, Fernandes..vjerojatno će se htjet i dokazat selektoru. Ako ih je mogao jedan Brugge dobit u gostima, može i Bešiktaš. Neizvjesna utakmica (i za prolaz dalje)..za zaobilaženje


sve si ti to lepo ispisao, a ja cu te pitati samo jedno: da li si i kada gledao Bragu i Besiktas u poslednje vreme?

#267 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 14 February 2012 - 13:34

sve si ti to lepo ispisao, a ja cu te pitati samo jedno: da li si i kada gledao Bragu i Besiktas u poslednje vreme?


Jok. Zato mi i dobro ide :D U svakom slučaju, EL NIKAD za 10/10. Nikad.

Vidim, Bešiktaš je zadnje utakmice igrao bez najboljih igrača (suspenzije zbog crvenih & drugi razlozi), kvota na Bragu jako pada (i ispod 1.6), pod uvjetom da niko bitan ne fali Turcima, opasno potcjenjivanje.

Edited by mate mišo, 14 February 2012 - 13:35.


#268 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 19 February 2012 - 20:43

15:30 Schalke-Wolfsburg X2 @2,1

Gledao sam Schalke protiv Plzně. U ovakvom izdanju to nije tim od kojeg bi morao strijepiti bilo koji bundesligaš, Magathov Wolfsburg tek ne. Vukovi će se početi raspadati onoga trena kad se igrači počnu buniti protiv goniča robova na klupi. Taj trenutak još nije došao i očekujem da zagrizu protiv vrlo vrlo nesigurnog domaćina. Makar su u Češkoj očito igrali na X, razlika u pokazanom između 2 tima je bila ogromna, Schalke spor i potpuno bezidejan. Kod kuće će jurišnuti, što bi im moglo i doći glave. Obratite pažnju na Jiráčka kod W. Mogao bi biti novi Nedvěd.
Preporučujem također 2,5 over, GG, DNB 2 za 3,3Posted Image ili čistu dvicu za 4,8Posted Image.
Sretno!


Čiji je to tip? Dajte ćebe!

Sutra na klupu s njim, da ohladi glavu!

Edited by mate mišo, 19 February 2012 - 20:48.


#269 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 19 February 2012 - 20:44

.

Edited by king louie, 19 February 2012 - 20:49.


#270 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 19 February 2012 - 20:45

Kakva navala na početku a sad tipova ni za lijek :kece:

Edited by mate mišo, 20 February 2012 - 17:23.