Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Fudbalska kladionica


  • Please log in to reply
6590 replies to this topic

#1 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 14 December 2011 - 13:46

Da ne bih sad nesto novo izmisljao, jednostavno cu kopirati deo posta.

Ova tema ce sluziti za raspravu o fudbalskim utakmicama u ranijoj fazi nedelje/kola. Ovde mozete okaciti predloge za sledece kolo (posebno kad se vidi nesto sto se igra za 4 dana, a ocekuje se pad kvote), raspitati se o istima, ostaviti obavestenje kada ste primetili da je kvota na neki tip pocela drasticno da pada i sve ostalo sto ste vec manje vise radili, pa nema potrebe da previse duzim. Sam tiket okacite na predvidjenoj temi Posted Image

Mislim da je iz ovoga jasan sadrzaj ove teme. Sta god nije, pitajte na temi za pitanja. Srecno Posted Image

Edited by nlavrnja, 31 July 2012 - 01:37.

  • 0

#2 San Epifanio

San Epifanio
  • Members
  • 2,841 posts

Posted 14 December 2011 - 13:50

...

Edited by San Epifanio, 14 December 2011 - 13:52.

  • 0

#3 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 15 December 2011 - 01:38

www.oddsportal.com
prate gomilu kladionica
idealna pomoc u pracenju kretanja kvota za vecinu sportova
  • 0

#4 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 15:12

U 17:30 igraju Katar i Irak susret zadnjeg kola grupe A Panarapskih igara. Bahrain je s njima u grupi, do sada su igrali Katar i Bahrain 2-2, Bahrain je dobio Irak 3-0. Katar je domaćin turnira, za prolaz u polufinale mora dobiti 4 razlike (ili 4-1, 5-2 i sl.), Irak je ispao. Igrali su prije 5 mjeseci prijateljsku u Dohi, dobio je Irak 1-0. Katru je nekoliko igrača na Svjetskom klupskom prvenstvu (Al Sadd). Katar je na mene ostavio vrlo solidan dojam kad su igrali sa Hrvatskom prijateljsku (bilo je to, doduše, prije dvije godine a i igrali su u punom sastavu). Irak trenira Zico, pitanje je da li će izvesti kombinirani sastav i olakšati posao domaćinu ili će se truditi popraviti dojam iz prvog kola. Katar mora napasti odmah želi li šansu za prolaz. Mislio sam najprije predložit pobjedu Katra (2.0) ili čak hendikep (3.5), možda i nije loše probati ali ipak, Irak je bolje rangiran na FIFA-inoj listi, bili su i prvaci Azije prije nekoliko godina (a i Katar nije u najjačem sastavu), tako da mi se over 2.5 gola čini kao najbolja opcija. Kvota u Pinnacleu je 2.41, po meni value, probati za manji ulog.
  • 0

#5 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 16 December 2011 - 16:04

Katar je domacin. Cenim jednu jaku injekciju posustaloj irackoj privredi :whistle:
  • 0

#6 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 17:07

Katar je domacin. Cenim jednu jaku injekciju posustaloj irackoj privredi :whistle:


Ne znam koliko se ovo natjecanje ozbiljno shvaća al u svakom slučaju, nije ideja za odbacit :D

Da dodam još par valuea po meni: Veendam-Sparta 1+I&2+II @ 2.3, mislio sam možda i u tipovanje al Bayern je sigurniji. Da nisu isključena dvojica Sparti prošlu utakmicu, rekao bih i Sparta daje 2 gola @ 1.85. Dordrecht daje 2 @ 2.05 po statistici apsolutno, makar neće dovijeka ta serija, najbolje tu po meni GG @ 1.62. Fortuna Duesseldorf je privlačnih 1.75, imaju sve pobjede doma do sada..ne volim igrat na ekipu kad ima tako dobru seriju..trebalo bi doć. Oss je underdog, čini mi se neopravdano velik, vrlo dobrih 1.55 da će zabit gol, mogli bi možda i 2 (kvota čak 3.8 bila). Zwolle ima ogromnu prednost pa bi mogli opuštenije uć u utakmicu, 3+ @ 1.4 bi moralo doć, 4+ ima 2.0 kvota, moglo / trebalo bi tu bit puno golova. Prevelika kvota da Fortuna Sittard daje gol (1.95).

