Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Fudbalska kladionica


  • Please log in to reply
6590 replies to this topic

#31 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 23 December 2011 - 22:30

Gledam poluvrijeme Moreirense-Nacional 0-2 i pri tom rezultatu Nacional napravio crveni. Nacional je prvoligaš sa financijskim problemima i ne bi me začudilo da je namješteno iz 2 u 1. Kvota na keca na poluvremenu bila 10, nisam htio ništa pisat jer ne mogu znat / tvrdit da je namješteno. Sad je Nacional dobio još jedan crveni (naš Stojanović), Moreirense zabio iz penala, kvota na pobjedu Moreirensea 2.63. Vidjet ćemo...

Edit: 2-2 (produžeci), drago mi je da nisam dobro 'osjetio' (a možda je ipak iz 2 u X namješteno :D). Nisam od onih koji u sve sumnjaju, al crveni napravit sa dva igrača više - to mi je probudilo sumnju.

Edited by mate mišo, 23 December 2011 - 23:40.

  • 0

#32 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 23 December 2011 - 23:34

Za ponedjeljak - 12 kvota da će Blackburn vodit na poluvremenu u Liverpoolu, 15.4 da će dobit. Blackburn zadnji, bez pobjede u gostima, Liverpool bez poraza doma. Kvote ne bi smjele biti preko 6.5-7 / 8.5-9. Vjerojatno neće doć al kvote su bezobrazno velike, znajući kako se Liverpool muči sa slabijim ekipama a ni Blackburn nije toliko loš (barem po imenima) koliko je trenutno u kanalu. Ovo prvo bih sigurno probao po toj kvoti za mali ulog. Najizgledniji tip mi je hendikep 2.5 dvojka @ 1.45.

Edited by mate mišo, 23 December 2011 - 23:34.

  • 0

#33 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 25 December 2011 - 21:17

par predloga pre tiketa :

Čelzi - Fulam 4+ 2.60
Bolton Vond. - Njukastl Junajted 1 na 2.40
Sanderlend - Everton kao vrhunski X oko trojke
MUTD MCity Liveprul probati iz iksa ovo sve kao ja tripujem

iz istoruije / statistike

Votford - Kardif Siti 3+ 1.90
Midlzbro - Hal Siti 3+ 1.90
Reding - Brajton i Houv A. 3+ kvota 2.00 sto je izuzetan offer

Lejton Orijent - MK Dons 3+ 1.70
Oldam Atletik - Hartlpul Junajted 3+ 1.80
Tranmer Rovers - Ročdejl 3+ 1.85
Morkamb - Akrington Stenli 3+ 1.80
Bristol Rovers - Plimut Argajl 3+ 1.85
Bradford Siti - Kru Aleksandra 3+ 1.80
  • 0

#34 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 26 December 2011 - 16:57

Za ponedjeljak - 12 kvota da će Blackburn vodit na poluvremenu u Liverpoolu...


Autogol crvenih u 45.' :unsure:
  • 0

#35 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 26 December 2011 - 17:02

Za ponedjeljak - 12 kvota da će Blackburn vodit na poluvremenu u Liverpoolu, 15.4 da će dobit. Blackburn zadnji, bez pobjede u gostima, Liverpool bez poraza doma. Kvote ne bi smjele biti preko 6.5-7 / 8.5-9. Vjerojatno neće doć al kvote su bezobrazno velike, znajući kako se Liverpool muči sa slabijim ekipama a ni Blackburn nije toliko loš (barem po imenima) koliko je trenutno u kanalu. Ovo prvo bih sigurno probao po toj kvoti za mali ulog. Najizgledniji tip mi je hendikep 2.5 dvojka @ 1.45.

Kakav delikatan nos, kakva briljantna prognoza.
  • 0

#36 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 28 December 2011 - 09:42

Portimonense - Oliveirense 1 (2.30)
tradicija 1, domaci posle krs starta vezali 3 bez poraza, Portugal 2 je sugava liga gde svako svakog moze da dobije, tako da je ulog minimalan
Hibernian - Inverness CT 1 (2.35), 3+ (1.90)
red je da i Hibsi nekog dobiju, mada mi je dosta sigurnije odigrati 3+ i GG jer se gosti bas prze sa golovima zadnje vreme, samo ga nisu dali Seltiku, a primaju ga od svih
Motherwell - Dunfermline 1 (1.45)
Dobe majke su super iznanadjenje ove sezone mada su pocele da padaju u formi, narocito kuci. Ali da li ima boljeg nacina za prekid lose serije od gazenja raspada. Kvota na keca je smesna, ali u kombinaciji sa nekim opakim golovima 4+ i vise je ok, s` obzirom kakva je ponuda danas
Celtic - Rangers 1 (2.00)
cisto navijacki, mada je Seltik u opasnoj seriji od 8 pobeda, i ako je igra dosta losa, a sta reci za pandure koji su bas u maleru zadnjih 30tak dana, dobili su samo ova 3 raspada sa dna tabele
  • 0

#37 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 28 December 2011 - 13:06

Portimonense - Oliveirense 1 (2.30)
tradicija 1, domaci posle krs starta vezali 3 bez poraza, Portugal 2 je sugava liga gde svako svakog moze da dobije, tako da je ulog minimalan
Hibernian - Inverness CT 1 (2.35), 3+ (1.90)
red je da i Hibsi nekog dobiju, mada mi je dosta sigurnije odigrati 3+ i GG jer se gosti bas prze sa golovima zadnje vreme, samo ga nisu dali Seltiku, a primaju ga od svih
Motherwell - Dunfermline 1 (1.45)
Dobe majke su super iznanadjenje ove sezone mada su pocele da padaju u formi, narocito kuci. Ali da li ima boljeg nacina za prekid lose serije od gazenja raspada. Kvota na keca je smesna, ali u kombinaciji sa nekim opakim golovima 4+ i vise je ok, s` obzirom kakva je ponuda danas
Celtic - Rangers 1 (2.00)
cisto navijacki, mada je Seltik u opasnoj seriji od 8 pobeda, i ako je igra dosta losa, a sta reci za pandure koji su bas u maleru zadnjih 30tak dana, dobili su samo ova 3 raspada sa dna tabele


