Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Tiketi


  • Please log in to reply
3857 replies to this topic

#46 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 16 December 2011 - 22:31

Auff... B-)

Attached File  Niz2.jpg   55.05KB   16 downloads

:D
  • 4

#47 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 16 December 2011 - 22:47

Goggy, fantastiś! Jel stavljaš uredno tikete ovdje, vidim prošli jesi, a ovaj?
  • 0

#48 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 16 December 2011 - 23:12

Goggy, fantastiś! Jel stavljaš uredno tikete ovdje, vidim prošli jesi, a ovaj?



Ovaj nisam. :unsure:

Danas sam sastavio tri, ali nisam imao vremena, da ih kačim.
Dva sam popuš; jedno skijanje za jedan i drugi fudbalski za dva...
Ovaj je, eto, prošo... :lala:
  • 0

#49 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 16 December 2011 - 23:35

T1:
Fortuna D. 1 @1.70Posted Image
Grojter F. 1 @1.70Posted Image
Galatasaraj 2@1.90Posted Image
UKK> 5.49Posted Image

T2:
MediaS 1@2.15Posted Image
Sedan 1 @1.50Posted Image
Clermont 1 @1.85Posted Image
UKK> 5.97Posted Image

T3:
Sparta 2 @2.00Posted Image
Gent 2 @2.35 odlozeno
Bastia 2 @2.55Posted Image
UKK> 11.98 5.1Posted Image


  • 4

#50 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 16 December 2011 - 23:43

Clermont 1 @1.85Posted Image

Neces verovati, ovim kacenjem (ne)uspeha si mi doneo pare :D Zapitao se ja sta ti ovaj smajli znaci i odem na LS da vidim sta su likovi uradili i naletim da je Benfika dobila 5-1, a ja im u busu (citao LS za mobilnog) psovao sve sto nisu dali gol posle 36. minuta (igrao sam ih u H), mislio sam da je mec poceo u 20, a ne 22 h, ne bih dodatno ni proveravao. Sva sreca i sto sam odigrao 2 tiketa (taj drugi sam sada ustanovio da je pao), da sam odigrao samo ovaj 1, bacio bih ga u kantu negde usput :D

Dobitni je bio cisto prepisivanje odavde: Fortuna daje 2, Benfika H1 (neko je odigrao sigurnu pobedu, to nikad ne igram, ali ispratim sa H1 upravo zbog ovakvih slucajeva) i Galata 2.
  • 2

#51 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 16 December 2011 - 23:50

Neces verovati, ovim kacenjem (ne)uspeha si mi doneo pare :D Zapitao se ja sta ti ovaj smajli znaci i odem na LS da vidim sta su likovi uradili i naletim da je Benfika dobila 5-1, a ja im u busu (citao LS za mobilnog) psovao sve sto nisu dali gol posle 36. minuta (igrao sam ih u H), mislio sam da je mec poceo u 20, a ne 22 h, ne bih dodatno ni proveravao. Sva sreca i sto sam odigrao 2 tiketa (taj drugi sam sada ustanovio da je pao), da sam odigrao samo ovaj 1, bacio bih ga u kantu negde usput :D

Dobitni je bio cisto prepisivanje odavde: Fortuna daje 2, Benfika H1 (neko je odigrao sigurnu pobedu, to nikad ne igram, ali ispratim sa H1 upravo zbog ovakvih slucajeva) i Galata 2.


Bravo, dobar odabir za Fortunu (ovdje je bila u bonus tipu - veća kvota nego da daju 2), te lige gdje dosta golova pada uvijek bolje tim daje 2 nego pobjeda (nema ovdje doduše u svim kladionicama to u ponudi i ne za sve lige).

Edit: jesi li i drugi 'prepisivao' ? Opleti slobodno :D

Edited by mate mišo, 16 December 2011 - 23:51.

  • 0

#52 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 17 December 2011 - 00:06

Bravo, dobar odabir za Fortunu (ovdje je bila u bonus tipu - veća kvota nego da daju 2), te lige gdje dosta golova pada uvijek bolje tim daje 2 nego pobjeda (nema ovdje doduše u svim kladionicama to u ponudi i ne za sve lige).

