Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Košarkaška kladionica

• Please log in to reply
24243 replies to this topic

#24241 Liska Manjina

Liska Manjina
  • Members
  • 204 posts

Posted Today, 07:46

Uniks 1-1

Saton +11,5

Houg +10,5

Florens +10,5

Efes 1

Real 2

Očajno!

Ajde košarkaši su lutrija, ali jebeni Ataman. Jebo me pas kad i igram na ekipu koju vodi taj dunster.

• 0

#24242 Nervozni Poštar

Nervozni Poštar
  • Members
  • 4,466 posts

Posted Today, 07:58

-Gallo 15.5+ valjda će se izložiti protiv Denvera;
-Levert 13.5+ Matić objasnio, povrede, veliki minuti za njega;
-Batum 11.5+ veliki minuti, MKG je sad na 4, Miles Bridges će čisto ući da oseti parket;
-Whiteside 13.5- Orlando sa Isaac-om ima solidnu zaštitu obruča, dok ovaj panj jedino i može da poentira iz reketa + ima dva manje-više podjednako dobra igrača kao konkurenciju na svojoj poziciji;

Nešto od ovoga proberite, da vidimo kako ide, za početak. ;)

-Gallo 16, došao za poen samo, slabo šutiral iz igre;
-Whiteside 12, čak 34 minuta, ali samo 6/15 iz igre, kao što rekoh, ima čime Orlando da ga zaustavi;
-Levert 27, jedan od poklona večeri;
-Batum samo 5 poena, ali sa načinom igre koji sam video od Šarlota u 1/4, dok nisam zaspao, ovo i ne čudi. Ljudi samo pređu pola, neko uzme, istapka loptu u mestu, i raspali trojku. Kao rekreativci basket kad igraju. Toplo preporučujem da se izbegavaju njihovi igrači (izuzev Kembe) i uopšte na njih da se igra.

Na kraju 3 od 4 pogotka, ali uopšte nisam zadovoljan.

Od svega što sam odigrao ili planirao da igram na tiketima od sinoć, samo su još Kemba +, M.Turner -, Hield + i Kanter + (za poen) došli.
Bilo je gomila iznenađenja za mene, tako da moraće još malo da se sačeka, pa da se krene sa ozbiljnijom igrom i ulozima.
  • 0

#24243 J.Cole

J.Cole
  • Members
  • 10,532 posts

Posted Today, 08:11

4/5 samo Pacov Rasel prodao.

• 0

#24244 Liska Manjina

Liska Manjina
  • Members
  • 204 posts