Celtic bi po formi trebao dobit makar derbi je derbi. Premala kvota obzirom da je derbi (a i Rangersi su još uvijek prvi), rijetko kad bude tako mala. Volio bih da dobije Celtic, i meni su dragi. U seriji su od 8 pobjeda, prethodno su igrali doma 0-0 sa Hibernianom i izbili me samo oni na 3 tiketa (a 3 dana ranije dobili taj isti Hibernian 4-1 u gostima). Hibernian otada ima 6 poraza i jedan remi, valjda će danas prekinut lošu seriju. Motherwell mala kvota. NHL-a dva ako pogodiš, dobro je. Makar, gledam rezultate zadnjih 10-ak dana i vrlo dobro bih izgađao da sam se morao kladit (na NHL).
  • 0

#38 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 28 December 2011 - 18:04

Pogledajte susrete Loozerpsula :P i Njuke

Malo po malo pa bude 3:0 za crvene, obicno crveni zasijaju posle debakla , kvota na to je 11.00
  • 0

#39 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 03 January 2012 - 10:19

Kayserispor - Bursaspor
1 (2.50)
da je manja kvota ne bih ni pogledao ovaj par, ali za 2,5 igram na Kajzeri bez problema, dosta su tvrdi ( jedan put dosli GG u zadnjih 10), Bursa je ocajna ove sezone i ovolika kvota je samo na staru slavu. Bursa ima pobedu u gostima u drugom kolu i od tada nista, aigrali su uglavnom sa krsevima, bas lep 1 i necu propustiti da ga odigram, narocito na live nadajuci se da domaci nece dati go prebrzo i da kvota na 1 dostigne kvotu 3
http://www.betexplor...matchid=6833996
http://www.fudbal91....r_vs._Bursaspor
http://www.flashscor.../#match-summary
  • 0

#40 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 03 January 2012 - 10:32

Sivasspor - Karabukspor
1 (1.90)
Sivas pre par godina u vrhu turskog fudbala u poslednje vreme tavori u sredini tabele, ali je i dalje za krseve kao sto je karabuk strah i trepet. Kuci je prilicno dobar, ima poraz u prvom kolu i od tada je bez poraza, dok je Karabuk tezak raspad sa samo jednim bodom u 9 kola na strani Kec za neki tripl ili tiket nista vise
http://www.fudbal91....mir_Karabukspor
http://www.flashscor.../#match-summary

p.s. od ova 3 mala keca kod turaka opasno mi smrdi mersin, a malo manje galata, verovatno cu odigrati samo trabzon
  • 0

#41 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 03 January 2012 - 11:09

Mirandes - Santander
2 (3.10)
osim ako nije bas neka velika namestaljka ova kvota je smesna dozlaboga. Mirandes treceligas(prilicno dobar) izbacio Viljareal koji ne zna gde bije ove sezone, dok je Santander prosao Rajo u dve lude utakmice, ocekujem da dobiju veceras u gostima da bi odmarali igrace u revansu kod kuce
http://www.flashscor.../#match-summary
http://www.fudbal91....asing_Santander
  • 1

#42 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 04 January 2012 - 03:18

Besiktas - Eskisehirspor
1 (1.70)
Mislim daje ovo bas poklon, kladionice moraju da daju ovoliku kvotu na 1 jer je Eskisehi 4 na tabeli, ali to naravno nije mesto gde ce oni zavrsiti sezonu, Besiktas zavrsio sa obavezama u Evropi, sad se okrece domacem prvenstvu da pokusa da pojuri Galatu u borbi za titulu ove sezone. na putu mu je Eski koji prilicno dobro gura, ali uglavnom teskom mukom dobija ostale krseve po turskoj dok pred velikima uglavnom skida gace. Tradicija je prilicno jasna od kada su gosti usli u prvu ligu bod nisu uzeli na 3 meca protiv Besiktasa u gostima, sigurno nece ni danas
  • 0

#43 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 06 January 2012 - 16:26

samo na brzinu da nabacam neke danasnje fudbale:
Le man 1 na ovu kvotu uvek, tradicija je ubistvena dobra na domace
Hadersfild 2 vikomb je kesa koja ide u 4 ligu, a gosti moraju da se uozbilje ako ne zele da igraju play off
verona 1, brine me ovako izdvojen termin, to mi smrdi na neko stelovanje inace je upisan 1
morelija nocas zicer i lepa kvota
jebeni akrington ima 8 X u gostima, ne bih ga pipnuo ni stapom
ove prijateljske ne pipam, krs je vreme po evropi samo ce da stoje po terenu nema tu ni igre ni golova
  • 0

#44 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 10 January 2012 - 08:14

Šefild, Flitvud i Lacio... sigurice, ali oće l' doći sve tri...?
Kanim ih kombinovati u sistemu 3 fix-a + 1/5, sa 5 malo jačih kvota (2+).
  • 0

#45 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 11 January 2012 - 06:53

Iz danasnje ponude izdvajam:

Dortmund - Elche 1 @1.40
Udineze - Kjevo 1 @1.65
Totenhem - Everton 1 @1.55
Birmingem - Ipsvich 1 @1.60

Ima l' ko jos sta pametno za dodati, ili mozda oduzeti?


  • 0