Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Fudbalska kladionica


  • Please log in to reply
6590 replies to this topic

#6511 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 01 September 2018 - 13:11

Ma nije ni bitno zbog cega je, ali mi je samo smesno... na early line bi sad na X2 uzeli bar 20% cisto bez rizika, mrzi me da racunam.


  • 0

#6512 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 01 September 2018 - 15:02

A kolika bi bila zarada onom ko je pre te promene kvota igrao za ozbiljniji cash X2? 

Ono sto hocu da kazem, kako unapred da znas u sportskom kladjenju na koju stranu ce kvote da se menjaju osim ako nemas neke insajderske informacije.


  • 0

#6513 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 01 September 2018 - 15:46

Ne mozes da znas, naravno, ali ako uhvatis u nekoj kladzi koja sporije reaguje, tipa Brazil, keca, a onda kad padne na dno odigras kontru negde gde imas najvecu kvotu, mozes da budes uvek u plusu. Naravno to zahteva da visis konstantno i pratis kao ludak te promene. Kao sto rekoh, na male pare se ne isplati.


  • 1

#6514 milance-bg

milance-bg
  • Members
  • 711 posts

Posted 02 September 2018 - 10:52

Da Vam sapnem, izgleda da je Valencia dvojcica ali kako su u strahu velike usi, ipak biram

W2 1,55


Kockarska je tuga pregolema... Ali bolje kvota 1 nego kvota 0. Doduse, ko je uzivo pratio, na poluvremenu je bila lepa dupla sansa X2 na kvoti 2.

Edited by milance-bg, 02 September 2018 - 13:11.

  • 0

#6515 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 06 September 2018 - 20:58

Santos 1 singl.


  • 0

#6516 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 17 September 2018 - 15:29

Sa Ligom sampiona tradicionalno zakljucujem moje outright opklade za jednu sezonu. Doduse,ovaj put sam pridruzio i uplatu za Ligu Evrope.

Dakle,Liga sampiona.
Nakon jedne sezone pauze se vracam prognozi da Atletiko Madrid osvaja LS @13

Prosle sezone nisu prosli grupu,ali su osvojili kasnije LE. Pre toga jedino i iskljucivo ispadali i gubili od Real Madrida. Na klupi Reala nema vise talicnog Zidana,na terenu Kristijana i mozda je nedavni trijumf Atletika u Superkupu Evrope neki znak da su konacno prevazisli taj kompleks.
Tim je dugo na okupu,finale se igra na njihovom Vanda Metropolitano stadionu i ocekujem da prioritet daju bas ovom takmicenju.

Liga Evrope.
Imao sam dilemu izmedju kluba koji je ovo takmicenje osvajao cesto u poslednjoj dekadi i trenera koji je to isto znao da ucini. Ni sam ne znam zasto, ali sam se odlucio za Arsenal @10
Sevilja je bila dobra opcija kazem,ali eto neka intuicija mi je rekla Arsenal.

Od sutra neki predlozi meceva..obozavam da igram evropske kupove.
 


  • 1

#6517 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 18 September 2018 - 01:31

Monaco-Atletiko 2(1.8)
Monako je krenuo veoma lose u ovu sezonu. Nije to vise ni sjenka one ekipe koja je gazila u LS prije par sezona. Oni su se ponovo okrenuli ka stvaranju igraca, a to ce zahtjevati dosta vremena i trenutno nemaju kvalitet da se nose sa top ekipama.
Istina je da je i Atletiko krenuo slabije u sezonu, ali kao sto Wizard rece u postu iznad, njima je LS prioritet i sve ce dati za to takmicenje.

Od ostalih meceva se moze probati Barsa-Psv 4+, tu ocekujem jednu pravu goleadu.

Inter-Totenhem dosta tezak mec. Obje ekipe su krenule slabo ove sezone, pogotovo Inter koji se blamira u domacem prvenstvu.

Briz-Dortmund djeluje kao zanimljiv mec. Domacini igraju odlicno u domacem prvenstvu, Dortmund sa dosta nekih novih igraca, igra fino, sve pobjede imaju u Bundesligi. Mirise da ce ovdje biti golova.

Galata je favorit protiv Lokomotive, ali to mi je dosta cudan mec. Rusi igraju lose ove sezone, muce se sa realizacijom previse.

