Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Pitanja, predlozi....


  • Please log in to reply
121 replies to this topic

#61 Commendatore

Commendatore
  • Banned
  • 844 posts

Posted 25 August 2013 - 13:33

Imam ja jednu sjajnu ideju. Ajde da svako pojedinačno otvori svoj topik sa svojim tipovima. I nikako da ne koristimo one topike za tikete i tipove po sportovima.

Sprdaj se...tako je i bolje bar bi se videlo ko stvarno nesto pogadja a ko se zeza i pratili bi se neki ljudi a ne ovako na gomili bzv je...al ok


  • 0

#62 lovac na glave

lovac na glave
  • Members
  • 1,950 posts

Posted 28 August 2013 - 10:03

Sprdaj se...tako je i bolje bar bi se videlo ko stvarno nesto pogadja a ko se zeza i pratili bi se neki ljudi a ne ovako na gomili bzv je...al ok

 

na nekim forumima je obavezan i ulog uz tip, i svako vodi statistiku za sebe koja se moze videti u sig-u


  • 0

#63 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 28 August 2013 - 10:12

Coolty je jedno vreme pisao svoju statistiku za singlove, dublove i triplove (triplete?), bez obzira sto je kacio predloge na Tiketima


  • 0

#64 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 28 August 2013 - 13:23

na nekim forumima je obavezan i ulog uz tip, i svako vodi statistiku za sebe koja se moze videti u sig-u

 

Da, ali ovde smo mi amateri, pisemo tikete, ne singliramo toliko. Mislim, ja kad napisem analizu za neki tip mogu da se presaltujem na single sistem i da bacim ulog, ali vecina ljudi to ne radi. Ni meni se ne svidja sto skoro svi pisu na tiketi temi, ja to skoro pa i ne otvaram, jer me smara da prolazim kroz 50 razlicitih tiketa, volim da znam kako i zasto je nesto odigrano.


  • 0

#65 maniac6n3

maniac6n3
  • Members
  • 48 posts

Posted 28 November 2013 - 17:13

Pozdrav,

Nov sam na forumu ali kladionicu igram dugo.

Da li bi neko mogao da mi objasni kako funkcionisu sistemi ?

Na ovoj slici ispod ja sam kao sastavio jedan i sad me zanima kako ide ovo oko max i min isplate?

Hvala

Attached Files

  • Attached File  777.bmp   833.78KB   33 downloads

  • 0

#66 Goran70

Goran70
  • Members
  • 2,170 posts

Posted 01 December 2013 - 20:27

Pozdrav,

Nov sam na forumu ali kladionicu igram dugo.

Da li bi neko mogao da mi objasni kako funkcionisu sistemi ?

Na ovoj slici ispod ja sam kao sastavio jedan i sad me zanima kako ide ovo oko max i min isplate?

Hvala

 

Iskreno ovo sto si odigrao je poprilicno lose. Svako ima neki svoj sistem, ali stavljati kvote od 1.05, 1.35 i sl. u sistem nema bas smisla. Daleko bolje ih je 'izvuci' kao fikseve.

 

Sto se tice pitanja kako funkcionisu sistemi ... evo npr. ovaj tvoj ima 400 kombinacija, pa da ne bi ispisao 400 tiketa sistem sluzi da to izgleda malo jednostavnije, a u sustini to je kao da si raspisao/odigrao 400 pojedinacnih tiketa sa ulogom 30/400= 0.075 dinara, evra, dolara ... ne znam u kojoj valuti je odigrano, ali to je smisao.

 

Sto se tice min i max isplate, minimalna je da ti u svakom pojedinacnom tiketu prodje minimalna kvota od onoga sto si trazio: npr. u ovom tvom sistemu: u Sistemu 1 treba da prodje Bajern 1.05 i Dortmund 1.55 ( to je 2/4), u Sistemu 2 posto trazis 1/4 treba da prodje jedan mec Arsenal 1.62 i u Sistemu 3 1/4 to je Leverkuzen 1.35. Onda pomnozis te kvote 1.05*1.55*1.62*1.35=3.56, pa pomnozis ovo 3.56 sa ulogom po jednoj kombinaciji 0.075 i to je 3.56*0.075= 0.266 dinara, evra, dolara ... sto je neisplativo.