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 17:09.

  • 0

#7 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 16 December 2011 - 17:24

Ne znam koliko se ovo natjecanje ozbiljno shvaća al u svakom slučaju, nije ideja za odbacit :D

Pogledao sam kvotu u 16 h, bila je 2.05 (Betcity), u 16:45 uplacujem tiket 1.80 :D Cenis da je jos neko provalio za jadac?

Nije stvar u takmicenju, nego sto su ti ljudi toliko sujetni, a tolik obogati da je lako i peglaju. Secam se prica da zezaju vlasnika City-ja posle prve sezone zbog losijeg ucinka ekipe, a doveo tolika pojacanja. Mogu zamisliti ovaj mec, kad se svi oni seici poredjaju u lozi, njih 50 komada, treba da se brukaju pred "siromasnim klosarima" iz Iraka. Ja sam inace veliki protivnik teorija zavera i ne mora ni blizu da znaci da sam u pravu u vezi ovoga, ali znam da ti likovi ne trpe poraze i znaju da para vrti svuda. Evo kako to oni vole da rade:

http://www.youtube.com/watch?v=kgieoa5AVzU



  • 0

#8 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 17:50

Cenis da je jos neko provalio za jadac?


Lako moguće..

Da dodam da Brescia 13 kola ne zna za pobjedu, od toga 8 poraza..igraju u gostima sa Livornom koji je također u lošoj formi. Ispratit Bresciu za mali ulog ko igra singl a ako ne prođe onda udarnički iduće kolo na Bresciu.

Edit: odgledah sad dio klipa (nešto mi mutno u sjećanju ovo ostalo), smiješno, Koreja je za klasu bolja (a tad pogotovo bila). Da, da, sujeta je gadna stvar.

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 18:04.

  • 0

#9 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 22:23

U 17:30 igraju Katar i Irak susret zadnjeg kola grupe A Panarapskih igara. Bahrain je s njima u grupi, do sada su igrali Katar i Bahrain 2-2, Bahrain je dobio Irak 3-0. Katar je domaćin turnira, za prolaz u polufinale mora dobiti 4 razlike (ili 4-1, 5-2 i sl.), Irak je ispao. Igrali su prije 5 mjeseci prijateljsku u Dohi, dobio je Irak 1-0. Katru je nekoliko igrača na Svjetskom klupskom prvenstvu (Al Sadd). Katar je na mene ostavio vrlo solidan dojam kad su igrali sa Hrvatskom prijateljsku (bilo je to, doduše, prije dvije godine a i igrali su u punom sastavu). Irak trenira Zico, pitanje je da li će izvesti kombinirani sastav i olakšati posao domaćinu ili će se truditi popraviti dojam iz prvog kola. Katar mora napasti odmah želi li šansu za prolaz. Mislio sam najprije predložit pobjedu Katra (2.0) ili čak hendikep (3.5), možda i nije loše probati ali ipak, Irak je bolje rangiran na FIFA-inoj listi, bili su i prvaci Azije prije nekoliko godina (a i Katar nije u najjačem sastavu), tako da mi se over 2.5 gola čini kao najbolja opcija. Kvota u Pinnacleu je 2.41, po meni value, probati za manji ulog.


0-0 FT :D
  • 0

#10 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 18 December 2011 - 07:11

Universitatea Cluj-Mioveni hendikep @ 1.82, to bi bio moj drugi tip za danas (možda i prvi da nije u pitanju ipak ne baš zahvalna rumunjska liga). Un. Cluj 8., Mioveni zadnji, 18. Mioveni 0-1-7 u gostima, gol razlika 2-25, svaki put gubili su sa hendikepom a (prenosim info jednog Rumunja) 8 najboljih igrača Miovenija neće nastupiti (neki raskinuli ugovor, drugi na putu da to učine).