Edit: jesi li i drugi 'prepisivao' ? Opleti slobodno :D

Na domacina (a da ih pratim) uvek igram daju 2, fix prakticno nikada (ako igram u mocartu, onda kec i daju 2, ali je danas H1 na Benfiku bio 1,35, a u BC-u 1,62 pa sam otisao tamo). Jednostavno, timovi na koje se ja kladim ce pre kod kuce odigrati 2-2 nego 1-0, a u BC-u su kvote na >1,5 golova uvek vece nego na fixeve (sem u hol 2).

Drugi je bio Katar 1 :D Dordreht daje 2 i Norveska H1 (-1,5) sto ce verovatno doci. Glupi seici Posted Image Uplacivao sam pre tvog tipa za Bajern, inace bih garant to stavio, meni je to bio super tip :D

Edited by nlavrnja, 17 December 2011 - 00:07.

  • 0

#53 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 17 December 2011 - 00:14

Jos nemam tiket, to je stvar trenutne ispiracije, ali evo nekih tekmi koje bi se mogle naci na tiketu

Italija 2 kod koje nikad nisam imao nikad srece, Modena - Torino 2 2.10 i Padova - Noćerina 1910 1 1.70 kao trebalo bi da dodju po poziciji na tabeli

Bajer Leverkuzen - Nirnberg 1 1.50
Frajburg - Borusija D. 3+ bednih 1.60
Hamburger SV - Augsburg 1 1.55
Volfsburg - Štutgart 1 2.55
Šalke 04 - Verder silovacu X 3.20

Everton - Norič Siti 1 1.65
Njukastl Junajted - Svonsi Siti 1 1.85 odlicna kvota

Ipsvič Taun - Derbi Kaunti 1 2.20
Lids Junajted - Reding X 3.25
Piterboro Jun. - Koventri Siti dvojka 4.25 pa ako ce igde da dodje to je Championship
Vest Hem Jun. - Barnsli 1 1.60

srecno
  • 0

#54 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 17 December 2011 - 00:16

Ja sutra ne propustam:

West Ham tm1 3+ @3.15
Bolton 2 @4.75

tj. danas :D

Edited by glimmer twins, 17 December 2011 - 00:17.

  • 0

#55 8thWonder

8thWonder
  • Members
  • 33 posts

Posted 17 December 2011 - 00:28

Kad ne ide onda ne ide....juce na jednom samo na Udineze za 11 soma. Na drugom Barsu u basketu.
Evo i ovaj danasnji za malo vece pare.
http://www.mozzartbe...603-6640290-939
  • 0

#56 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 17 December 2011 - 00:39

Jel zna neko.....England conference
Kettering - Bath city 2 @1.55
Zasto je tako mala kvota za goste? Gledam statistiku, domacin bolji.....na poredjenju kvota sve ostale tekme konferencije 12 ovdasnjih kladzi daje kvotu (Mozzarta ni nema na tom sajtu) a na ovu samo jedna (Millenium). Inace ima je u Mozzartovoj ponudi

8thWonder....steta jbt, a bas danas gledam najniza kvota kod Francuza na Sedan....al mi nesto smrdelo. Bas bedak

Edited by vigvam, 17 December 2011 - 00:41.

  • 0

#57 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 17 December 2011 - 00:52

Na domacina (a da ih pratim) uvek igram daju 2, fix prakticno nikada (ako igram u mocartu, onda kec i daju 2, ali je danas H1 na Benfiku bio 1,35, a u BC-u 1,62 pa sam otisao tamo). Jednostavno, timovi na koje se ja kladim ce pre kod kuce odigrati 2-2 nego 1-0, a u BC-u su kvote na >1,5 golova uvek vece nego na fixeve (sem u hol 2).

Drugi je bio Katar 1 :D Dordreht daje 2 i Norveska H1 (-1,5) sto ce verovatno doci. Glupi seici Posted Image Uplacivao sam pre tvog tipa za Bajern, inace bih garant to stavio, meni je to bio super tip :D


Kako god okreneš, ja te za.ebo :D Osim ako si Katar sam uočio ranije, ja sam čak predložio 3+ :D

Što se tiče onoga daje po jedan gol u svakom poluvremenu, pratim i zna dosta slučajeva bit kao ovdje da tim da čak 3 (4,..) gola a da svi budu u jednom (obično drugom) poluvremenu. Naravno, bude i slučajeva da zabije taman po jedan u svakom poluvremenu. Kvota da Bayern daje 3 bila je 1.55 ili tako nešto, zato sam i rekao da mi je na onu igru realna 1.5 kvota. To je 100 % jedino kad je protivnik San Marino i to doma da 'tvoji' igraju (čak ni protiv Andore i Malte nije 100 %).

