Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Ostali sportovi - kladionica


  • Please log in to reply
2163 replies to this topic

#61 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 05 January 2012 - 23:29

Ja vec ostavio na tipovanju :D Ionako ne verujem da sutra ima nesto posebno da se igra, treba to pokusati.
  • 0

#62 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 06 January 2012 - 11:36

Ja vec ostavio na tipovanju :D Ionako ne verujem da sutra ima nesto posebno da se igra, treba to pokusati.


I ja sam singlirao Congu simbolicno pa cemo videti... :kece:

Za danas se razmisljam o Janku opet, prvo sam hteo hgm na -5,5 @1.85 a onda me opet vuce under gemovi na granici 19.5 @1.90...
Rezultat koji bi mi u tom slucaju odgovarao je nekih 6:3 6:4 sto i nije nerealno u odnosu na ono malo sto sam gledao Janka juce ali se jos razmisljam jer mi je nepoznanica njegov protivnik, zanima me njegov servis pre svega jer ako Janko servira drugi bice mu potrebna 3 brejka za under dok ako servira prvi bice mu dosta po jedan u oba seta sto verujem da moze doci bez problema...
Mala help :rolleyes:

Almagro mi se izbegava, ne znam zasto...

Sinoc sam hteo Mareja umesto NY ali sam ispostovao Alfa... tacnije nisam znao kakav je Endi nakon ovo malo rada sa Lendlom... Veceras cu ga ispratiti verovatno ako ne bude nista drugo, igra protiv Tomica... Sta ocekujete tu?

Pennetta F. - Zheng Jie isto nocas 1 je 1.45, vredi li vezati sa necim?

Uniks 1 @1.40 za double isto...
  • 0

#63 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 06 January 2012 - 16:41

NHL Nju dzersi 1 lepa kvota
Nju jork 2, tim u naj formi u celoj ligi za ovu kvotu uvek protiv svakoga
cikago ne pipam smrdi mi
ceska
pardubice 1 uvek
  • 0

#64 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 06 January 2012 - 18:50

Moram da napomenem da sam totalni duduk za NHL sto nije tesko bilo primetiti :D
Pogledao sam statse malo za ovo kolo i izdvojio par meceva pa ako te ne mrzi baci misljenje :P

Filadelfija - Otava
gosti imaju skor 7-2-1 tj. 7-3 gledano po naski, u poslednjih 10 meceva sto je jedan od boljih rezultata trenutno u ligi a imaju i 4 vezane pobede... Kvota na njih je 3.25

slicna prica je i sa mecom
Cikago - Kolorado gde je 2 @3.50 gde Cikago ima 2 vezana poraza a gosti 3 vezane pobede i 8-2-0 u poslednjih 10 utakmica...

Moze li se ocekivati da dodje neka od ove dve dvojke? 0:)

Druga dva meca koja sam izdvoji se igraju sutra uvece a to su kecevi na Dalas i LA... Sta ga cenis tu?

I za kraj, X2 navijacki na tvoj NY veceras isto solidna kvota? :P



  • 0

#65 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 06 January 2012 - 19:26

Moram da napomenem da sam totalni duduk za NHL sto nije tesko bilo primetiti :D
Pogledao sam statse malo za ovo kolo i izdvojio par meceva pa ako te ne mrzi baci misljenje :P

Filadelfija - Otava
gosti imaju skor 7-2-1 tj. 7-3 gledano po naski, u poslednjih 10 meceva sto je jedan od boljih rezultata trenutno u ligi a imaju i 4 vezane pobede... Kvota na njih je 3.25

slicna prica je i sa mecom
Cikago - Kolorado gde je 2 @3.50 gde Cikago ima 2 vezana poraza a gosti 3 vezane pobede i 8-2-0 u poslednjih 10 utakmica...

Moze li se ocekivati da dodje neka od ove dve dvojke? 0:)

Druga dva meca koja sam izdvoji se igraju sutra uvece a to su kecevi na Dalas i LA... Sta ga cenis tu?

I za kraj, X2 navijacki na tvoj NY veceras isto solidna kvota? :P




cikago posle serije pobede malo pada u poslednje vreme, realno su bolji od kolorada, ali je kvota premala za trenutnu formu timova i zato ne pipam inace bi bacio keca koji ce mozda i doci, aza otavu slobodno opali over, bice gomila golova, a ko ce dobiti stvarno je nemoguce predvideti
p.s. daleko je sutra :D, ali boston je u seriji treba ga ispostovati
NY je bezobrazna kvota i samo zbog toga ga igram inace je mec egal, takodje moze sve da dodje, under verovatno
  • 0

#66 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 06 January 2012 - 19:44

Ako mi dune nesto za nocas videcu, lupio sam dva keca iz Svajcarske po 1.50 sada sto pocinju :D

Kasnije cu da vezem onaj fudbal sto si dao, cini mi se da si ti, i to je to za danas...

A da:
Marej, Boston i Oklahoma kecevi
UK: 2.31
_______________________________

Oba tiketa padoh juce, hokej 3:3 a vodili 3:1 i Boston basket :D

Za danas sam izdvojio sledece meceve pa ako ima ko da pomogne u odabiru "sigurica" neka se javi, valja se :P

Vysocina Jihlava : HC Most 1 @1.20 (hokej)
HC Olomouc : Salith Shumperk 1 @1.35
Magnitogorsk : A. Ekaterimburg 1 @1.30
SC Langenthal : HC Thurgau 1 @1.30
Partizan : Zagreb bezh 1 @1.20 (basket)
PAOK : Ikaros bezh 1 @1.30
Kavala : Olympiakos bezh 2 @1.25

i dve vece kvote
Maccabi : Krka gdpu < 67.5 @1.85, Krka daje max 67 poena Makabiju
Buducnost - Cedevita 2 @2.00

Sta mislite?

