Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Fudbalska kladionica


  • Please log in to reply
6590 replies to this topic

#16 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 21 December 2011 - 13:10

:D svaka cast na trudu. hoce li Lujine rijeci biti prorocke? da ce ovo postati jedan jako ozbiljan kutak odakle ce kad se stvari jos malo ustimaju izlaziti milijunashi/milioneri?
  • 0

#17 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 21 December 2011 - 16:31

1. Lille - Nice 1 (1.40)
Nica ima 1 bod na strani cele sezone protiv Kaena, ubice ih Lil


2. Holstein Kiel - Mainz 2 (1.55)
3 ranga razlike, previse cak i za Majnc


3. Le Poire - Nimes 2 (3.10)
nemam pojma sto je ovolika dvojka?


4. Moenchengladbach - Schalke 2 (2.55)
Salke je u opasnoj formi, pregazice koltove kao plitak potok


5. Ajax - Alkmaar 1 (1.85)
Az krenuo da pada u formi, a domaci su bas besni, rosle godine 23.12 isto u kupu dobio Ajaks


6. Atalanta - Cesena 1 (1.90)
domaci u seriji od 5 ikseva, dosta je


7. Novara - Palermo 2 (2.90)
gosti jos nisu dali gol u gostima ove sezone, kome ako ne Novari?


1. Dobit možda hoće al ubit nema šanse.

2. Mainz je u prvom kolu na produžetke prošao lošeg petoligaša, Kiel je u prva dva kola dobio 3-0 i 2-0 prosječne drugoligaše. I ranijih sezona se Mainz često mučio sa slabijim ekipama (nekad i ispadao), u kupu uvijek ima iznenađenja a u njemačkom pogotovo. Par za zaobilaženje.

3. Domaćin je u odličnoj seriji doma gdje su samo jednom poraženi, imaju 5 bodova manje od Nimesa, nije prevelika kvota na Nimes.

4. Blaga prednost Schalkeu al nema teorije da iko pregazi Gladbach kad igra doma.

5. Svakako. Koliko je bila premala 1.7 kvota na Ajax u prvenstvu (Ajax bio u lošoj formi a Alkmaar u sjajnoj) tako je i sada definitivno prevelika na Ajax, u dobroj su formi a Alkmaar znatno pao, žele se revanširat za 2-2 u prvenstvu. Mogao bi i hendikep proć.

6. Tako sam i ja računao za Alkmaar prošlo kolo (serija X-eva u gostima) kao ono izgubiše :D

7. Trebaju nekad, e , sad, mogli bi i primit..par za izbjegavanje.
  • 0

#18 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 21 December 2011 - 20:28

Ajax narasla kvota na 2.01, ne igra Anita i prvi golman (još par otprije ozlijeđenih) al nije to veliki hendikep...očekujem da dobiju.

Edited by mate mišo, 21 December 2011 - 20:29.

  • 0

#19 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 22 December 2011 - 01:58

solidan dan, lep plus bi bio da je Ajaks zavrsen, ovako kvota 1, jos sam solidan bio i na live, a od ovih predloga ovde 8-8
  • 0

#20 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 22 December 2011 - 10:17

Danasnji izbor:
Trabzonspor - Orduspor 1 (1.55)
Trabzon se bas raspada u poslednje vreme, ubila ih je CL, ali mislim da nema boljeg nacina da se prekine post od gazenja raspalog Orduna
Genclerbirligi - Buyuksehir B. 1 (2.35)
predlog cisto zbog tradicije i trenutne forme, obe ekipe su plasirane bolje nego sto bi trebalo
Eindhoven - Vitesse 2 (1.80)
nemam pojma jos uvek zasto je ovolika kvota, ali necu propustiti ovaj poklon

Valencia - Cadiz 3+ (1.50)
valjda ce ih natovariti lepo
NHL NY Rangers - NY Islanders 1 (1.85)
ovo igram na rendzere uvek kada igraju sa ostrvljanima, otprilike dolazi pobeda rendzera na 2 od 3 meca, akvota je uvek lepa


  • 0

#21 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 22 December 2011 - 20:18

Danasnji izbor:
Trabzonspor - Orduspor 1 (1.55)
Trabzon se bas raspada u poslednje vreme, ubila ih je CL, ali mislim da nema boljeg nacina da se prekine post od gazenja raspalog Orduna
Genclerbirligi - Buyuksehir B. 1 (2.35)
predlog cisto zbog tradicije i trenutne forme, obe ekipe su plasirane bolje nego sto bi trebalo
Eindhoven - Vitesse 2 (1.80)
nemam pojma jos uvek zasto je ovolika kvota, ali necu propustiti ovaj poklon

Valencia - Cadiz 3+ (1.50)
valjda ce ih natovariti lepo
NHL NY Rangers - NY Islanders 1 (1.85)
ovo igram na rendzere uvek kada igraju sa ostrvljanima, otprilike dolazi pobeda rendzera na 2 od 3 meca, akvota je uvek lepa

vitesse ima crveni. jbg
oho, kolo srecje se okrecje! 0 : 1
kad prije jbt? FC Eindhoven 1 - 1 Vitesse Arnhem
ipak u 90+ FC Eindhoven 1 - 2 Vitesse Arnhem :D

Edited by Rotterdamac, 22 December 2011 - 20:38.