Edited by mate mišo, 18 December 2011 - 07:14.

  • 0

#11 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 18 December 2011 - 12:20

Barca 3+ već došlo... B-)
  • 0

#12 Mojsa

Mojsa
  • Members
  • 10 posts

Posted 19 December 2011 - 01:58

Zanima me da li u nekoj kladionici ima da se igra liga iz Venecuele ? Bas sam trazio svuda ali ne mogu da nadjem, a vidim da ima puno namestaljki tamo..
  • 0

#13 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 19 December 2011 - 10:09

Zanima me da li u nekoj kladionici ima da se igra liga iz Venecuele ? Bas sam trazio svuda ali ne mogu da nadjem, a vidim da ima puno namestaljki tamo..

U Atlantiku obicno ima
  • 0

#14 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 21 December 2011 - 10:58

Moj izbor za danas
Antalyaspor - Fenerbahce 2 (1.90)
fener u seriji, posle burse i Trabzona ovo mu dodje kao izlet, od zadnjih 6 dobio je 4 u gostima
Kayserispor - Ankaragucu 1 (1.60)
gosti se raspadaju narocito na strani i verovatno su vec ispali, kajzeri solidan kuci narocito dobar protiv ovakvih krseva
Boussu Dour - Oostende 2 (2.25)
domaci su vec zavrsili sezonu jer ispasti ne mogu, a za baraz nemaju kvalitet, dok Ostende ako zeli direktnu promociju ovo mora da dobije i da se nada da Eupen malo smanji gas
Evian - Montpellier 1 (3.00)
ne volim preterano klubove kao Evian,instant sranja sa velikim kesom, ali posto igraju sa Monpeljeom koji je krenuo gde mu je i mesto na ovu kvotu keca necu propustiti
Lille - Nice 1 (1.40)
Nica ima 1 bod na strani cele sezone protiv Kaena, ubice ih Lil
Valenciennes - Lyon 2 (2.40)
za ovu kvotu Lion? uvek i protiv svakog u Francuskoj
Holstein Kiel - Mainz 2 (1.55)
3 ranga razlike, previse cak i za Majnc
Le Poire - Nimes 2 (3.10)
nemam pojma sto je ovolika dvojka?
GFCO Ajaccio - Epinal 3+ (1.70)
obe ekipe se u zadnje vreme prze sa golovima kao besne, a najlepse od svega je sto i daju i primaju dosta
KVSK - Dender 1 (1.45)
Lomel obicno gazi u prvom delu sezone, a na prolece prodaje, medjutim ove sezone su malo kilavi, ali i takvi su za Dender Barca,+ nemaju pobedu 3 kola, dosta je
Moenchengladbach - Schalke 2 (2.55)
Salke je u opasnoj formi, pregazice koltove kao plitak potok
Aston Villa - Arsenal 2 (1.75)
Vila je zadnji put dobila tobdzije kuci `98, a kad mogu LP i MU mogu i Vengerovi decaci
Newcastle - WBA gg.3+ (2.20)
svrake vise ne lete, ali valjda ce dati neki go kuci konacno, igram samo zbog tradicije i lepe kvote
Ajax - Alkmaar 1 (1.85)
Az krenuo da pada u formi, a domaci su bas besni, rosle godine 23.12 isto u kupu dobio Ajaks
Atalanta - Cesena 1 (1.90)
domaci u seriji od 5 ikseva, dosta je
Novara - Palermo 2 (2.90)
gosti jos nisu dali gol u gostima ove sezone, kome ako ne Novari?


  • 0

#15 Prophet

Prophet
  • Members
  • 49 posts

Posted 21 December 2011 - 12:01

Wigan-Liverpul kvota 1,5 na pobedu liverpula...sta celzi kao kiksnuo pa ce ih liverpul dobiti.Klasicna navlakusa i precenjivanje livera,da je kvota bar 2,0 pa da razmislim.Poznato je kako se liverpul muci sa tim slabijim ekipama.
  • 0