Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Fudbalska kladionica


  • Please log in to reply
6590 replies to this topic

#46 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 11 January 2012 - 08:05

Iz danasnje ponude izdvajam:

Dortmund - Elche 1 @1.40
Udineze - Kjevo 1 @1.65
Totenhem - Everton 1 @1.55
Birmingem - Ipsvich 1 @1.60

Ima l' ko jos sta pametno za dodati, ili mozda oduzeti?



IMAM JA! :D

Ja od juče čekam Totenhem i Birmingem a to ti moj prijatelju znači da obe neće doći sigurno....
  • 0

#47 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 11 January 2012 - 08:21

IMAM JA! :D

Ja od juče čekam Totenhem i Birmingem a to ti moj prijatelju znači da obe neće doći sigurno....


Evo, ja ću danas odigrati obe - da baksuzu zametem trag.;)
  • 2

#48 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 11 January 2012 - 14:27

17:55 Najran - Al Ahli

Utakmica lige Saudijske Arabije, prelaz 1-2 je kvota 10 u Mozzartu i ujedno je zabranjeno igrati je u singlu... Navlakusa ili jok?
  • 0

#49 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 11 January 2012 - 15:16

Iz danasnje ponude izdvajam:

Dortmund - Elche 1 @1.40
Udineze - Kjevo 1 @1.65
Totenhem - Everton 1 @1.55
Birmingem - Ipsvich 1 @1.60

Ima l' ko jos sta pametno za dodati, ili mozda oduzeti?

dortmunda nemam u ponudi, ova tri druga dolaze sigurno( :rolleyes: ) dodajem onaj iks na lion - lile a stavicu i romu jbg. jest cupavo, ali mi mirise.

Edited by Rotterdamac, 11 January 2012 - 15:16.

  • 0

#50 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 11 January 2012 - 15:48

ne bi da malerišem ali meni Totenhem smrdi na iznenađenje
  • 0

#51 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 11 January 2012 - 15:48

dortmunda nemam u ponudi, ova tri druga dolaze sigurno( :rolleyes: ) dodajem onaj iks na lion - lile a stavicu i romu jbg. jest cupavo, ali mi mirise.

Dal onda nemate uopste kladionice prave holandezi ?
e: Vidim da imate monopol neki toto.nl

Edited by Sassha, 11 January 2012 - 16:03.

  • 0

#52 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 11 January 2012 - 16:09

ne bi da malerišem ali meni Totenhem smrdi na iznenađenje


Moglo bi doć, kvota na Tottenham je bezobrazno mala, gledali su isključivo stanje na tablici ove sezone ali ipak je Everton bolji a Tottenham slabiji nego što to stanje na tablici pokazuje a i Everton općenito bolje igra te jake utakmice. Udinese također vrlo lako moguće iznenađenje, Chievo je oduvijek bio ekipa protiv koje ne treba igrati u utakmicama gdje je dosta veliki underdog a još je i kup u pitanju. Za Birmingham - Championship, dosta sam rekao. Jako bi me iznenadilo da sva 3 para prođu.
  • 0

#53 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 11 January 2012 - 17:21

Moglo bi doć, kvota na Tottenham je bezobrazno mala, gledali su isključivo stanje na tablici ove sezone ali ipak je Everton bolji a Tottenham slabiji nego što to stanje na tablici pokazuje a i Everton općenito bolje igra te jake utakmice. Udinese također vrlo lako moguće iznenađenje, Chievo je oduvijek bio ekipa protiv koje ne treba igrati u utakmicama gdje je dosta veliki underdog a još je i kup u pitanju. Za Birmingham - Championship, dosta sam rekao. Jako bi me iznenadilo da sva 3 para prođu.


