Jump to content


Photo

Devojke..sta mislite o nekom ko sa 22 god jos nije upoznao zivot ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#31 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 05 December 2011 - 21:00

sta se vi ozenjeni, udate javljate?....stefanbre je lepo pitao devojke, pa posto sam ja jedna od ove tri sto je rott spominjao, samo bih da dodam da sam i ja jako stidljiva i u potpunosti saosecam :blush:sa tobom.
p.s. jos ako nabavis onu yamahu od 1000 kubika i kacigu, odmah kupujem kartu :heart:

#32 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 05 December 2011 - 22:04

ako uspem u fudbalu valjda mi nece trebati yamaha :D msm tako se prica po carsiji :) ...nije mi to najveci motiv da bih uspeo al eto...jedan od motiva :D posto ovako...slabo ide.. :)

#33 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 05 December 2011 - 22:20

sta se vi ozenjeni, udate javljate?....stefanbre je lepo pitao devojke, pa posto sam ja jedna od ove tri sto je rott spominjao, samo bih da dodam da sam i ja jako stidljiva i u potpunosti saosecam :blush:sa tobom.

:+1: :+1: :+1:
e najzad pravi odgovor.svi bi da se igraju tetka Savete a covek lepo trazi odgovor od devojaka...
ps. a ne od staljinista koji bi sve terali u logore da budu malo drustveno korisni... :frust:

#34 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 05 December 2011 - 22:21

sta se vi ozenjeni, udate javljate?....stefanbre je lepo pitao devojke, pa posto sam ja jedna od ove tri sto je rott spominjao, samo bih da dodam da sam i ja jako stidljiva i u potpunosti saosecam :blush:sa tobom.
p.s. jos ako nabavis onu yamahu od 1000 kubika i kacigu, odmah kupujem kartu :heart:


Nista ti nemoj da se brines. Mrd ce da kupi Suzuki, zbog toga ce gazdarica da ga sutne i eto. Kakva Yamaha, Suzuki je samurajska masina. Posted Image

#35 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 05 December 2011 - 23:21

sta se vi ozenjeni, udate javljate?....stefanbre je lepo pitao devojke,



Pa nisam ni ja ni ozenjena ni udata. :D



#36 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 06 December 2011 - 00:16

Pa nisam ni ja ni ozenjena ni udata. :D



pa ni ja :)

#37 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 06 December 2011 - 00:46

pa, rekoh ja jedna od 3 :lol:

#38 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 06 December 2011 - 09:03

Mrde nemoj da poredis Suzanu i Yamahu. Imas motor eto neka bude Suzana pa svjetlosna godina pa onda Yamaha. :P
Yamahu Stefane bre da nabavis, crvenu. Crveni motori su najbrzi samo da znas :kece:

#39 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 06 December 2011 - 10:34

Znaci zato "zastava" farba juga najcesce u crveno...da bi bio brzi :D e to nisam znao :D
A jel mislite da je dovoljno da nabavim samo kljuc od yamahe i masem sa njim ispred neke devojke ??? :P
:D

#40 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 06 December 2011 - 10:57

Da da crveni motori su najbzi i jos ako imaju crne gume, uh...
Za kljuceve ne znam, ali mislim da bi trebali biti od auta...neki Q7 ili X6..samo za to treba brdo para, a Yami mozes naci za koju tauzendku + ces na semaforu biti brzi od navedenih dinosaurusa, a jeftinije ces proci i naravno cice...

Zamisli Stefane bre, ti na makini od 1000 kubika, a pozadi za tebe se drzi neka piletina od 18+ u roza tangama....a

live to ride my friend

#41 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 06 December 2011 - 11:37

pogotovo na ovaj nacin jer jadno je prozivati nekog preko neta jer znas da taj drugi ne moze nista da ti uradi pa se mangupiras....


Prijetiš se, a? :D Ne bi dobro prošao, kolega ima sixpack, bicu i tricu da boli glava :D

U svakom slučaju, nemoj se navuć na forum jer to može samo povećat tvoje već opisane probleme...

Opuštenost je najvažnija, nešto što i meni fali kad sam sa curom koja mi se sviđa (da sam bar na ćaću :rolleyes:). Nemoj idealizirati žene (ljude općenito, ovo je i meni trebalo reći prije 5-6 godina al naučio sam). Ako se na silu trudiš ostaviti dojam ode sve u pm. Možda si i samo playing hard to get igrač (ponosni sam član tog kluba :D)

Edited by mate mišo, 06 December 2011 - 11:38.


#42 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 06 December 2011 - 12:53

@Trn
ja sam vise za neke skromnije varijante ;)

@mate miso
ne idealizujem nikog...prvo postujem sebe pa ostale i ne bih trpeo da me neka devojka vuce za nos bez obzira sto sam ovakav.....opustenost mi jeste problem i to veliki..al druge stvari uticu na to tako da su te stvari jos veci problem...

#43 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 06 December 2011 - 17:47

i ja bih voleo da si u pravu...medjutm, na moju zalost, nisi ;)

#44 schonbrunn

schonbrunn
  • Members
  • 266 posts

Posted 07 December 2011 - 20:42

i ja bih voleo da si u pravu...medjutm, na moju zalost, nisi ;)




To ostajes pri tome da je vecina danasnje dece stidljivo? I da je najveci problem otici u kafanu i ponuditi pice prvoj koju sretnes?

#45 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 08 December 2011 - 09:41

pretpostavljam da je vecina dece stidljivo..po nekoj logici...jer sam mislio na decu do 9-10-11 god....a to drugo sam rekao da je meni problem..za druge ne znam....