Maximum bi bio (po jednoj kombinaciji) da su u Sistemu 1 prosle 3 najvece kvote (posto si trazio osim 2/4 i 3/4), u Sistemu 2 najveca kvota i u Sistemu 3 dve najvece kvote, i onda pomnozis te kvote pa puta ulog po kombinaciji. Ovo bi bila maximalna jedna kombinacija, ali maximalna isplata bi bila veca jer tu ima jos dobitnih kombinacija.


  • 0

#67 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 06 December 2013 - 20:12

Attached File  mocart.bmp   622.44KB   36 downloads

 

Kako da iskoristim ovaj benifit?


  • 0

#68 Poaro

Poaro
  • Members
  • 2,772 posts

Posted 06 December 2013 - 22:49

attachicon.gifmocart.bmp

 

Kako da iskoristim ovaj benifit?

 

Tako sto naredna dva dana mozes(kad odaberes sta ces da igras) da umesto da ukucas sumu koju uplacujes izaberes da odigras kroz benefit, odnosno sa tom uplatom kojom si uplatio ovaj tiket.. Nisam bas najsrecnije srocio, ali videces vec sutra :)


  • 0

#69 Miskooo

Miskooo
  • Members
  • 4,089 posts

Posted 07 December 2013 - 02:53

Ali, kad napravim tiket i odem na odabir benefita pise mi bez benefita....


  • 0

#70 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 10 March 2014 - 23:50

Admini, otvorio sam topik Kladjenja na izbore, nadam se da je ok. Aj pa upadajte da razmenjujemo ideje i da se oparimo :D


  • 0

#71 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 11 March 2014 - 00:01

Admini, otvorio sam topik Kladjenja na izbore, nadam se da je ok. Aj pa upadajte da razmenjujemo ideje i da se oparimo :D


Kad sad navale sa PDF-a politika,jebali smo jeza :P

  • 0

#72 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 11 March 2014 - 00:05

Kad sad navale sa PDF-a politika,jebali smo jeza :P

:D Pa ipak je Kladionica podtopik jaci od topika Politika u ovom slucaju. Mislim da tamo niko ne bi ulazio na temu, a ovde ima da bude navala! :D


Edited by karipesic, 11 March 2014 - 00:05.

  • 0

#73 Minimax

Minimax
  • Banned
  • 187 posts

Posted 25 March 2014 - 14:42

Sta obicno treba odigrati u fixu,na golove,u glavu ili nesta trece? :blush:


  • 0

#74 smortvor

smortvor
  • Members
  • 34 posts

Posted 06 December 2014 - 00:55

Zasto nemamo temu za uzivo kladjenje? Mislim da bi takva tema bila zanimljiva...

 

Kod mene je fora u uzivo kladjenju, da mogu dobijati nakon par dana pauze i dok sam jos svez.

Posle kada se zaigram i kada je dosadno, igram sve sto se nudi i naravno dok ne pogubim pare. Iznervira te glup promasaj i ode kontrola...

 

Mada ne bi bilo lose poslusati nekoga za neki tip, ukoliko prati mec uzivo i zna kako se situacija razvija. Danas sam izdominirao na uzivo kladjenju, ali to se lako okrene. U slucaju kada vise osoba prati, teze je da se kontaminiraju svi i uvuku u igru koja odgovara kladionicama...


  • 0

#75 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 06 December 2014 - 01:00

Mnogo se brzo menjaju kvote kod klađenja uživo, ja sam na primer u njemu mnogo mnogo bolji nego u običnom klađenju... Ali mora se uhvatiti dobra kvota, ponekad čak i kada izgubim ne bude mi krivo jer je kvota ima value. Jedino što sam neverovatan baksuz da uhvatim X u košarci i onda oni na koje sam se kladio lagano dobiju u produžetku. Da sam se kladio na te X sad bih bio milioner :P


  • 0