Zvezda-Napoli cu probati navijacki 1x

Liverpul-PSG fudbalski spektakl. Zastrasujuci je napadacki potencijal ovih ekipa. Liverpul se dosta stabilizovao nazad. Sa Alisonom i Van Dajkom kao komandantom zadnje linije, to izgleda dosta sigurnije.
Djeluje kao da ce ovdje biti golova dosta, ali necu igrati nista.

Salke-Porto nemam pojma bas sta da ocekujem. Prednost dajem Portu svakako.

Edited by Shunsuke Nakamura, 18 September 2018 - 01:33.

  • 0

#6518 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 19 September 2018 - 14:25

Dubl
Ajax+City @1.70

Nije neka kvota,ali bi trebalo da prodje. (moze da se i doda nesto)

Real bi trebalo da pobedi rastimovanu Romu. Junajted kao da dize formu,ali nemam poverenje ni naviku da igram na Murinjov fudbal..Jako mi je zanimljiv Sahtjor. Igraju kuci (ne u Donjecku,doduse),uigrani su,a Hofenhajm bez forme i nekolicine bitnih igraca. I golovi bi ovde mogli biti opcija..


  • 0

#6519 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 19 September 2018 - 14:33

Juve me plasi za razliku od tebe. Vezao sam ga sa Bayernom i Utdom.


  • 0

#6520 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 19 September 2018 - 14:38

Ovaj...ja nisam ni spomenuo Juventus. :unsure:


  • 0

#6521 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 19 September 2018 - 14:42

Analiziram vecerasnje parove. Na glas razmisljam.  :rolleyes:


  • 1

#6522 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 19 September 2018 - 14:49

Sinoc samo Briz zajebao 3+.

Danas cu probati ovako:
Ajax-AEK domacin u oba daje gol(2.2)
Domacini su napravili odlican spoj mladosti i iskustva ove sezone. Gazili su u kvalifikacijama, a nastavili su u istom ritmu i u domacem prvenstvu.
Aek je po meni najtanja ekipa u LS. Imali su oni mnogo muke i sa Videotonom. Dobro je igrati samo 1(1.45), al ja ocekujem bas da ce ih Ajax razvaliti veceras.

Real-Roma isti tip(1.8)
Roma lose izgleda na pocetku sezone. Odbrana je totalno rastimovana. Atalanta im je sa drugim timom dala tri gola i stvorila jos brdo sansi.
Real igra dobro, neki igraci su prodisali malo odlaskom Ronalda. Bale najvise, Asensio sad ima vise prostora isto.
  • 0

#6523 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 19 September 2018 - 22:07

Ajax tri komada zabija u drugo. Ovako sam u nedelju pao na Marsej, samo sto su oni 4 gola dali.

Edited by Shunsuke Nakamura, 19 September 2018 - 22:08.

  • 0

#6524 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 19 September 2018 - 22:43

Vcrs je doslo sve realno. I sinoc je  isto vecina tekmi, izuzev Napolija. Ustvari nije City dosao, ali tekme ispod 1.4, 1.5 izbegavam u sirokom luku. 

 

Juve me plasi za razliku od tebe. Vezao sam ga sa Bayernom i Utdom.

 

pf4hj9Z.png

 

Tiket sam uspeo da uplatim iz 3-4 puta, tek nakon odjave i ponovne prijave. Nije bio ni na odobravanju, nego kada kliknes na uplatu se nista ne dogadja, nikakva radnja. Bio sam razmisljao da dodam Ajaks 1 (1.43) ili Hofenhajm X2 (1.82), ali sam odustao jer mi je mnogo vise od 3 tekme na jacem tiketu. Hofenhajm je bio blizi da se nadju na tiketu nego Ajaks. I za drugi tiket, ovaj ispod, sam bio blokiran. Valjda zbog toga sto pre njega sam pokusavao da uplatim ovaj jaci. Te sam nakon odjave i ponovne prijave uspeo.

 

3qfXX0b.png


  • 0

#6525 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 20 September 2018 - 10:00

Imam neki špurijus da će Rangers večeras da iznenadi pa ću to da ispoštujem za sitno. Dal duplu šansu ili čistu pobedu Škota, još ću videti.


  • 0