Za one koji slave, zelim im srecan Bozic!

Edited by LFC, 07 January 2012 - 09:20.

  • 0

#67 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 11 January 2012 - 20:15

Drugari, budite dobri pa pripomozite za veceras :P
Imate li neki predlog u koji ste sigurni?

Ferer - Falla
Dvoumim se izmedju dva tipa, prvi je hendikep u gemovima na Ferera koji iznosi -5.5 @1.85 i drugi je ukupno gemova manje od 19.5 @1.95.
Verujem da David moze dobiti ovo u dva seta i pri tome da napravi tri brejka prednosti sto ce se uklopiti u neki od ova dva tipa, sta vi mislite?

Del Potro - Bagdatis
Hend. gemovi na Delpa su -3,5 @1.70, nadam se da se oporavio skroz i da ce se vratiti u top 5 ove godine gde mu je i mesto te da ce put ka tome zapoceti vec od starta godine... Za ovaj tip jos nisam siguran...

Tvrdo mi deluju mecevi zena
Kvitova - Li Na & Azarenka - Radvanska sta mislite da oba meca odu u tri seta? Hendikep u setovima na dvojke su 1.65 i 1.55 a tacan broj setova 2.25 i 2.20...
  • 0

#68 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 11 January 2012 - 21:52

Ferer je i meni minus, Delpo bi trebalo HG1 da dodje, ali nije nesto briljirao u prvom mecu.

Rohus @2,05 je fin tip, ali igrao je juce strasno naporan mec, malo preko 3 sata, s tim sto ni Paire nije igrao nesto preterano algano, 2 sata sa Celom. Da su obojica svezi, Rohus bi mi bio bas favorit, ali mislim da i ovako ima sanse.
  • 0

#69 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 11 January 2012 - 23:01

Ferer je i meni minus, Delpo bi trebalo HG1 da dodje, ali nije nesto briljirao u prvom mecu.

Rohus @2,05 je fin tip, ali igrao je juce strasno naporan mec, malo preko 3 sata, s tim sto ni Paire nije igrao nesto preterano algano, 2 sata sa Celom. Da su obojica svezi, Rohus bi mi bio bas favorit, ali mislim da i ovako ima sanse.


Ode Ferer u minus singl @1.95 a Delpo cist 1 na tiket sa Majamijem 2bh, Toronto over i Fila 2sh...

Valjda necu biti maler kao nocas sa dva iksa :P
  • 0

#70 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 11 January 2012 - 23:13

Kod Ferera nećeš sigurno...
  • 0

#71 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 11 January 2012 - 23:53

Kod Ferera nećeš sigurno...


I da hocu ne mogu a? :P
  • 0

#72 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 12 January 2012 - 11:30

Sta je sa Fererom, zna li ko?
Mec je trebao poceti u 9 - a nigde ga nema na livescore-u!?
Turih ga na tiket, pa brinem.
A Delpo i Bagdatis mi dodjose u over ;)


  • 0

#73 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 12 January 2012 - 11:39

Sta je sa Fererom, zna li ko?
Mec je trebao poceti u 9 - a nigde ga nema na livescore-u!?
Turih ga na tiket, pa brinem.
A Delpo i Bagdatis mi dodjose u over ;)



Kiša!

No more matches were completed on Thursday as rain washed out the rest of the day’s play. Fernando Verdasco had been leading countryman Guillermo Garcia-Lopez 3-1. Friday’s schedule will see Verdasco and Garcia-Lopez complete their match, as well as top seed David Ferrer against Alejandro Falla in the quarter-finals, before both semi-finals are played


  • 0

#74 LFC

LFC
  • Members
  • 110 posts

Posted 12 January 2012 - 18:58

Dosta meceva veceras, valja se ubosti tenis... Dosta kvote 2-3 nisam alav :P

Treba izabrati samo prave tipove :D
Delic, Berankis, Pospisil, Goffin, Lacko...

Bagdatis @1.60?



Od NHL-a Boston, Detroit i NY 1X ?
  • 0

#75 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 12 January 2012 - 20:34

Izdvajam za veceras IMO value u ponudi: Bol-Pospisil 1S 10+ @1,7. Bol je u prvom mecu odservirao najbrzi servis blizu 230 na sat, u proseku servira oko 200, uvek bira da prvi servira na pocetku, a radi se o jako visokom igracu, mozemo ga porediti sa Karlovicem, i njegove sanse za osvajanje poena sa osnovne linije protiv solidnog tenisera kakav je Pospisil nisu velike. Kada se sve sabere, mislim da je ovo poklon kvota.

Inace sam odigrao 2 teniska tiketa:

GOFFIN D. RUFIN G.
ki 1 (-1.5)
2.30

POSPISIL V. BALL C.
ugm > 22.5
1.90

SCHWANK E. KUDLA D.
bezh 2
2.15

SCHUETTLER R. KUDRYAVTSEV A.
ki 1 (-1.5)
2.55

DE VOEST R. DUSTOV F.
ki 1 (-1.5)
2.20

kvota 52,71


POSPISIL V. BALL C.
ugIs 10+
1.70

DE VOEST R. DUSTOV F.
bezh 1
1.45

MARCHENKO I. CAPKOVIC K.
bezh 1
1.50

kvota 3,7
  • 1