Šteta 8th Wonder, bit će bolje.

Edit: gdje kod vas ima skijanje u ponudi (koje kladionice) ?

Edited by mate mišo, 17 December 2011 - 01:04.

  • 0

#58 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 17 December 2011 - 01:04

Kako god okreneš, ja te za.ebo :D Osim ako si Katar sam uočio ranije, ja sam čak predložio 3+ :D

Edit: gdje kod vas ima skijanje u ponudi (koje kladionice) ?

Ma gde sam uocio ranije, ja samo poznate parove gledam (za petak to su GER 2 i NED 2, POR 1, GER 1 i tenis kada ga ima). Zato mi ovaj PDF super dodje, dosta ljudi ispise parove, a ja ih onda proveravam i izvlacim. Npr. Norvezanke sam proverio zbog tebe, zaboravio sam na zenski rukmet, Fortuna je bila moj tip, Galata ZIS-ov i jos neciji (statistika ekipa pre tog meca je cinila kvotu od 1.9 value kvotom), Dordreht sam pogledao zbog alfamale-a...
Louie je danas imao super tip, ali me zbunilo sto je kraj BiH pisalo U-23, a pored Poljaka nije nista, pa nisam smeo da pipam, nista mi nije bilo jasno.


Kod nas nigde sem u BC-u. Imaju i bijatlon, ako nisam pomesao sa nekim.
  • 0

#59 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 17 December 2011 - 01:15

Ma gde sam uocio ranije, ja samo poznate parove gledam (za petak to su GER 2 i NED 2, POR 1, GER 1 i tenis kada ga ima). Zato mi ovaj PDF super dodje, dosta ljudi ispise parove, a ja ih onda proveravam i izvlacim. Npr. Norvezanke sam proverio zbog tebe, zaboravio sam na zenski rukmet, Fortuna je bila moj tip, Galata ZIS-ov i jos neciji (statistika ekipa pre tog meca je cinila kvotu od 1.9 value kvotom), Dordreht sam pogledao zbog alfamale-a...
Louie je danas imao super tip, ali me zbunilo sto je kraj BiH pisalo U-23, a pored Poljaka nije nista, pa nisam smeo da pipam, nista mi nije bilo jasno.


Kod nas nigde sem u BC-u. Imaju i bijatlon, ako nisam pomesao sa nekim.


Onda smo kvit (NY Giants :D :P). Što je najbolje, za NFL sam bio uvjeren da je uz baseball najteži sport za pogađanje (nije da sam baš promijenio mišljenje) al vidjeh onaj Stevin kvota 100 tiket pa rekoh 'ajd' pitat ću / probat ću'.

Ja sam u životu jedva 6-7 puta prepisao par (više puta me neko podsjetio na neki par koji sam i sam mislio igrat al govorim baš o prepisivanju, znači igranju onoga što inače nisi namjeravao) i od toga sam 3 puta pao samo taj (prepisani) par :D Od toga dvaput (ne ovo sa NYG) već imao složen dobitni al 'škicnuh' naknadno i vidjeh tip. Ali, naravno, tu smo da si pomognemo, zato i rekoh, nema kukanja kad padneš nečiji par (meni je stvarno žao da neko padne zato što sam ga ja kao 'uvjerio' ali na njemu je hoće li poslušati ili ne, sam odlučuje).

Edit: nađoh samo na ruskom njihovu stranicu, ima li i na srpskom ?

Edit2: naravno da ima samo ja tele ne gledam, vidjeh sad

Edited by mate mišo, 17 December 2011 - 01:20.

  • 0

#60 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 17 December 2011 - 01:20

Edit: nađoh samo na ruskom njihovu stranicu, ima li i na srpskom ?

Pri vrhu stranice, po sredini, videces rusku zastavicu i "vibor jazika" (na ruskom naravno). Klikni na taj vibor... i odaberi srpsku zastavicu.
  • 0