Za Tottenham se slažem da je bezobrazno mala kvota, naročito zato što je Everton jedan od timova protiv koga nikada ne igram, ali ovoga puta to je čist kec. Imaju strašan motiv, pobedom stižu MU po bodovima i zaostajaće za vodećim MC samo 3 boda. Za Everton ne igraju Osman, Hibbert, Jagielka, Rodwell i Coleman. Tottenham dobija.

Udinese - Chievo ne bih dirao. Kup se u Italiji slabo ceni, Udinese će igrati sa rezervistima (igra i novo pojačanje Fernandes - Švajcarac koji je prošle godine igrao za Chievo), igraju EL od februara i dosta dobro su plasirani u prvenstvu pa neće rasipati snagu na nepotrebna takmičenja. Da moram igrao bih X2, ali to sam samo ja i voleo bih da dodje 1 zbog Cooltyja i ekipe.






  • 1

#54 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 11 January 2012 - 17:28

Mene je taj drkavi Everton razocarao protiv Boltona - jedino im golman faca :kece:
A što se UdinezeTa tiče - 'bem li ga, sve se nadam da su namirisali da su zreli za trofej ove godine, pa da se ni ovog neće tek tako odreći.

Edited by Cooltywattor, 11 January 2012 - 17:31.

  • 0

#55 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 January 2012 - 06:44

Danas po svoj prilici ide malo veća uplata na dva hendikepa - Napoli i Barsa...
  • 0

#56 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 January 2012 - 10:24

Danas po svoj prilici ide malo veća uplata na dva hendikepa - Napoli i Barsa...


Dodao bih jos i keca na Akademiku...
  • 0

#57 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 12 January 2012 - 11:33

Academica Oliveirense X - 1 4.40
Atletik Bilbao - Albasete Balompi X - 1 4.30
Napoli Cesena X - 1 4.40

i to sve na stodzu , Atlantik
  • 0

#58 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 12 January 2012 - 12:03

Dodao bih jos i keca na Akademiku...


Kako igra Barcelona ove sezone u gostima meni ni pobjeda nije sigurna. Osasuna je doma bez poraza u ligi u 8 odigranih utakmica (5 pobjeda), prva utakmica 4-0 za Barcelonu (znači pobjednik je (a i prije dvomeča) riješen) plus Barcelona ima nezgodno gostovanje Malagi za vikend i idući tjedan kup protiv Reala a i sigurno će odmarat neke igrače (što doduše može biti i plus). Mislim da će dobit Barcelona (za hendikep ne znam) al, općenito, kao i čitav današnji dan - za zaobilaženje. Napoli bi mogao hendikep proć (mislim ipak da će minimalna pobjeda bit), makar kup je kup a u Italiji k'o što reče Bounty se i jako malo cijeni. Za Portugalce ne znam al dovoljno mi je što je kup u pitanju pa da kažem - zaobišao bih. Kad se već komentiraju parovi da i ja 'zasolim', možda (ipak prije ne :D) nekome pomogne. Sretno u svakom slučaju tebi i ostalima.

Edited by mate mišo, 12 January 2012 - 12:09.

  • 0

#59 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 12 January 2012 - 12:15

Slažem se za Talijanski kup.
Mada, možda u Napoliju kontaju, da im je to ove sezone jedina šansa da uzmu nešto, pošto teško da će Calcio... I evropa im zasad beži u ligi.
  • 0

#60 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 January 2012 - 12:19

Ma razmišljao sam i ja za portugalce - koliko daju za kup i takoto, al pogledah onda bolje pa videh da je to već polufinale - i onda nešto kontam - neće se valjda sad posrati na sve, kad su na korak od finala, ito bih se usudio reći - ne nešto preterano velik korak.

Za Napoli računam da je malo ozbiljnija i temeljnija ekipa od onih Udinskih slina, a Barsa k'o Barsa - mogu se osrati ko papci pa izgubiti, a ako se zaigraju mogu im još 5-6 komata nagurati.


Na kraju krajeva - već sam uplatio, tako da - daj neku alternativu/vadionu.:)
  • 1