  • 0

#22 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 22 December 2011 - 20:46

vitesse ima crveni. jbg
oho, kolo srecje se okrecje! 0 : 1
kad prije jbt? FC Eindhoven 1 - 1 Vitesse Arnhem
ipak u 90+ FC Eindhoven 1 - 2 Vitesse Arnhem :D


Mislim da je igrao singlove (i sve pogodio, ostao NHL) :+1:
  • 0

#23 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 22 December 2011 - 20:46

Danasnji izbor:
Trabzonspor - Orduspor 1 (1.55)
Trabzon se bas raspada u poslednje vreme, ubila ih je CL, ali mislim da nema boljeg nacina da se prekine post od gazenja raspalog Orduna
Genclerbirligi - Buyuksehir B. 1 (2.35)
predlog cisto zbog tradicije i trenutne forme, obe ekipe su plasirane bolje nego sto bi trebalo
Eindhoven - Vitesse 2 (1.80)
nemam pojma jos uvek zasto je ovolika kvota, ali necu propustiti ovaj poklon

Valencia - Cadiz 3+ (1.50)
valjda ce ih natovariti lepo
NHL NY Rangers - NY Islanders 1 (1.85)
ovo igram na rendzere uvek kada igraju sa ostrvljanima, otprilike dolazi pobeda rendzera na 2 od 3 meca, akvota je uvek lepa

Bogibogme ovo ne izgleda loše. Brišem ono podvlačenje crvenom.
  • 0

#24 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 22 December 2011 - 21:27

FT Besiktas 1 - 0 Karabukspor
prodje i ovo, ne bas ubjedljivo. ko je igrao na chelsea nek odguli jedan komadic tiketa vec sad. dozivio bih bas prijatno iznenadjenje ako bi pobijedila. par koji bih sigurno zaobisao da ih nije bilo samo 6 da proberes. jos lujo to tipovao. mog'o sam odmah u kladji poderat listic. B-)
oho Tottenham H. 1 - 1 Chelsea nemojte jos derati listic, samo ga malo nacnite

Edited by Rotterdamac, 22 December 2011 - 21:28.

  • 0

#25 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 22 December 2011 - 22:10

ohoho,sve doslo, malo sam slabije ispratio turke, ali sam zato lepo naplatio vitese i valensiju, celsi odigrao singl 2, ali sam vec izvukao uplatu kada sam prosao next gol na plave, ako dodje i 2 onda punpanje bas bas, cak sam i na hokejasima solidno prosao, tako da cu rendzere slabije odigrati nego sto sam mislio, ne moze bas sve da dodje :rolleyes:
  • 0

#26 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 December 2011 - 00:39

ohoho,sve doslo, malo sam slabije ispratio turke, ali sam zato lepo naplatio vitese i valensiju, celsi odigrao singl 2, ali sam vec izvukao uplatu kada sam prosao next gol na plave, ako dodje i 2 onda punpanje bas bas, cak sam i na hokejasima solidno prosao, tako da cu rendzere slabije odigrati nego sto sam mislio, ne moze bas sve da dodje :rolleyes:

jos ja majke mi kontam, a bio sam u brzini, da stavim X na chelsea. pogotovo jer je lujo reko dvicu. i kontam uvijek treba ici malo ulijevo ili udesno od lujine procjene. ali nadjoh jos neku analizu i haj kontam da stavim. koji je to ''pehilj'' onaj lujo, pa to je za plakati. drugarska sugestija: lujine parove zaobilaziti, narocito kad je u zalosti, koroti. jebo me lujo i njegova dvica. :angry:
  • 0

#27 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 23 December 2011 - 00:44

jos ja majke mi kontam, a bio sam u brzini, da stavim X na chelsea. pogotovo jer je lujo reko dvicu. i kontam uvijek treba ici malo ulijevo ili udesno od lujine procjene. ali nadjoh jos neku analizu i haj kontam da stavim. koji je to ''pehilj'' onaj lujo, pa to je za plakati. drugarska sugestija: lujine parove zaobilaziti, narocito kad je u zalosti, koroti. jebo me lujo i njegova dvica. :angry:


A zamisli brezobrazluka, umjesto da danas s tobom pod ruku pošto je fulo jučer (tako je sam predložio da se čini) on lupa li ga lupa :angry:

Spoiler


  • 0

#28 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 December 2011 - 00:55

A zamisli brezobrazluka, umjesto da danas s tobom pod ruku pošto je fulo jučer (tako je sam predložio da se čini) on lupa li ga lupa :angry:

Spoiler

:unsure: sto sa mnom, jebo te joza bravar? ja jucer pogodio. valjda s nekim luzerom ko sto je i sam?
  • 0

#29 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 23 December 2011 - 01:00

:unsure: sto sa mnom, jebo te joza bravar? ja jucer pogodio. valjda s nekim luzerom ko sto je i sam?


Krivo mi se učini :rolleyes:

Znači king louie ta-ko !

:P

Ma dobar je Lujo, gotivan lik :D



  • 0

#30 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 23 December 2011 - 20:23

Veceras jos jedna tekma
Moreirense - Nacional 1&tim1 2+ kvota 3.00...pa ko voli nek izvoli.....da ne ubacujemo na tipovanje
  • 0